Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przem8

Pasjonat.
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przem8

  1. Przeplywka troche zaniża. Ustaw sobie lpg to nie bedzie ubogo.
  2. Idz po plastikowej rurce od filtra powietrza i znajdziesz. W b6 jest za prawym nadkolem wiec w b5 pewnie jest podobnie .
  3. To było zostać przy b6 w 1.8t. Jak się kupuje takie auto trzeba liczyć się z kosztami. Średnio te samochody mają po 300tys przebiegu więc yebnąć może wszystko z dnia na dzień. Może warto zmienić markę, będzie taniej i trwalej?
  4. Tylko disle w b8 i to też nie wszystkie, niektóre też mialy problemy z poborem oleju. Jest gdzieś temat obszerny o tym na forum. Najlepiej szukać takiego 2.0tdi 150KM z końca produkcji, bo juz nie ma problemów z pompą cr.
  5. Żadne. Bezpośredni wtrysk, koszt instalacji pewnie teraz ponad 6tys. spalanie średnio 2l beny +10lpg, zanim się zwróci to zrobisz generalny remont pieca przez wadę olejową albo rozleci się rozrząd ?
  6. przem8 odpowiedział(a) na Damian2401 temat w 1.8T
    Jakby mialo poniżej 1bara to bylby problem. Norma to 1.2 na mocno rozgrzanym oleju.
  7. Pokaż kod błędu. Może jest przestawiony rozrząd albo cos z napinaczem łańcucha, tak jest tam też łańcuch.
  8. Nie. Nie zakładaj regenerowanej bo to badziew. Sam to kiedyś przerabialem. Nie wiem jakie są zamienniki do b5 ale ja bym wybierał spośród hella, denso, mahle. Większość i tak w chinach składane
  9. Tak ma być. Kiedyś nawet kilka szt. podmienialem i zawsze był luz. Po demontażu starego ten luz był taki sam jak przy nowym.
  10. Reduktor nie puszcza podcisnieniem?
  11. przem8 odpowiedział(a) na strzelcowy_a4 temat w 1.8T
    Sam robisz te zyebane mapy? Pokaz te logi czy tajemnica?
  12. Nie. To jest objaw zapowietrzonego układu przez nieszczelnosc, upg albo pęknięta glowice.
  13. Przeciez normalnie pracuje, a początkowe jakies drgawki i dzwieki to przez sai.
  14. Jeśli w jednym jest 110, a w drugim 97 to czujnik g62 do wymiany. Za duża różnica.
  15. Przy okolo 112 powinien włączyć się drugi bieg wentylatora. Przytrzymaj do około 116. Poza tym w vcdsie można sprawdzic działanie wentylatorów.
  16. A w sharanie to masz raczej zwykły filtr bez regulatora.
  17. Najpierw sprawdź rzeczywistą temp. kompem, a nie sugeruj się co na wskaźniku. 90 pokazuje juz od 75 realnej temp.
  18. Nic. Długie czasy wtrysku wynikają z braku paliwa. Sonda działa, bo zmienia się napięcie i czym wyższe obroty to bardziej ubogo, bo brakuje paliwa.
  19. Może właśnie dlatego. Kasowałes błędy po wymianie pompy żeby skasowac wyuczone korekty?
  20. Jak jeździsz na gazie to wystarczy skv za 100zł, a jak coś lepszego to szukaj wkładu pierburga. Nie spotkałem się jeszcze z uszkodzonym regulatorem paliwa, o ile mówimy o tym na listwie.
  21. A kasowałeś błedy przed logami? Raczej nie patrząc po logu 32. Chcesz się wiecej dowiedzieć to zrób dynamiczne, statyczne całe g... wnoszą.
  22. Szarpie, bo wtryski pętlą. Jezdzij dalej i glowica powie papa. Stroi sie na korekty sondy i ma być tak samo jak na pb. Jak na benie pętli to w stagu nie wystroisz, bo ten sterownik jest tak zacofany, ze nie obsługuje zapętlonych wtryskiwaczy. Zacznij, ale to nie to wg mnie. Miałem 18letni filtr i nic nie blokował więc nie licz na cuda.
  23. Pompa paliwa trup i po wymianie lpg do regulacji. Gazownik nie widzial kosmicznych czasów wtrysku na benie przy regulacji?
  24. Jak śmierdzi olej to raczej uszczelniacze, jak płynem na słodko to głowica do roboty. Na 90% reduktor.
  25. Jeśli zgaśnie z twojej winy to jest normalne, że zazwyczaj ciężko odpala, bo jeszcze przez chwilę idzie gaz i się zalewa. Musi przepalić nadmiar. Ale nie powinno to trwać dłużej niz kilkanaście sekund.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.