Treść opublikowana przez michal_g84
-
Siłownia
nie naśmiewajcie się z kolegi on się taki urodził
-
Siłownia
chłopaki za mało jemy:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
nie martw się za parę dni dopada i będziesz miał go dość
-
Strefa Śmiechu
ROBO - Spimpowany Hardcor :JAKO COMMANDO - NIE DLA DZIECIAKÓW !!!
-
Strefa Śmiechu
mnie się ten dziub nie podoba ale ważne że właścicielowi tak żeby nie było ot
-
[ALL] Dowód rejestracyjny
słyszałem w radiu że dopiero od nowego roku ma być za free, teraz podobno jest tylko gratis wyrobienie pierwszego dowodu
-
[ALL B6] Uszkodzona skrzynia biegów
zapewne koszta wyjdą po rozebraniu
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie padła sonda lambda. Nie wiem która?
błąd pojawia się po jakimś czasie - tzn mogę go normalnie usunąć, nr 16534. A o jaki scan dokładnie Ci chodzi?
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie padła sonda lambda. Nie wiem która?
Sprawdzałem sobie błędy VAG-iem i wychodzi że mam uszkodzoną sondę lambda. Po rozszyfrowaniu błędu wychodzi że to: Sonda Lambda podgrzewana 1 bank 2. Po czym poznać która to jest?
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
i jak tam patrzałeś Piotrek co u Reńka wyszło?
-
[B5 ARJ] Nie przełącza się na gaz
może czujnik temp. gazu Ci się uwalił, jak u mnie się tak stało to miałem podobne objawy
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Piotrek wysłałem Ci logi Reńka na maila
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
ja też będę
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to jak się posypie to powiesz że będziesz rezał quattro, btw ja tam się nie dziwie bo ojciec pewnie dobrze wie po co Ci polonez w zimie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
bokami po alejach
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
z dopiskiem, brak ogrzewania działa na mózg niekorzystnie
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
a jeśli ktoś nie posiada takiego sprzętu to znajdzie się miejsce obok ciągnącego ?
-
Siłownia
każdy po cichu trenuje formę na wiosnę, co by się pokazać ja też zaraz idę na siłkę barki zmęczyć
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
dobra nie wnikam, ale to Ty zacząłeś
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
czyli wstydzisz się tego co robiłeś :gwizdanie:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
aleś zagadnął, lepiej się pochwal co Ty robiłeś od ostatnie odpowiedzi, a nie rzucasz bezpodstawne oskarżenia, pracować a nie obijać się
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
chyba się zakopać, tam to tylko allroadem wjedziesz
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
jak sobie odśnieżysz to pewnie wjedziesz, ale zacznij już dziś to może do weekendu się wyrobisz jak Ci nie dopada
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
no chyba u Ciebie w domu :gwizdanie:
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
nie wiem czy było, ale szacun jak japońce potrafią driftować: