Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Mógł ABS "uznać" że nie ma potrzeby aby zadziałać. To tylko urządzenie i czasami zgłupieje. Kilka razy miałem tak ża hamowałem w takich samych warunkach i raz zadziałał a raz nie.
  2. Dibo odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    Nie ma problemu, ja nawet na stalówkach się pojawię To jak ze spotem ? Przyszły weekend, sobota godzina 15.00. Co wy na to ?
  3. U mnie przy małej prędkości też działa. Miałem okazję to sprawdzić Nawet wczoraj jak hamowałem, miałem na liczniku poniżej 20 km/h a ABS się udzielał
  4. Dibo odpowiedział(a) na maro82 temat w Audi A4 B6
    Bad look nie pasuje do Audi tylko do japończyków. Ale w tym przypadku nawet daje radę W zasadzie tylko tego się można czepić w tym samochodzie, reszta jest
  5. H7 pod warunkiem że masz soczewki. Jeżeli nie masz to je najpierw załóż, a potem ... H7
  6. W tych modelach co były niezespolone ('95-'98) to przy błotniku była taka blacha co trzymała kierunek, w końcu był oddzielnie. Nie były z lampą i jakoś musiały się trzymać. Natomiast w A4 po '99 roku kierunki są zespolone z lampami i tej blachy nie ma bo nie jest potrzebna. I dlatego Ci nie wejdzie lampa zespolona jak jej nie utniesz. Montując każdy zestaw zespolony trzeba rezać błotnik. Wyjątek to te Sonary, ale to jest takie gówno że nie bierz pod uwagę tego.
  7. Też mam 215/45/R17 i to przekłamanie jest delikatne i dopuszczalne. Jednak na wiosnę będą chyba 225/45/R17. Co do 215 to jej zaleta: jest niższa co wizualnie powoduje wrażenie większego alu. Już kilka osób przez to myślało że mam 18"
  8. Też tak miałem, aż uliczkę w którą miałem skręcać przejechałem Ogólnie na oblodzonej drodze opony sobie nie radzą. Musisz wspomóc się czymś metalowym
  9. Zapewne dobrze. Moje Dunlopy SP Winter Sport 3D są cichutkie. Wczoraj się o tym po raz kolejny przekonałem jak je założyłem
  10. Zastanów się jeszcze czy będziesz tak szybko w zimie jeździł, czy drogi Ci na to pozwolą. Bo jak nie to nie ma sensu kupować o wyższym indeksie.
  11. Ja dzisiaj też założyłem HIDy i jestem zadowolony Wiele osób sobie chwali takie rozwiązanie, byle w soczewce były zastosowane ofkors
  12. Ratują Cię jedynie łańcuchy. Chyba że załatwisz sobie ze służbami drogowymi codziennie piaskarkę
  13. Dibo odpowiedział(a) na Dibo temat w Podkarpackie
    No zima się zrobiła, ja na stalówkach i jak Tu się pokazać na spocie ?
  14. Aż tak źle nie jest z tym 1.8. Znalazłeś już jakieś ciekawe oferty ?
  15. Ja dzisiaj zrobiłem SWAPa: Dunlop SP Winter Sport 3D on board. Teraz tylko do wiosny i wracamy do 17"
  16. Plastelina Poszukaj czegoś lepszego bo jak tą kupisz to co jakiś czas będziesz musiał prostować.
  17. Jak już to używki, bieżnikowanych nie kupuj. Poszukaj na allegro lub na forum. Pewnie znajdziesz coś w dobrych pieniądzach.
  18. Zgadzam się z Yelo. Nie wolno przekraczać tych wartości. Jeżeli ktoś już kupi oponę o niskim indeksie to musi o tym pamiętać i jej przestrzegać.
  19. Dibo odpowiedział(a) na maro82 temat w Audi A4 B6
    A mi się podoba, takie inne jest Nie przepadam za bad lookiem ale tutaj nawet to pasuje. A fele niezłe kozaki mu wyszły
  20. W każdych niezespolonych taki efekt jest. Popatrz na Twoje stare lampy które masz na aucie, też to zauważysz. Dlatego polecam Ci zespolone
  21. Wejdą To jest to samo co ori Valeo. Tylko że produkowane przez inną firmę jako zamiennik. Oczywiście nie ważne czy Depo czy Valeo i tak nie ominie Cię cięcie błotnika i wymiana wtyczek, ale to nie jest wcale takie trudne.
  22. Widzę że ekologia nawet się wkradła do żarników. Takie trendy teraz mamy.
  23. Kup nowy komplet Dunlop SP Winter Sport 3D lub Goodyear UG7+.
  24. To jest element którego się często używa, no i musi być wytrzymała. Także nie wiem czy tak łatwo to skleisz. Jak już chcesz kleić to poszukaj jakiegoś dobrego kleju dwuskładnikowego. Lepiej będzie jednak jak kupisz nową.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.