Treść opublikowana przez Dibo
-
[ALL] Jakie felgi
Jak kupisz ori to będziesz zadowolony. Wzór piękny Dla mnie najładniejsze fele na jakich wyjeżdzało Audi
-
[B5 AGB] 2.7biT na gaz
Można założyć gaz ale zastanów się czy jest sens. Według mnie szkoda takiego silnika zagazować Jak już chcesz oszczędności to kup sobie jakieś mocne TDi i go zawirusuj. 2.7 BiT + gaz = ? :polew:
-
[ALL B5] takiego zderzaka to jeszcze nie widziałem
Jak tam mają takie zderzaki to pługi odśnieżające chyba nie jeżdzą bo są zbędne
-
[ALL] Jakie felgi
Tomasony ładniejsze
-
SPOTY PRZEWORSKIE
Byłoby sześć gdyby Łukasz przyjechał swoim a nie ze szwagrem A nawet siedem gdyby Andrzej nie miał imienin Ale na wiosnę przypilnuję żeby wszyscy się pojawili i żeby było więcej A4
-
SPOTY PRZEWORSKIE
Co taka cisza po spociku ?
-
[ALL B5] takiego zderzaka to jeszcze nie widziałem
Co do tego zderzaka to jest on bardzo popularny przy wsiotuningu. Już wiele zdjęć na necie B5 widziałem z czymś takim. Do kompletu był jeszcze tylni, tylko tamten mniej powyginany jak ten przedni I takie poskręcane progi
-
[ALL] Jakie felgi
Są podobne do BBSów
-
[ALL B5] takiego zderzaka to jeszcze nie widziałem
Nie, nie i jeszcze raz nie !!! Porażka na całej linii Jak można do A4 zamontować jako zderzak poroże jelenia ?
-
[ALL B7] pomoc w wyborze, 18stki nie za duże ?
Dobrze że wkleiłeś zdjęcie. Na nim widać że 18" to minimum i nawet one nie wyglądają na duże przy masywnej budzie B7. A co dopiero jak założycie 16"
-
[B5 AHU] Czy dekle od VW T5 wejda na stal 15??
Nie podejdą Ci.
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
OK W takim razie czekam na zdjątko
-
[ALL B7] pomoc w wyborze, 18stki nie za duże ?
Ha.. I tak właśnie zrobiłem na zimę Ale na lato to minimum 18" bo szkoda szpecić B7 malutkimi alu. A i nie mówcie o drogach i komforcie bo sam jeżdzę na 17" i nie jest źle. W B6 będę miał 18" albo i 19"
-
[ALL B5] Opony na zime
Dunlopy zawsze dawały radę
-
[B5 AFB] Nowe opony OPTIGRIP
Na zimę to lepiej załozyć zimówki i nie kombinować. W końcu bezpieczeństwo jest najważniejsze.
-
[ALL B6] 195 czy 205 na 15"?
Aż takiej różnicy pomiędzy 195 a 205 nie ma. Jak już to jest minimalna.
-
Czy zna ktoś firme DEPO?
DEPO to kupisz już za 400PLN. I nie świecą one gorzej od tych za 700PLN. To jest to samo, tylko inny kanał dystrybucyjny stąd niższa cena. I nie ma sensu się kłócić o cenę bo pieniądzę wydane na lampki nie świecą, tylko same lampki
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Przy lampie jest dzwignia do zmiany ruchu do jakiego jest lampa dostosowana. Przesuwasz ją i masz już europejską wersję, czyli doświetla z prawej strony
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
Jak już chcesz zmienić kolor to xenony + postojówki LED albo Philips BlueVision. A takie żaróweczki co proponujesz to tylko na choinkę
-
SPOTY PRZEWORSKIE
Zawsze przed jest cisza Ja dopiero co autko umyłem i napewno będę
-
Czy zna ktoś firme DEPO?
Jak jeździłem na Valeo na H7 w deszcz to było OK. Ostatnio założyłem xenon 6000K i miałem okazję jechać w deszcz i światło znika. To jest wina barwy światła że się rozprasza na mokrym. Im wyższa tym gorzej. Załóż sobie na chwilę zwykłe żarówki i zobaczysz różnicę.
-
Czy zna ktoś firme DEPO?
Ja mam tylnie lampki DEPO i jestem zadowolony
-
[B5 AFN] Mody niskobudżetowe
Pokaż zdjęcia w nocy jak Ci to świeci.
-
[ALL B5] Białe długie kierunki jak po lifcie do wersji przed z jakiego auta ?
Jak oryginalne nie spasują to te diodowe też. W koncu to jest to samo
-
[ALL B5] SPORTMILE swap s4 na rs4
Może lepiej załóż takie: http://www.a4-klub.pl/smf/all_co_to_za_felgi-t50437.0.html :kox: