Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Wiesz z ferodo to szaleją bo są w zasadzie jedynym tak dużym dystrybutorem w Polsce ale już np trw ma każdy. Podrzucę Ci ofertę na pw[emoji1422] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Napisz do mnie na pw to zrobię Ci cenę odpowiednią a nie jak w carsie 30% zniżki gdzie sensownie kupujac trzeba mnieć minimum 50%
  3. Śmiech. 8kg waży ate zacisk 320mm bez klocków
  4. Masz 6.7sek do setki? Sekunde gorzej niż S4?
  5. ETKA jest dla sprzedawców w ASO. W tylnym zawieszeniu w B6 można dokupić z aftermarketu każdą tuleję
  6. Za 1100zł masz kpl RTS i wytrzyma więcej niz cała ta zgraja oczywiście pomijając lemfordera
  7. Jest taki zacisk ale pod tarczę 300mm i jarzmo ori S4 Po za tym klocek w S4 jest inny niż w 3.0TDI
  8. Kup do B6 lub B7. Każde z nich prócz RS4 ma te same. Jak coś mam w ofercie czy Dev
  9. Dużo taki kit waży z tarczą?
  10. Tomek a co z klockami w końcu? Ogarnąłeś coś po za ASO?
  11. Jeśli chcecie kupić dobry gwint za rózne pieniądze to piszcie do Trewor87. Poleci wam coś w odpowiednim budżecie
  12. 312mm jeszcze nie ma z powłoką w inter carsie. Bo taki rozmiaz za pewne masz
  13. Ktoś oglądał "Zemstę Salazara"? Piraci to jedna z moich ulunbionych serii. Niestety 4 część tragedia i zastanawiam się czy wybrać się na 5
  14. Jak chcesz mieć pewność to w tej kolejności. Lemforder->TRW-> Meyle HD-> RTS lub Moog. Cała reszta nie pewny temat
  15. Jesli chcesz kupić w lepszej cenie ,pisz
  16. To że sworzeń chodzi lekko ma się nijak do dalszego ewentualnego zużycia. Kiedyś klient do mnie pisał że w RTS sworzeń chodzi lekko palcem go można przesuwać. Założył i do tej pory cisza.Sworznie lemfordera chodzą podobnie i nic się z nimi nie dzieje. Samo zaciśnięcie mocne sworznia w wahaczu nie koniecznie da porządany efekt.
  17. E tam poniżej 10kg różnicy na oba koła
  18. Chciałbym to zobaczyć na fakturze
  19. Masz rozmiar 312/255mm p/t. Czego byś tam nie założyl to hamować nie będzie. Montuj swap 320mm przód 288mm tyl i będzie coś czuć
  20. Sprzedałem sporo 345mm ferodo i śmigają do dzisiaj[emoji1422]Większość ludzi to jednak zwykli zjadacze chleba i nie montują aż takich kitow[emoji6] Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. W PL? Trochę hamuje rozwój to ze jest w zasadzie jeden dystrybutor w kraju. Tak po za tym cena nie do osiągnięcia przez konkurencje a jakość podobna. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. Tak wyglada gwóźdź do trumny Textara i zimmermanna. Ferodo z powłoka antykorozyjna. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. proponuję dać post na początek tematu przy liście testerów
  24. LPR to szałowa jakość nie jest. Może być że po prostu nie jest idealnie zwymiarowany
  25. Wandej odpowiedział(a) na radek4359 temat w 2.0
    Świeca K20tt nie jest dedykowana do tego auta. Ma tylko jedna elektrodę a oryginał 3. Fakt do gazu można ja założyć ale lepiej już dać irygową z denso.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.