Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Trzesio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Trzesio

  1. jakis ójowy ten schemat dalem moze teraz bedzie jasniej, kolory jak na gorze
  2. silniczki ori valeo z polifta, jak cos mam jeden
  3. od wewnatrz, czyli przy chlodnicy wsuwasz jak przedlifty, od zewnetrznej strony zlap sobie opaska zaciskowa gdzies do pasa i bedzie sie trzymac
  4. Trzesio odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    z wysylka mysle ze w 80zl spokojnie sie zmiesci
  5. Trzesio odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    dzieki moze ktos chetny na flansze i takie zaslepki, bo bede dla siebie wypalal ?
  6. Trzesio odpowiedział(a) na CZIKITA temat w 1.9TDI
    Panowie potrzebuje rysunek techniczny lub zdjecie z wymiarem zaslepki kolektora wydechowego
  7. Trzesio odpowiedział(a) na Chadury89 temat w Audi A4 B5
    nie pomylilo Ci sie przypadkiem z polerka klosza ?
  8. szukaj ori valeo na przod, po co przeplacac, za roznice w cenie zrobisz sobie czarny srodek i wstawisz wieksza soczewke czy nawet bi felga czarna dla mnie odpada czym rozni sie gril widac na zdjeciu, ma pelna ramke w chromie, nie tylko obwodke, porownaj oba
  9. Trzesio odpowiedział(a) na Sejwel temat w Audi A4 B5
    Panowie podzielcie sie wiedza
  10. hydrotech, jak dobrze pamietam nazwe, Janowska powinni cos zdzialac
  11. Trzesio odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    masz na mysli swiecacy kierunek ? jest gdzies temat o tym
  12. Panowie gdzie znajde dobry serwis, w ktorym podejma sie naprawy monitora i nie zedra ze mnie, najlepiej w polodniowej czesci LBN, cobym nie musial jechac pol miasta
  13. zacisk 288 i 312 jest taki sam, zmienia sie jarzmo pozatym w s4 byly tarcze 320 nie 312
  14. zimowka po 4-5 latach srednio nadaje sie do jazdy, no chyba ze zima bedzie taka jak ostatnio
  15. pewnie nie masz czwartego uchwytu, ja przyczepilem ja opaska zaciskowa do pasa, troche weszla glebiej
  16. Trzesio odpowiedział(a) na Daduś temat w Audi A4 B5
    niedawno widzialem na all uzywke, jesli dobrze pamietam 35zl/szt niby zderzakow do vento/golfa czy calych aut z przeznaczeniem na czesci jest dosc duzo, przy odrobinie szczescia moznaby kupic same oprawki
  17. Trzesio odpowiedział(a) na Daduś temat w Audi A4 B5
    oczywiscie od wersjii US, dlatego pisalem jetta a nie vento
  18. Trzesio odpowiedział(a) na Daduś temat w Audi A4 B5
    taka oprawka pasi od jetty/golfa mk3
  19. u mnie sie zgadzaly kolory z przedliftowych wtyczek Valeo
  20. imbusem odkreca sie jarzmo, tu ida wlasnie takie klucze
  21. http://masicz.pl
  22. nie wiem jak po lifcie, ale przed byly 280x15mm, lepiej rob swap na 288x25
  23. Trzesio odpowiedział(a) na sebul temat w Audi A4 B6/B7
    odkrecasz jarzmo i jazda , znaczy wymieniasz
  24. Twoj cyrk, Twoje malpy zyjemy w wolnym kraju, nikt Ci nie zabroni miec wlasne poglady

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.