Treść opublikowana przez maciejski
-
[B6 AWX] Zawieszenie: coś stuka na dziurach, nie wahacze.
ja wlasnie mam podobnie, wymienilem wszelkie gumy, wahacze, drazki i nadal puka, podejrzewam, ze to amortyzator (luz na sztycy?) tylko znowu jak kupowac oryginalne amortyzatory to wolalbym kupic S-line, ile kosztuja ori w ASO na przod i tyl?
-
[B6 AWX] Wymiana katalizatora
spelnia Euro 2 wiec lipa, A4 B6 1.9TDI 131KM z tego co wiem spelnia Euro 3 (a moze Euro 4?).
-
[ALL B6] Dobry numer z wahaczami - ostrzegam.
a dokladniej co to za galki? bo ja wymienilem wszystko co daja w komplecie lemfordera, wszystkie wahacze (+banany), drazki kierownicze (?), duzo roznych gum...
-
[ALL B6] Dobry numer z wahaczami - ostrzegam.
sprawdzal to facet, ktory podobno jest kuty na 4 lapy w tym temacie, zreszta co tu duzo gadac, podniosl fure, wlaczyl szarpak (ma wyjatkowo mocny gdzie wychodzi kazdy luz) i pokazal mi gdzie sa luzy, kazal podotykac, zeby nie bylo, ze na wiare, oczywiscie, ze te wahacze moga nie pukac ale byly spore luzy (zawias od nowosci przelatal 200tys ), jak nie przestanie pukac a luzy znikna to bede szukal dalej ale po wymianie kilku wahaczy zrobilo sie ciszej, zostal jeszcze jeden tylko, ten z Audi Gajos, mam zamiar do nich jechac drugi raz, z calym zawiasem bez luzow tylko z ich rozwalonym wahaczem. ps. a amortyzator moze glucho pukac?
-
[ALL B6] Dobry numer z wahaczami - ostrzegam.
pytales do B5 czy do B6? Mam fakture na bodaj 880zl jeden wachacz.[br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 22:40_________________________________________________w Audi mnie osrali, sprawdzili i stwierdzili, ze nie ma luzu, no nic, ja bede z nimi walczyl ale za jakis czas, bo wszystkie wahacze wymienilem na Lemfordera i....dzis diagnosta mi mowi, ze wahacz "banan" ma luz a WSZYSTKO bylo zmieniane, takze nowy kupiony wahacz juz ma luzy, mechanik na pewno nie wali w c**ja, takze bede reklamowal ale co sie woze juz z tym ladny rok to moje :/ a wali nadal.
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
w sumie teraz przy ujemnych temp. troche mi trzesie silnikiem, myslalem, ze to z powodu, ze nie jest rogrzany ale nawet po rozgrzaniu trzeslo, lac to stp? moze teraz dopiero sie okazalo, ze wtryski mam zasyfione?
-
Czy to jest ori felga S-line czy już po regeneracji?
Zrobie fotke jakos na dniach jak bede w garazu i wrzuce.
-
Czy to jest ori felga S-line czy już po regeneracji?
ja mam dokladnie takie fele ale to zdjecie jest niewyrazne, jednak na moich napisy nie sa super wyrazne a nie byly malowane.
-
[ALL B6] Dobry numer z wahaczami - ostrzegam.
Nie no, oczywiscie, ze montowalem nowe (k**wa 900zl jedna sztuka) i to wlasnie one maja luzy po niecalych 1000km? w ogole podejrzewam, ze one od razu byly felerne.
-
[ALL B6] Dobry numer z wahaczami - ostrzegam.
Siema, Od jakiegos czasu latam od stacji diagnostycznej do ASO i wymieniam wachacze, bo cos nadal puka. Wymienili mi wszystko co bylo podejrzane i lipa, na szarpaku nic nie wyszlo i odpuscilem. Dzis dostalem cynk na jakiegos goscia co to zna sie na zawieszeniach, ma jakis super nowy szarpak firmy MAHA, duzo innego sprzetu i ogolnie lepski gosc, ogarnia VW i Audi. Pojechalem, podniosl, podotykal, poszarpal i mowi "Panie, przeciez te wachacze to do wymiany". NO k**wa, troche sie zdenerwowalem, wymiana dwoch gornych wachaczy w ASO 2,5k zl i ONE PUKAJA !!! Wymienilem tez z tej strony dolny, takze puka, dwa dolne kupione i wymienione u ASO Gajos w Sopocie, jeden dolny kupiony w oddziale Gajosa w Elblagu i wymieniony przez znajomego mechanika. Wszystkie trzy pukaja i maja luzy, oczywiscie sa oryginalne. Jutro jade do ASO, zeby stwierdzili, ze jest lipa i oczekuje, ze wymienia mi te dwa na nowe za darmo. Specjalnie pojechalem do ASO, kupilem oryginalne czesci i taki c**j, pukalo juz po wyjechaniu po "naprawie", takze mocno nie polecam, jak bede sie mial z nimi teraz gryzc to bede gryzl a w miedzy czasie wymienie caly przod na Lemfordera, bo juz nie mam sily do paprakow.
-
[B6 AWX] Zgrzyta przy ruszaniu
lol, przegub ;] miales B6 czy wrozysz z fusow? tak jest w kazdym B6, tak jak kolega wyzej napisal to robi pompa od ABSu (test? nie wiem czy bym to tak nazwal, spotkalem sie z terminem wyrownanie cisnien).
-
[ALL] ATE POWER DISC - opinie
a gdzie mozna sprawdzic ceny ATE PD 321mm? bo szukalem w necie ale wszedzie tylko marketingowy belkot, ze super hiper a cen nie ma.
-
[B6 AWX] 220tys i zapchany kat
kurde ja mam 210tys i oryginalnego kata i turbo, nic nie muli ani nie dymi
-
[B7 BRE] Jak często lać uszlachetniacz do wtrysków czyszczenia ?
ja zalalem STP i w sumie nie odczulem nic :|
-
[ALL] Tarcze firmy MIKODA - opinie i przemyślenia
daj znac, bo ja chce kupic nastepne tarcze 321mm Mikody
-
[B6 AVF] Wykres po wizycie w tune-up w gdańsku
pewnie jak zawsze, pompki za male i IC seryjny.
-
[ALL] Czy warto wkładać chipa przy dużym przebiegu?
200tys km i samochod z 2000 roku? to chyba dziadek do kosciola jezdzil ja mam z 2004 i 210tys km OT w dziale technicznym
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie wiem czy czarne czy granatowe ale ciemne A4 B5 1.9TDI, wydech po jednej stronie, srebrne dwie rurki w dol (chyba nie oryginal Audi), mial antene od CB
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no wrzucilem pozdrowienia dla klubowicza za ktorym jechalem tutaj na forum warm-maz ps. jak nie na forum warm-maz to gdzie sie wrzuca pozdro?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
pozdro dla A4 B5 Avant za ktora jechalem wczoraj (sobota) po E7 jakos miedzy 13 a 15 nie zauwazylem, ze to klubowy, dopiero pozniej skumalem po podkladce pod tablice. ps. ktos mi usunal post z tego forum :/
-
[ALL] Temat przerabiany wielkokrotnie ale... ? Intercooler
na suszarce od AWX to zrobisz max 170/180KM, jak wiecej to hybrydy/BRD, duzy intercooler = duzy lag.
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
no mechanik sprawdzil obydwie poduszki i zostal sam amortyzator, ma ponad 90% sprawnosci ale nie jest oryginal :/ sam amortyzator z siebie moze pukac?
-
[ALL B6] Jakiej największej średnicy mogą być tarcze w audi ?????
no a ja mam typa, ktory nie robi tylko rysuje w autocadzie a maszyna (cnc) mu robi, material tez z najwyzej polki, takze tylko kase wykladac i zamawiac.
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
puka mi w prawym kole, taki tepy dzwiek, na poprzecznych malych dziurach :/
-
[ALL] Wytrzymałość przedniego zawieszenia
dobry numer bo mi wymienili wahacze wszystkie z przodu w B6, mase roznych pier**l, drazki srazki i jak napierdalalo tak napierdala, odpuszczam z ta j**ana naprawa, bo tyle ile wydam na naprawe to drugie B6 kupie