Treść opublikowana przez krzysiek1606
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
[/color] raczej nie skoro w serii w arlu laduje 22.5psi:decayed:
-
golf 3 variant tdi + gtb
Te 216ki starcza na max turbiny chyba raczej nie:naughty:ale na 230 i wieksze nie bede zmienial bo to mija sie z celem:decayed:
-
golf 3 variant tdi + gtb
nie zastanawiaj sie tylko zakladaj ori nastawnik i nie musisz nic lutowac przepinasz piny kolejnosc jest ta sama kup tylko wtyczke bez pinow koszt w aso 16zl
-
golf 3 variant tdi + gtb
nastawnik 248 zaloze ale przed sama korekta bo przed awarja pompy byl testowany:wink:
-
golf 3 variant tdi + gtb
na ta chwile tylko tłokorozdzielacz:decayed: bo nie było czasu a jeszcze czeka nastawnik hdk 248:naughty: a tak dla porownania pomp i nastawikow renata 988 i nastawnik hdk253 fala de110 nurniki 107j http://images45.fotosik.pl/1811/d485d8c6e7ce9c3c.jpg i 107j modzona na 2 kodowaniu czyli troche slabszym http://images37.fotosik.pl/2075/7e672f539eb233b2.jpg patrzac na wykresy to nastawnik hdk240 jest slabszy:grin:
-
golf 3 variant tdi + gtb
wrocila pompa 107j na tloku z renaty http://images33.fotosik.pl/675/f33d33342f5435af.jpg
-
golf 3 variant tdi + gtb
tak a jak masz nastawnik z reno to jest jeszcze mocniejszy:wink:
-
Dobrzy chiptunerzy
Zarobieni są, jak z Rogalem rozmawiałem to ma terminy na za miesiąc lub pózniej. iPad Tapatalk HD Nic nowego:wink: zawsze trzeba czekac, a jak sie nie da dodzwonic to naplepiej podjechac na miejsce jak ktos jest ze stolicy srobuj tu miła obsługa http://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&ved=0CCwQFjAA&url=http%3A%2F%2Fecu-performance.com.pl%2F&ei=Y9-eUcvNN87EPMq6gOgI&usg=AFQjCNHPcaP2HAuf4IQt6qhpTg3iHvhnRg&bvm=bv.47008514,d.ZWU
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Wrzucajcie wykresy z GTB 17/22 to jest efekt mojego DRUCIARSTWA 216 i cała pompa z reno dti na fali afn:shock3: http://images45.fotosik.pl/1811/d485d8c6e7ce9c3cgen.jpg nie wiem czy dobrze widze, ale chyba ponad 200km na 0.216 jest raczej nie możliwe.. dobrze widzisz bo to jest nie mozliwe ale prawdziwe a tu jest pomiar na pompie z ahh ten sam program '>slabszy 11-tka.jpg | krzysiek1606 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl i wykres na kolejnej 107j + tlokorozdzielacz z reni http://images37.fotosik.pl/2075/7e672f539eb233b2.jpg
-
Chmura dymu z rury wydechowej
widocznie u kolegi tylko na jednym garnku sie podwiesil:wink:
-
Jakiej firmy koncówki wtrysków??
tylko bosch i nie sama koncowka a zestaw naprawczy ok 950 zł za 4 komplety to wcale nie jest tak drogo:decayed: można mieć taniej po wysokich rabatach i dla znajomych 1 zestaw 799zł czyli 4szt wtryskow bosch . super rabaty masz
-
brak mocy
podmien mapsensor bo moze zle mierzyc albo wirnik masz ukrecony w sprezarce
-
Chmura dymu z rury wydechowej
Dobra już wiem co to te hydrosztosy-popychacze hydrauliczne zaworów ale możesz mi powiedzieć czy z silnikiem nic się nie stało przez to że sie podwiesiły?? Zwalić pokrywę i tam zajżeć?? jak pali po nocy normalnie to raczej nic sie nie stalo i pamietaj afn nie lubia palowania na niedogrzanym silniku
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Wrzucajcie wykresy z GTB 17/22 to jest efekt mojego DRUCIARSTWA 216 i cała pompa z reno dti na fali afn:shock3: http://images45.fotosik.pl/1811/d485d8c6e7ce9c3cgen.jpg
-
Jakiej firmy koncówki wtrysków??
tylko bosch i nie sama koncowka a zestaw naprawczy ok 950 zł za 4 komplety to wcale nie jest tak drogo:decayed:
-
Uwalona pompa wtryskowa vp37??
jak chcesz to mam na zbyciu pompe z ahh w bardzo dobrym stanie A czy ona będzie pasować do AVG/AFN? Jaka cena?? jedna wtyczke masz przy pompie czy dwie?
-
Uwalona pompa wtryskowa vp37??
jak chcesz to mam na zbyciu pompe z ahh w bardzo dobrym stanie
-
3500 obr. jest problem auto pracuje na 3 cyl.
to co ja mam powiedziec u mnie jest1,7bara i nic sie nie wiesza kolega ma to samo wymienil pompe oleju i szklanki i dalej jak przypaluje na zimnym potrafi sie podwisic
-
Końcówki wtrysków
może china
-
golf 3 variant tdi + gtb
dzis bylem na dynomecie by sprawdzic ori11 jak dostane maila to wkleje wykres tak dla porownania pompy z ahh do pompy z reni 988 na fali de110 na tym samym programie slabszy 11-tka.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl
-
golf 3 variant tdi + gtb
to ktory nastawnik jest najlepszy
-
golf 3 variant tdi + gtb
ja mam założony nastawnik hdk 253
-
golf 3 variant tdi + gtb
i tak wlasnie zostala poskladana:hi: ale jeszcze sobie poczeka najpierw orginalna 107j Robert fale tak a nastawnik niekoniecznie mam jeden i drugi na ostatniej pompie sprawdze obydwa
-
firma masters tuning w piasecznie
Rysiu jezdziłem z arturem juz na po zmianie brd na gtb i szalu jak dla mnie nie bylo pomimo ze wlasciciel byl zadowolony niestety nie mialem okazji wytestowac auta na brd artur nie chcial mnie przewiesc ( podejrzewam ze byla staszna lipa a nie 210hp)
-
golf 3 variant tdi + gtb
ale w aucie zawital nowy walek:wink: i pompa wtryskowa z reno na fali de110 bo 107j uległa awarii i na czas jej naprawy zalorzylem to co mi zalegalo w garazu (z winy mojej niewiedzy albo pospiechu przy jej montazu ) coz czlowiek uczy sie na bledach pompe juz naprawilem ale czeka w kolejce bo mam jeszcze 2 pompy do wytestowania:naughty: najlepsze ze nastawnik wygenerowal niskie napiecie 0.680v- 4.380v a moc poszla do gory gtb17 2.jpg - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl dla porownania wykres 2 kodowania bo na 1 jest batory a wiec pompa pomimo gorszej fali i napiecia nastawnika jest wydajniejsza co widac na ponizszym wykresie walek Krzys.jpg | krzysiek1606 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl bez zmian programowych