Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. CCC rządzi w PL niestety w większości przypadków:kwasny: Tapnięte z SGS5
  2. To dopiero auto Tylko od b7 tudzież 300mm od esy b6
  3. to dotyczy większości towaru który zamontujesz oryginalny i zamontujesz go właściwie. Patrz przykład wahacze. Dziku byłem w jednej z małych hurtowni w Płocku. Zajmują się przeważnie swoją marką oleju ale też masową sprzedażą właśnie świec do vw/audi i żarników. Świece z nadrukiem niby beru leżą w drewnianej palecie luzem. Tysiące szt. I takich miejsc podejrzewam jest sporo Oczywiście te świece nie maja nic wspólnego z oryginałem ale idą w świat
  4. Dzięki Kriss za uznanie Allegro wymiata z cenami ale jak widać co z tego wychodzi. Większość to podróbki. I tłumacznie takie że np ktoś kupuje palety prosto z produkcji jest po prostu śmieszne. Importerami są najwięksi hurtownicy w pl tacy jak IC i np Hart(chodzi o Beru) a reszta to błądzenie w ciemności. Ja jestem pewien swojego towaru. prowadząc firmę prawie 2 lata miałem łącznie może z 5 reklamacji na cały asortyment. To chyba o czymś świadczy
  5. To nie jest AGB to raz. A dwa to ruszyć nie jest wcale tak łatwo wiecznie jeżdząc fwd Będzie hamownia tylko muszę mieć chwilę czasu to zobaczymy.
  6. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Hehe bierzesz ją? Jak nie to ja te fotele spróbuje wysępić
  7. Ogi wszędzie będzie się żyło dobrze jeżeli Twój status majątkowy jest na dobrym poziomie Dzielnica ,dzielnicy nie równa. Mieszkam blisko warszawy i widzę jak to wygląda. Co do Płocka spoko miasto ale jednak ten orlen to jedna wielka bomba drogi kiepskie ale ogólnie miasto całkiem ok i poszło sporo do przodu ostatnio Niekoniecznie, tzn. majac dobry status majatkowy tez w jednym miejscu zyje sie lepiej w innym gorzej. Chodzi o takie rzeczy jak komunikacja, dostep do kultury/rozrywek czy tez po prostu przyjaznosc miasta dla mieszkancow. No tak ale przy mieście z około 200k mieszkańców dostęp do kultury czy komunikacja raczej już funkcjonuje na dobrym poziomie Jedynie bezpieczeństwo może się różnić w dużych miastach(przestępczość)
  8. Jasne że warto. Jak Ci się skończy przód założysz sobie 320mm. A jak masz okazję kupić 288mm to bierz
  9. Ogi wszędzie będzie się żyło dobrze jeżeli Twój status majątkowy jest na dobrym poziomie Dzielnica ,dzielnicy nie równa. Mieszkam blisko warszawy i widzę jak to wygląda. Co do Płocka spoko miasto ale jednak ten orlen to jedna wielka bomba drogi kiepskie ale ogólnie miasto całkiem ok i poszło sporo do przodu ostatnio
  10. Osz kur... Myślałem że mikoda bo oni malują piasty na czerwono
  11. O czym Ty mówisz? Jakie zapętlenia? Seryjne wtryski obsłużą i 350KM, jak nie więcej. prawda.. No i zaczyna się magia:decayed:Tapnięte z SGS5
  12. A napisz mi które z tych marek produkuje się w Niemczech? Textar,ATE?
  13. Jeśli RS4 B7 to ori bo podjebki nie mają takiej wklęsłości
  14. A to już jak babcia uważa
  15. On żyje
  16. Mikoda?
  17. Nie bierz rotorow oklepane sa:decayed: Tapnięte z SGS5
  18. Zobacz jakie ricsowi zrobiłem złote:kox:Tapnięte z SGS5
  19. Tego nie idzie porównać bo 2.0 to bardzo słaba jednostka jak na to auto. Teraz za każdym razem jak jej przyloze ba mieście morda się cieszy a ludzie się ogladaja:decayed: Adrian na pewno do Ciebie zawitam zrobi się softa i spota:wink: około 300KM seria wypluje? ?Tapnięte z SGS5
  20. 2.7 to nie R4 2.0 i trochę moment jest inny. Nie mam danych momentu apb tylko esy która ma 10km więcej. Wiec myślę że coś około 400Nm jest. Może w poniedziałek bedzie hamownia:wink:Tapnięte z SGS5
  21. Fuszerka A tak na prawdę to ponoć jak się nie da kilo silikonu i nowych uszczelek to zaraz jest to samo. Jeszcze mogą być krzywe pokrywy
  22. Ogarnę to tylko nie bardzo mam czas. A ponoć dużo roboty nie ma z wyjeciem bo jest na samej górze pompa wspomy. W poniedziałek przyjdą osłony silnika ale przed tym chce uszczelnic na amen kapy zaworów. Potem wydech z kwasu i program i koniec działań Tapnięte z SGS5
  23. Raczej pompa. Spróbuj założyć z B6 V6, podobno prawie P&P, a na pewno wydajniejsze i świeższe. Nie lubie określenia prawie p&p bo wychodzi że nie pasuje to w ogóle a Ci co to już rezali mają na to sposoby Mam dostępne nówki z b5 v6 i ponoć te podchodzą. Płyn nowy zalany stan jest i się nie pieni. Teraz go wzieło w te mrozy
  24. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Najlepiej to będzie od Lada Niva
  25. Darku około 400Nm powinno być Od 2.5tyś już plecy masuje fajnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.