Treść opublikowana przez Dibo
-
Głebokosc bierznika... nowa - ile? uzywana - ile?
Szukałem na necie i zimówki mają tak 10-12mm. a letnie 8-9 mm.
-
[ALL B6] Jakie opony do oryginalnej 17
Nie polecałem tego rozmiaru. Napisałem to tylko żeby potwierdzić że z 215 nie ma problemu.
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Napewno nie jest to wina złego podłączenia w przełączniku przy kierownicy. Mi jak podmieniałem przewody to ślizgnęła się ręka i wszystkie wysunęły się z kostki. Musiałem kombinować żeby odpowiednio połączyć i wierz mi że nie ma takiej możliwości żeby przez to gorzej świeciły. A długie Ci świecą dobrze ? Bo jeśli tak to może to być wina kiepskiej soczewki, a dokładnie odbłyśników.
-
[B6 AVF] ET dla 15"
A ja bym nie był pewny do końca. W B6 jest zalecane mniejsze ET, zwłaszcza przy 15".
-
[ALL] Jak się nazywa felga ze zdjęcia
Wiem o jakie felgi Ci chodzi. Golfy V były na nich standardowo wypuszczane z fabryki. Są podobnie do tych na zdjęciu, ale to nie takie jak na foto.
-
[ALL B6] Co sądzicie o tych felgach ?
W końcu duże ładne alu i obniżka zawiechy to podstawa. Autko po tym się robi dużo młodsze
-
[ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?
To napisz mi na priva, a my kończymy OT
-
[ALL B5] Trochę Angel - trochę Devil - Eyes, czyli czego to już nie wymyślą
Nawet szybciej niż myslisz Czyżbyś miał w planach założyć to coś ?
-
[ALL B5] ANGEL EYES...do czego ta blaszka?
Wtrącę się w temat.Czyli nie opłaca się kupować Angel Ayes ?Mam zamiar właśnie kupić z czasem takie lampki tylko się jeszcze zastanawiam. Możesz kupić Angele ale nie takie. Jak już to FK bo te to dziadostwo
-
co to za leflektorki?
To są Sonary. Te lampy tylko wyglądają a nie świecą, wymień je jak najszybciej. Wkładaj ori Valeo w soczewce
-
[ALL B5] Felgi od Mercedesa
No ET jest trochę za duże. Tymbardziej że to 15".
-
[ALL B6] Jakie opony do oryginalnej 17
Ja mam 215/45/R17 (letnie, ale to i tak nie ma znaczenia) i jest Z węższymi może być już problem.
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
Loco87 ta krytyka jest dziwna. ADR to wcale nie jest słaby silnik i dość dobrze jeździ. Do zwyczajnej jazdy jest w sam raz. Sam śmigam ADRem i jestem zadowolony. Chociaż Turbo by się przydało. Ale czasami lepiej kupić zadbanego ADR niż jakiegoś paździocha. Poza tym mA4ciek z tego co wiem jest studentem, zresztą tak jak ja. I wierz mi że czasami warto mieć coś słabszego niż się wpakować w studnię bez dna tylko po to by mieć te kilkanaście PS więcej pod maską. Tymbardziej że student nie ma łatwego życia
-
[ALL B5] Felgi od Mercedesa
W takim stanie to się nie dziwię że są za takie pieniądze. Poza tym to ET ogranicza trochę paletę samochodów do jakich bezproblemowo pasują, więc i zbyt tych felg jest nizszy. No i cena leci w dół.
-
[B5 ADP] GAŚNIE MI FURA
A od spodu masz osłonę na silnik ? Może gdzieś się woda dostaje i jakieś zwarcie robi. Poza tym nie ten dział i temat zostanie przeniesiony.
-
SPOTY PRZEWORSKIE
Pewnie że można. Małe miasto, ale tylko ustalic termin i mini spocik można zrobić
-
[ALL B5] Żarniki D2S 6000K
To dokładnie dział fizyki nazywany optyką Czego to się człowiek po latach nie dowie.. Dzięki. Tu masz przykład: http://www.optyczne.pl/7-s%C5%82ownik-ABERRACJA_CHROMATYCZNA.html I jest właśnie na drzewie, czyli na tym, o czym pisałem
-
[ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?
Jak ? :naughty:
-
[ALL] nazwa felg
To zależy jaki zawias będziesz miał. Bo jak kupisz sobie jakiś sportowy utwardzony to napewno Twój tyłek to poczuje Ale tym się nie przejmuj i kupuj te alu
-
[ALL] Jak się nazywa felga ze zdjęcia
To nie te. Ciężko Ci będzie takie znaleźć. Poza tym ten wzór do najpiękniejszych nie należy więc po co Ci on, skoro mozesz znaleźć duzo ładniejsze
-
[ALL B5] Żarniki D2S 6000K
Aberracji chromatycznej nigdy do końca nie usuniesz, możesz ją jedynie zminimalizować. Pojawia się ona na granicy dwóch ośrodków o przeciwnej barwie (ciemny - jasny kolor). Najłatwiej zaobserwować robiac zdjęcie drzewa na tle jasnego nieba. Jak powiększycie obraz to zobaczycie na styku tych dwóch ośrodków taką purpurę. Kto siedzi trochę w fotografii to wie o co chodzi
-
[ALL B6] Lampy Przod LEd OPTIK
W międzyczasie jeszcze powiedzą: " patrzcie UFO jedzie " :polew:
-
[ALL B5] Reflektory poliftowe: chrom czy czarny mat ?
A mnie się właśnie na odwrót bardziej podoba Mi też bardziej chromowe obwódki szyb leżą lusterka chromowe Ile ludzi tyle zdań i gustów. Dla mnie chrom w lusterkach to i na wiosnę moja niunia dostanie chromowane uszy
-
[ALL] kpl. 19" opon letnich do 2500zł > ktore polecacie?
Jak dla mnie to Dunlopy, Goodyeary, no i te Toyo T1-R które są bardzo chwalone
-
[ALL B5] Felgi od Mercedesa
Zazwyczaj stalówki o tym samym rozmiarze utrzymują się w tych samych cenach. Nie wiem gdzie Ty znalazłeś o połowę tańsze felgi. To nie alusy gdzie są duże różnice. Stalówki się aż tak nie różnią więc i ceny nie mogą być aż tak rozbieżne.