Treść opublikowana przez przem8
-
Prośba o analizę logów w A4 B6 1.8T
Przeplywka troche zaniża. Ustaw sobie lpg to nie bedzie ubogo.
-
Problem z obrotami w A4 B5 1.8
Idz po plastikowej rurce od filtra powietrza i znajdziesz. W b6 jest za prawym nadkolem wiec w b5 pewnie jest podobnie .
-
Zakup A4b8
To było zostać przy b6 w 1.8t. Jak się kupuje takie auto trzeba liczyć się z kosztami. Średnio te samochody mają po 300tys przebiegu więc yebnąć może wszystko z dnia na dzień. Może warto zmienić markę, będzie taniej i trwalej?
-
Zakup A4b8
Tylko disle w b8 i to też nie wszystkie, niektóre też mialy problemy z poborem oleju. Jest gdzieś temat obszerny o tym na forum. Najlepiej szukać takiego 2.0tdi 150KM z końca produkcji, bo juz nie ma problemów z pompą cr.
-
Zakup A4b8
Żadne. Bezpośredni wtrysk, koszt instalacji pewnie teraz ponad 6tys. spalanie średnio 2l beny +10lpg, zanim się zwróci to zrobisz generalny remont pieca przez wadę olejową albo rozleci się rozrząd ?
-
Ciśnienie oleju w A4 B6 1.8T
Jakby mialo poniżej 1bara to bylby problem. Norma to 1.2 na mocno rozgrzanym oleju.
-
Mało mocy w zakresie 2-4tyś obrotów w A4 B5 1.8 ADR
Pokaż kod błędu. Może jest przestawiony rozrząd albo cos z napinaczem łańcucha, tak jest tam też łańcuch.
-
Problem z klimatyzacją w Audi A4 B5
Nie. Nie zakładaj regenerowanej bo to badziew. Sam to kiedyś przerabialem. Nie wiem jakie są zamienniki do b5 ale ja bym wybierał spośród hella, denso, mahle. Większość i tak w chinach składane
-
Zestaw paska napędu rozrządu
Tak ma być. Kiedyś nawet kilka szt. podmienialem i zawsze był luz. Po demontażu starego ten luz był taki sam jak przy nowym.
-
Problemy z odpalaniem A4 B5 1.8 ADR z LPG
Reduktor nie puszcza podcisnieniem?
-
Zła mapa?
Sam robisz te zyebane mapy? Pokaz te logi czy tajemnica?
-
Wentylator w A4 B6 1.8T nie uruchamia się
Nie. To jest objaw zapowietrzonego układu przez nieszczelnosc, upg albo pęknięta glowice.
-
Wypadanie zapłonów w A4 B7 1.8T BFB
Przeciez normalnie pracuje, a początkowe jakies drgawki i dzwieki to przez sai.
-
Wentylator w A4 B6 1.8T nie uruchamia się
Jeśli w jednym jest 110, a w drugim 97 to czujnik g62 do wymiany. Za duża różnica.
-
Wentylator w A4 B6 1.8T nie uruchamia się
Przy okolo 112 powinien włączyć się drugi bieg wentylatora. Przytrzymaj do około 116. Poza tym w vcdsie można sprawdzic działanie wentylatorów.
-
Błąd P1152 w VW Sharan 2004 1.8T
A w sharanie to masz raczej zwykły filtr bez regulatora.
-
Wentylator w A4 B6 1.8T nie uruchamia się
Najpierw sprawdź rzeczywistą temp. kompem, a nie sugeruj się co na wskaźniku. 90 pokazuje juz od 75 realnej temp.
-
Błąd P1152 w VW Sharan 2004 1.8T
Nic. Długie czasy wtrysku wynikają z braku paliwa. Sonda działa, bo zmienia się napięcie i czym wyższe obroty to bardziej ubogo, bo brakuje paliwa.
-
Błąd P1152 w VW Sharan 2004 1.8T
Może właśnie dlatego. Kasowałes błędy po wymianie pompy żeby skasowac wyuczone korekty?
-
Błąd P1152 w VW Sharan 2004 1.8T
Jak jeździsz na gazie to wystarczy skv za 100zł, a jak coś lepszego to szukaj wkładu pierburga. Nie spotkałem się jeszcze z uszkodzonym regulatorem paliwa, o ile mówimy o tym na listwie.
-
Drgania na biegu jałowym w 1.8T LPG
A kasowałeś błedy przed logami? Raczej nie patrząc po logu 32. Chcesz się wiecej dowiedzieć to zrób dynamiczne, statyczne całe g... wnoszą.
-
Błąd P1152 w VW Sharan 2004 1.8T
Szarpie, bo wtryski pętlą. Jezdzij dalej i glowica powie papa. Stroi sie na korekty sondy i ma być tak samo jak na pb. Jak na benie pętli to w stagu nie wystroisz, bo ten sterownik jest tak zacofany, ze nie obsługuje zapętlonych wtryskiwaczy. Zacznij, ale to nie to wg mnie. Miałem 18letni filtr i nic nie blokował więc nie licz na cuda.
-
Błąd P1152 w VW Sharan 2004 1.8T
Pompa paliwa trup i po wymianie lpg do regulacji. Gazownik nie widzial kosmicznych czasów wtrysku na benie przy regulacji?
-
Drgania na biegu jałowym w 1.8T LPG
Jak śmierdzi olej to raczej uszczelniacze, jak płynem na słodko to głowica do roboty. Na 90% reduktor.
-
A4 B6 1.8T LPG STAG Problem gdy zgaśnie
Jeśli zgaśnie z twojej winy to jest normalne, że zazwyczaj ciężko odpala, bo jeszcze przez chwilę idzie gaz i się zalewa. Musi przepalić nadmiar. Ale nie powinno to trwać dłużej niz kilkanaście sekund.