Treść opublikowana przez Wandej
-
[TDI PD] Świece żarowe - zasada działania, diagnoza.
CCC rządzi w PL niestety w większości przypadków:kwasny: Tapnięte z SGS5
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
To dopiero auto Tylko od b7 tudzież 300mm od esy b6
-
[TDI PD] Świece żarowe - zasada działania, diagnoza.
to dotyczy większości towaru który zamontujesz oryginalny i zamontujesz go właściwie. Patrz przykład wahacze. Dziku byłem w jednej z małych hurtowni w Płocku. Zajmują się przeważnie swoją marką oleju ale też masową sprzedażą właśnie świec do vw/audi i żarników. Świece z nadrukiem niby beru leżą w drewnianej palecie luzem. Tysiące szt. I takich miejsc podejrzewam jest sporo Oczywiście te świece nie maja nic wspólnego z oryginałem ale idą w świat
-
[TDI PD] Świece żarowe - zasada działania, diagnoza.
Dzięki Kriss za uznanie Allegro wymiata z cenami ale jak widać co z tego wychodzi. Większość to podróbki. I tłumacznie takie że np ktoś kupuje palety prosto z produkcji jest po prostu śmieszne. Importerami są najwięksi hurtownicy w pl tacy jak IC i np Hart(chodzi o Beru) a reszta to błądzenie w ciemności. Ja jestem pewien swojego towaru. prowadząc firmę prawie 2 lata miałem łącznie może z 5 reklamacji na cały asortyment. To chyba o czymś świadczy
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
To nie jest AGB to raz. A dwa to ruszyć nie jest wcale tak łatwo wiecznie jeżdząc fwd Będzie hamownia tylko muszę mieć chwilę czasu to zobaczymy.
-
B6 DIVISION
Hehe bierzesz ją? Jak nie to ja te fotele spróbuje wysępić
-
Jakie miasto w PL do zycia
Ogi wszędzie będzie się żyło dobrze jeżeli Twój status majątkowy jest na dobrym poziomie Dzielnica ,dzielnicy nie równa. Mieszkam blisko warszawy i widzę jak to wygląda. Co do Płocka spoko miasto ale jednak ten orlen to jedna wielka bomba drogi kiepskie ale ogólnie miasto całkiem ok i poszło sporo do przodu ostatnio Niekoniecznie, tzn. majac dobry status majatkowy tez w jednym miejscu zyje sie lepiej w innym gorzej. Chodzi o takie rzeczy jak komunikacja, dostep do kultury/rozrywek czy tez po prostu przyjaznosc miasta dla mieszkancow. No tak ale przy mieście z około 200k mieszkańców dostęp do kultury czy komunikacja raczej już funkcjonuje na dobrym poziomie Jedynie bezpieczeństwo może się różnić w dużych miastach(przestępczość)
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jasne że warto. Jak Ci się skończy przód założysz sobie 320mm. A jak masz okazję kupić 288mm to bierz
-
Jakie miasto w PL do zycia
Ogi wszędzie będzie się żyło dobrze jeżeli Twój status majątkowy jest na dobrym poziomie Dzielnica ,dzielnicy nie równa. Mieszkam blisko warszawy i widzę jak to wygląda. Co do Płocka spoko miasto ale jednak ten orlen to jedna wielka bomba drogi kiepskie ale ogólnie miasto całkiem ok i poszło sporo do przodu ostatnio
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Osz kur... Myślałem że mikoda bo oni malują piasty na czerwono
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
O czym Ty mówisz? Jakie zapętlenia? Seryjne wtryski obsłużą i 350KM, jak nie więcej. prawda.. No i zaczyna się magia:decayed:Tapnięte z SGS5
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
A napisz mi które z tych marek produkuje się w Niemczech? Textar,ATE?
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Jeśli RS4 B7 to ori bo podjebki nie mają takiej wklęsłości
-
A4 B6 sedan by KoJ@K 19' Styling 132, zaczynamy ...
A to już jak babcia uważa
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
On żyje
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mikoda?
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Nie bierz rotorow oklepane sa:decayed: Tapnięte z SGS5
-
A4 B6 sedan by KoJ@K 19' Styling 132, zaczynamy ...
Zobacz jakie ricsowi zrobiłem złote:kox:Tapnięte z SGS5
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Tego nie idzie porównać bo 2.0 to bardzo słaba jednostka jak na to auto. Teraz za każdym razem jak jej przyloze ba mieście morda się cieszy a ludzie się ogladaja:decayed: Adrian na pewno do Ciebie zawitam zrobi się softa i spota:wink: około 300KM seria wypluje? ?Tapnięte z SGS5
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
2.7 to nie R4 2.0 i trochę moment jest inny. Nie mam danych momentu apb tylko esy która ma 10km więcej. Wiec myślę że coś około 400Nm jest. Może w poniedziałek bedzie hamownia:wink:Tapnięte z SGS5
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Fuszerka A tak na prawdę to ponoć jak się nie da kilo silikonu i nowych uszczelek to zaraz jest to samo. Jeszcze mogą być krzywe pokrywy
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Ogarnę to tylko nie bardzo mam czas. A ponoć dużo roboty nie ma z wyjeciem bo jest na samej górze pompa wspomy. W poniedziałek przyjdą osłony silnika ale przed tym chce uszczelnic na amen kapy zaworów. Potem wydech z kwasu i program i koniec działań Tapnięte z SGS5
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Raczej pompa. Spróbuj założyć z B6 V6, podobno prawie P&P, a na pewno wydajniejsze i świeższe. Nie lubie określenia prawie p&p bo wychodzi że nie pasuje to w ogóle a Ci co to już rezali mają na to sposoby Mam dostępne nówki z b5 v6 i ponoć te podchodzą. Płyn nowy zalany stan jest i się nie pieni. Teraz go wzieło w te mrozy
-
B6 DIVISION
Najlepiej to będzie od Lada Niva
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Darku około 400Nm powinno być Od 2.5tyś już plecy masuje fajnie