Treść opublikowana przez Wandej
-
System operacyjny Android
Używa ktoś HTC eye?
-
Jak wymienić tarcze ?
Z przodu tak z tyłu ciężko powiedzieć. Może i da radę wyszarpać tarczę. Ale mozna chociaż jedną śrubę odkręcić od jarzma i je odsunąć i wtedy wyjdzie na pewno
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Dorzucasz 100zł i masz kpl ferodo. po co eksperymentować?Tańszy możesz sobie kupić zapach dla eksperymentu ale nie hamulce
-
B6 DIVISION
To miałeś blaszki:decayed:Tapnięte z SGS5
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Około 450zl szt. Dlatego jak masz wydać 1800zl to ja już bym szukał gwintu Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Sachs sport najtańsza opcja lub bilstein b6. Ale to koło 400zl sztTapnięte z SGS5 posiadasz cos na stanie? Sachs sport pewnie od ręki a bilki 2 tygodnie czekania Monroe też jest ale nie wiem co on wart
-
B6 DIVISION
Sachs sport najtańsza opcja lub bilstein b6. Ale to koło 400zl szt Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
W tym wątku auta nie sprzedasz. Wystaw je na allegro Tapnięte z SGS5
-
Wakacje w Chorwacji
Artur a jak z PL językiem? Podrzuć info jakie pieniądze i jakiś kontakt na pw najprawdopodobniej jadę w 4 osoby jednym autem(2 pary). Chętnie spędziłbym trochę czasu zdala od ludzi tak jak piszesz A nie walka o leżak w Bułgarii
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wszystko się skrzywi jeśli będą ku temu odpowiednie czynniki To nie McLaren P1 że ma tarcze z węglika krzemu
-
B6 DIVISION
Jak za darmo biere dzisiaj rano o 8 kurier jest:kox: Tapnięte z SGS5
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Wielki c**j. Mi zalegają 312mm tarcze prawie nowki ferodo nie ma komu wziac:kwasny:Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Danielu soczewka jest większa i trzeba osłonę starej wyjąć. A ds rade tylko rozklejajac lampę. Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Toć napisałem. Najprościej opchnac bixy i zrobić ze swoich. Zobaczysz że się zawiedziesz jak założysz bixy ori bo nie swieca Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Ulep dlaczego mój post usunąłeś?Bo byłeś nie mily: polew:Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Ty no mam 6 pin i wiem co mówię bo wyciągam lampy raz w miesiącu bo jedna z nich nie łączy Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Rav85 ale się motasz. Masz przetwornice valeo 6pin z vinu wynika. Moja jest maj 2001 i mam taką samą. Wiec przeróbek jest sporo. Po pierwsze kostka a po drugie trzeba wycinać dekielek w bixie żeby weszła. Tylko nie wiem po co chcesz zmienić na lampy bix? Lepiej oddać swoje do qwerty i ci przerobi na bix z soczewka B8. Wiesz ze ori bixy na pewno będą 3x gorzej świecić niż Twoje obecne lampy?Ja bym sprzedał te bixy i zrobił z tych co masz co się podoba. Tapnięte z SGS5
-
Wakacje w Chorwacji
Ale ja nie chce zwiedzać tylko sobie poleżec na plaży Ponoć wszyski w Cro są kamieniste tak?
-
Wakacje w Chorwacji
Ja też pany mam zamiar w tym roku śmigać do Chorwacji. Wylot pewnie około 25 sierpnia. Totalnie nie wiem gdzie jechac macie jakieś sprawdzone miejscówki żeby można było faktycznie wypocząć? Planuje jechać w 4 osoby moim b6 także chciałbym jechać jak najlepszymi drogami. Jak wygląda tam sprawa z językiem? PO polsku idzie rozmawiać?Zbieram info bo w zasadzie chciałbym już coś zamówić
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Sory że wpadam w temat ale miałeś styczność z b6/b7 ALT? Tutaj to już w ogóle magia bo nikt nie wie czemu silnik bierze olej. Jeden przerobi odmę i jest git drugiemu ten sam zabieg nic nie pomoże
-
Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Chyba mało wiesz jednak Za nie odebranie paczki kurier może dostać srogą karę.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Grubo
-
B6 DIVISION
Jutro jak wstanę zadzwonię czy maja. Ale na 99% maja:wink:Tapnięte z SGS5 jest ledowe, a co z tym robie to moja brocha Dokładnie. Komu kajak robi kolbe to jego sprawa:decayed:Tapnięte z SGS5 przed Tobą też chętnie uklęknę. ale najpierw się położysz Suchar w c**j:decayed:Tapnięte z SGS5