Treść opublikowana przez michal_g84
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
powiem Ci że też przechodziło mi to przez myśl że to coś z DPF-em
-
[ALL] Nowy typ fotoradaru już w PL! ;/ Foty.
Mają zniknąć atrapy a skrzynka z podciągniętym zasilaniem nie jest atrapą :gwizdanie: moim zdaniem to naciąganie prawa, ja uważam że wszystko co nie jest kompletne to jest atrapa, a oni wykorzystują że nie ma dokładnej definicji i od razu na swoją korzyść
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
świetne przedstawienie było trochę wódki się polało, bo od sylwestra w sumie nie piłem, a jak tam na spocie??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a co ze swoją zrobiłeś?[br]Dopisany: 13 Marzec 2011, 12:43_________________________________________________mnie na spocie raczej dziś nie będzie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
do tego wszystkie graty zamienia na "zdzen" FMIC
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Widziałem to już kiedyś na Discovery, tam tak budują wieżowce żeby przejmowały siły pochodzące od trzęsień ziemi, dzięki temu budynki się nie walą. Co najwyżej im kwiatki z parapetów pospadają
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a nie ma coś z eu?? [br]Dopisany: 11 Marzec 2011, 09:55_________________________________________________nieźle się dzieje: http://wiadomosci.onet.pl/raporty/trzesienie-ziemi-w-japonii/niszczycielskie-tsunami-w-japonii-rosnie-liczba-of,1,4207624,wiadomosc.html
-
Strefa Śmiechu
kto nie widział w telewizji: Automatyczna sekretarka Dubienieckiego
-
Siłownia
1. od takich informacji roi się na forach kulturystycznych 2. jeść i ćwiczyć bo na odżywki przyjdzie czas później
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
eee tam po prostu koleś jest c.pa i pedał
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bo jeszcze sprzeda i kupi słabsze :gwizdanie:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
gratki, super bryka, co do komentów niektórych na temat przebiegu to ja myślę że lepiej kupić furkę z przebiegiem 160tkm i wiedzieć że poprostu była dużo jeżdżona a nie tak jak niektóre egzemplarze mają 80tkm i są w podobnych pieniądzach, a zajeżdżone gorzej niż te pierwsze, powiedzcie kto o zdrowych zmysłach pozbyłby się prawie nowej A4-ki za którą dał tak dużo kasy, nie mówię tu o bardzo dzianych gościach bo oni kupują A6 albo A8
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
http://www.cda.pl/video/138138e/Postrach-wszystkich-golebi
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to co spocik dziś o 16 u Kobry?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a Piotrek pewnie myślał co za qutas na mnie trąbi, zaraz wyjdę i mu
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ale takie wyposażenie też chyba wychodziło seryjnie
-
[B5 AFN] Poduszki pod silnikiem jakie najlepsze?!!!!!!
twoje objawy świadczą o zużytych poduszkach pod silnikiem
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to masz tu kogoś innego: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=189526.0
-
[B5 ARJ] Pozbycie się EGR-ów
Mam pytanie, czy ktoś z was może próbował pozbyć się EGR-u w swojej benzynce. Jeśli tak to jak rozwiązaliście to i czy ewentualnie były jakieś problemy??
-
Ceny paliwa marzec 2026
a Libia to tylko 2% całego rynku ropy, poszaleli chyba wszyscy, wszystko przez te spekulacje na papierze bo tak ropa mogłaby być po 60 dol. za baryłkę a nie po prawie 120
-
[ALL] Zwrot podatku z UK oraz skup złota online
Jeśli masz więcej złota to jest to dobra lokata gotówki, pieniądz w obecnym czasie jest dość ryzykowną inwestycją, te strony internetowe zapewne są świadome tego że cena złota cały czas rośnie w porównaniu do innych inwestycji
-
Strefa Śmiechu
Jaka jest różnica miedzy "erotyczne" a "perwersyjne"? Erotyczne to gdy twoja dziewczyna sciąga majtki i rzuca je o ścianę. Perwersyjne jest, gdy się przykleją. ---------------------------------------------------------- Mąż do żony: - Kochanie pobawimy się w gwałt? - Nie!!! - I o to chodzi! ---------------------------------------------------------- Samolot pasażerski spada na ziemię. Do kolizji zostało parę minut. Kobieta wstaje z fotela i mówi: - Jeśli mam umrzeć, to chcę się wtedy czuć kobietą! Rozbiera się do naga i pyta: - Jest w tym samolocie ktoś na tyle męski, że sprawi, bym poczuła się jak kobieta? Z fotela obok wstaje facet, ściąga koszulę i mówi: - Masz. Wyprasuj!
-
Strefa Śmiechu
sory za OT, ale Chudineze cenna uwaga i mało co ze śmiechu z krzesła nie spadłem żeby nie było zupełne OT, oto pedał internetu : Kozak. Haha.mp4
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
też bym w takiej sytuacji obstawiał synchronizatory, bo jakby nie wysprzęglało do końca to miałbyś ten objaw przy powolnej zmianie biegów też
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a co haczą Ci biegi?