Treść opublikowana przez Wandej
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Tomek są zaciski 320mm z inną blachą niż ta którą sprzedaję tak? Masz jakiś nr tego zestawu? Znaczy zestawu montażowego do nich
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
czyli trzeba szukać całego hebla;/ Poszukaj od a6 albo kopsnij 4-pak to Ci podrzuce w nocy jakiego linka
-
B6 DIVISION
Nie mam ich w dobrej cenie ale możesz kupić na forum na pewno
-
B6 DIVISION
Nightbreaker przy hyper jest jak zwykła żarówka i xenon. Tylko że hyper nie ma homologacji na drogę
- B6 DIVISION
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Hammer jednak wygrało złoto. Tomek na aucie rozumiem czy luzem tez? Tapnięte z SGS5
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Nie ale był mój ziomek w bardzo podobnym aucie. Kolor ten sam i rotory tylko 18:wink: Miałem impre bo tak to bym przyjechał Tapnięte z SGS5
-
[B6 AVJ] 1.8TQ Dolphin Gray sedan
Ja to bym go s-line`m pokrył zewnętrznym
-
B6 DIVISION
Ja mam 19` 8,5J i ET43 i śmiga Zerknij sobie w topic zobaczysz ile są schowane
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tomek ogarniesz mi te przewody po 300mm? Zaciski juz oglądałem i chyba wiem które zamówić Mogę być królikiem doświadczalnym
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Jeszcze planuje 300mm tyl tylko musze Deva przycisnąć o upgrade:naughty: Tapnięte z SGS5
-
Wakacje w Chorwacji
Jelena. Bojka już full Bliżej morza Bojka i z basenem ale te 90m przeboleje Tyle samo bym zapłacił w PL nad zimnym bałtykiem. Dzięki jeszcze ra Artur
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Pryskają się nadal Będą koło 15stego tak jak chciałeś. Chyba
-
Wakacje w Chorwacji
Ja też w Promajna już mam zaklepane 100e za apartament 3 pokojowy z kuchnia i lazienka od 27 sierpnia będe daj info jak będziesz szczelimy jakąś butlę
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Ale koza I hebel się mały wydaję
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Będzie złotko w rozmiarze 15` stalówki Dzisiaj wpadły ulterki Może do końca tygodnia ogarnę foto razem z zaciskami na aucie Sory za czystość auta myjnie mma daleko I teraz rarytasik w sobotę montaż Dziękówa Tomek
-
Piękny klasyk - Audi 80 cabrio ;)
Piękna jest Mi tutaj brakuje jakiegoś elementu w innym kolorze.. Np ranty felg
-
B6 DIVISION
Magik widzę że ze skillem fotografowania jesteśmuy na podonnym poziomie Zrób jakieś ładne foto. Gwint już finalnie ustawiony?
-
Wakacje w Chorwacji
Ja już w zasadzie zarezerwowałem kwaterę na te wakacje Okolice Makarskiej Leci ktoś w okolicach 25 sierpnia?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Niestety taki chlam robią, pozostaje jeździć ręcznie robionym rolls roycem albo stara b5 Może nie koniecznie chłam tylko np b6 już najmłodsze nie są a na tą piastę stale spore siły działają
-
[B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
Daje rade felga i spas:kox: Tapnięte z SGS5
-
Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki
To leciało teraz w niedzielę?
-
B6 DIVISION
Tą będziesz oglądał? Czy coś jeżdzącego masz na oku?
-
B6 DIVISION
v8 to kocur, wiadomo. hehe z v12 byłbyś chyba pierwszy, bo nie znam takiego projektu Jeszcze sam nie wiem co będzie ale v12 to chyba napewno by nie wlazlo ni chyba że ryjek by przespawal trochę dalej :-P narazie jadę obejrzeć v6 ale napewno przed zakupem będę oglądał v8 i zobaczymy co rozum podpowie Mam i v8 na oku ale gościu nie odbiera tel :-/ trochę się boję eksploatacji tego silnika ale ten dźwięk chodzi za mną i mnie prześladuje :-P już sam głupi jestem i nie wiem co kupić.... Chyba w końcu wezmę v12 6.0L z a8 long i będę zadowolony :-D Tam jest W12 Gruba patola ten silnik A czemu taka lipa? Ciekawe jak to mruczy W Phaetonie do wymiany oleju ponoć trzeba zwalać miskę pracuję pięknie ale koszt serwisu tego silnika jest chory. Daj info co to za c5 bo braciak szuka C5 może by łyknął jakbyś sie nie zdecydował. Chyba że angol