Treść opublikowana przez Wandej
-
B6 DIVISION
No tak pół roku nic nie zrobi 2 lata jak tego jest pół litra oki. tylko zastanówcie się czemu przy około 200 tys każdy z was pewnie wymieniał skłanki i walki ??? A co się dzieje po roku z olejem poczytajcie wyżej według expertyz nadaje się do frytek.naciepane z GT-I9195 Ale jeśli faktycznie komuś braknie i musi dolać to lepiej dolać starego niż jeździć bez. Ja nie mam tego problemu bo auto nie bierze oleju przejechane 400 tys na mobilu bez kombinowania itp. naciepane z GT-I9195 Wiesz czemu przy 200tys wymienia się szklanki i wałki? Są w zasadzie 2 powody 1. Przeważnie 200tys na blacie to 350tys w rzeczywistości (ale to nie reguła) 2. W 1.9tdi pompowtryski napędza wałek i wszystko co z nim związane ma ciężej niż np przy wtrysku cr. Stąd częste remonty góry w 1.9tdi PD. Zobacz kto w AFN robił coś w głowicy przy 200tyś km?
-
[B6 BEX] Red BEX 1.8T Q S-line by Slo - Heble S4 345/300
Slo ma tuner tv
-
9cali z TT w B6
Nie będzei wyglądać bo nie założysz tego koła bez sporego dystansu
-
Piszczące hamulce w Audi A4 B6
ja ogólnie mam kiepskie doświadczenia i z tarczami i z klockami pagida
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Michał 125zl bo coś nie mogę Ci pw podesłać Tapnięte z SGS5
-
Ekolot :-) czyli 1.6Tdi FL mint :-))))))
Nie rezaj skody kup se b7 albo b8
-
Filtry Mann a różne kraje produkcji
Klocki są produkowane we Włoszech i jest na nich kraj produkcji. Ferodo się nie musi niczym chwalić ważne że jakość jest ok.
-
Filtry Mann a różne kraje produkcji
Nie wiem na jakim świecie wy żyjecie. Trafiają się ori części audi produkowane w chinach. Chińczycy potrafią robić dobrze. Zobaczcie iphon`y. Każdy się zachwyca jakie cudowne i idealne. Produckja Foxconn Chiny. Każda szanująca się marka robiąca tam swoje produkty ma taką samą kontrolę jakości jak w EU. Różnicą jest jedynie koszt siły roboczej nie porównywalnie tańszy niż w innych krajach. Ferodo robi tarcze w chinach i co? Na tyle co ich sprzedałem nie wróciły nawet jedne. To chyba potwierdza moją teze
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
To stare oznacznie i jakieś zapasy ktoś ma.teraz jest tylko ddf1706
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
mówisz o ferodo? podana cena 88zl oczywiście za sztukę Tak. Muszę z ciekawości zajrzeć czym to się różni.
-
Filtry Mann a różne kraje produkcji
W dieslu wystarczy odpalić
-
Filtry Mann a różne kraje produkcji
Knecht też nie jest już tylko w Austrii robiony. po za tym jak wygląda filtr po wymianie zależy sporo od oleju i silnika. Opel corsa 1.0 zasysa kazdy filtr. Możecie śmiało zakładać filtry manna i knechta z każdego kraju. Nie będzie problemów z znimi na pewno
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
88zł za szt rozumiem? klocki ms to armagedon Wiem że tanie ale oszczędzać na przednich klockach
-
Co warto sprawdzić przed dłuższa trasą?
Ciśnienie w gumach ,całą zawiechę i elementy gumowe, czy koła są dokręcone ,czy mamy kpl do zmiany kół na drodze w bagażniku, czy nigdzie nie mamy wycieków (paliwa lub płynów) ,najlepiej podjechać na diagnostykę i zobaczyć amory w jakiej kondycji no i HAMULCE czy się nie kończą i czy są sprawne
-
B6 DIVISION
Pany nie ma ktoś jarzm od esy tył?
-
B6 DIVISION
Podrzuć numery piękny kawalerze
-
B6 DIVISION
Oj to już wiem czemu dwumasu wymienić nie chcecie
-
B6 DIVISION
Nie kupisz raczej samej tarczy chyba żę jakiś chinol jak dwumas cicho to samo sprzęgło i będzie śmigać. U mnie też dzisiaj badaliśmy a4 wstępnie co trzeba kupić przed Chorwacją Dwumas ok sprzęgło pójdzie profilaktycznie ,manszeta amorki tył i niespodzianka pompa wody Rok temu wymieniany cały rozrzą i już leci z niej. Jak ja lubię ten przód zdejmować
-
B6 DIVISION
No i gites zrobiłeś U mnie olej jest czarny zaraz po odpaleniu Slo Ty też do chorwacji jedziesz? Gdzie są moje gumiszcza?
-
B6 DIVISION
Nie jest to zwykły nalot. Ważne abyś na ruchomych cześciach i w kanałach miał czysto Spadło trochę szlamu?
-
B6 DIVISION
Ten brąz to przepalony olej. Niestety jego żeby usunąć to już trzeba ręcznie się za to zabrać. Pod pokrywą zaworów pewnie jest podobnie
-
B6 DIVISION
Spadaj Nie chcę na tych kołach jechać bo w PL trafią się jakieś roboty i jedno yebnięcie i mogę zostać bez powietrza
-
B6 DIVISION
Jak już w jedną stronę mnie wytelepie to już jakoś wrócę Animal ja ogólnie lenię się podczas wypoczynku Wychodzę tylko na plaże i ewentualnie coś zjeść także na pewno się nudził nie będę. Po za tym wezmę chyba ponton ze sobą. Pany a ile można wziąc alko na głowe? 1l na głowę czy na auto? Chcę trochę whisky ze sobą wziąć żeby nie przepłacać
-
B6 DIVISION
ja 25 jadę to pewnie już będziesz wracał Promajna ,makarskaJa prawdopodobnie 20.08:D Też tam gdzie ja? Ja tam tylko jadę leżeć ,opalać się pić JD i piwo
-
B6 DIVISION
ja 25 jadę to pewnie już będziesz wracał Promajna ,makarska