Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Jak kupisz ori to będziesz zadowolony. Wzór piękny Dla mnie najładniejsze fele na jakich wyjeżdzało Audi
  2. Można założyć gaz ale zastanów się czy jest sens. Według mnie szkoda takiego silnika zagazować Jak już chcesz oszczędności to kup sobie jakieś mocne TDi i go zawirusuj. 2.7 BiT + gaz = ? :polew:
  3. Jak tam mają takie zderzaki to pługi odśnieżające chyba nie jeżdzą bo są zbędne
  4. Tomasony ładniejsze
  5. Dibo odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Byłoby sześć gdyby Łukasz przyjechał swoim a nie ze szwagrem A nawet siedem gdyby Andrzej nie miał imienin Ale na wiosnę przypilnuję żeby wszyscy się pojawili i żeby było więcej A4
  6. Dibo odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Co taka cisza po spociku ?
  7. Co do tego zderzaka to jest on bardzo popularny przy wsiotuningu. Już wiele zdjęć na necie B5 widziałem z czymś takim. Do kompletu był jeszcze tylni, tylko tamten mniej powyginany jak ten przedni I takie poskręcane progi
  8. Są podobne do BBSów
  9. Nie, nie i jeszcze raz nie !!! Porażka na całej linii Jak można do A4 zamontować jako zderzak poroże jelenia ?
  10. Dobrze że wkleiłeś zdjęcie. Na nim widać że 18" to minimum i nawet one nie wyglądają na duże przy masywnej budzie B7. A co dopiero jak założycie 16"
  11. Dibo odpowiedział(a) na SoMeS temat w Audi A4 B5
    OK W takim razie czekam na zdjątko
  12. Ha.. I tak właśnie zrobiłem na zimę Ale na lato to minimum 18" bo szkoda szpecić B7 malutkimi alu. A i nie mówcie o drogach i komforcie bo sam jeżdzę na 17" i nie jest źle. W B6 będę miał 18" albo i 19"
  13. Dunlopy zawsze dawały radę
  14. Na zimę to lepiej załozyć zimówki i nie kombinować. W końcu bezpieczeństwo jest najważniejsze.
  15. Aż takiej różnicy pomiędzy 195 a 205 nie ma. Jak już to jest minimalna.
  16. DEPO to kupisz już za 400PLN. I nie świecą one gorzej od tych za 700PLN. To jest to samo, tylko inny kanał dystrybucyjny stąd niższa cena. I nie ma sensu się kłócić o cenę bo pieniądzę wydane na lampki nie świecą, tylko same lampki
  17. Przy lampie jest dzwignia do zmiany ruchu do jakiego jest lampa dostosowana. Przesuwasz ją i masz już europejską wersję, czyli doświetla z prawej strony
  18. Dibo odpowiedział(a) na SoMeS temat w Audi A4 B5
    Jak już chcesz zmienić kolor to xenony + postojówki LED albo Philips BlueVision. A takie żaróweczki co proponujesz to tylko na choinkę
  19. Dibo odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Zawsze przed jest cisza Ja dopiero co autko umyłem i napewno będę
  20. Jak jeździłem na Valeo na H7 w deszcz to było OK. Ostatnio założyłem xenon 6000K i miałem okazję jechać w deszcz i światło znika. To jest wina barwy światła że się rozprasza na mokrym. Im wyższa tym gorzej. Załóż sobie na chwilę zwykłe żarówki i zobaczysz różnicę.
  21. Ja mam tylnie lampki DEPO i jestem zadowolony
  22. Dibo odpowiedział(a) na SoMeS temat w Audi A4 B5
    Pokaż zdjęcia w nocy jak Ci to świeci.
  23. Jak oryginalne nie spasują to te diodowe też. W koncu to jest to samo
  24. Może lepiej załóż takie: http://www.a4-klub.pl/smf/all_co_to_za_felgi-t50437.0.html :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.