Treść opublikowana przez Dibo
-
[B5 AFN] Czy felgi 18-stki w a4 b5 avant to coś strasznego
Tego nie pogodzisz. Przy czym różnice te są minimalne dlatego ja bym poszedł jednak w 18"
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Najlepszego Nosb Ukończenia projektu, większych mocy i tańszej PB :>
-
[B5 AFN] Czy felgi 18-stki w a4 b5 avant to coś strasznego
Czemu ma nie dać ? Tyle osób jeździ na 225 i 235 i nie ma problemów
-
[B5 AFN] Czy felgi 18-stki w a4 b5 avant to coś strasznego
Na 8J można naciągnąć 215
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
PABLO a może o takich pomyślisz ? : http://www.moto.allegro.pl/item897931140_lampy_tylne_audi_a4_b5_diodowe_led_dymione_sedan.html http://www.moto.allegro.pl/item888741647_audi_a4_b5_lampy_tylne_led_black_red_fk_tuning.html
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Ponoć idzie Foty Moje B5 dzisiaj wygląda tak samo, więc po co było przepłacać za B6 ?
-
[B5 AFN] Czy felgi 18-stki w a4 b5 avant to coś strasznego
A jaka jest szerokość tych felg, bo to ważne ?
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
Te z tuning-tec i te pablo_ua4 to są te same. Ale to nie są te co wkleiłeś: Zauważ że te z tuning-tec mają widoczne żarówki, a te na zdjęciu mają je niewidoczne.
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
To nie te LEDy. Te co wkleiłeś obok felg ciężko dostać w PL i trzeba ich szukać na ebay'u, stąd moje pytanie o nie. Myślałem że gdzieś w PL je znalazłeś.
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
Mi chodzi o te nowe LEDy co masz zakładać
-
[ALL B5] Co sądzicie o takim wzorze
W takim razie pokaż coś fajniejszego w 16"
-
[B5 ABC] Czarnuch 2.6 V6
Zmiany dużo zrobią Gdzie te lampki kupiłeś i jaka cena ?
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
co z tego jak tacy jak Ty widzą właśnie tylko tą końcówkę Oj SoMeSik wszystko kwestia pieniędzy:cool1: Jak porównujesz seryjnego ADRa to porównuj z seryjnym AFNem Poza tym nie zaśmiecajmy już wątku Ive'a.
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Może i ADR pod maską ale układ wydechowy mam cały wymieniony, a nie tylko końcówkę
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
To fakt że V8 nie uzyskasz, chyba że przez transmitery Najlepsze podsumowanie zabawy z samymi końcówkami
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Hehe wiem Najgorzej jest jak w taką jeździsz bocznymi nieodśnieżonymi drogami.
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
dsz33 -35 to nie gleba Ja poprzednie trzy zimy przejeździłem na -60/40, do tego przedni zderzak niższy niż seria także nie bądź miętki
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
U mnie już ponad pół metra spadło i dalej sypie Nawet to że auto mam na gwincie podniesione do serii jest za mało
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
Ive nie patrz na pierdółki, jak lubisz dźwięk V8 to wstaw cały wydech taki jak ja mam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
wrc od środy ma być odwilż
-
[ALL B5] Mój szaraczek... SPRZEDANY
Grille są plug & play, nic nie przerabiasz
-
[B5 AJM] Czy te felgi są warte założenia di Audi?
Telefon do sprzedawcy z prośbą o wysłanie zdjęć i wszystko jasne Co do tych replik to różnica w cenie jest tak mała że lepiej poszukać ori używek.
-
[ALL B5] Lampy soczewki -białe, czy czarne?
W Audi też dobrze wyglądają pod warunkiem że auto jest dość mocno zrobione, najlepiej w stylu "no-name". A do serii to i sam sobie przeczysz. "dość" mocno zrobione audi jest nie do przyjecia. w stylu "nołnejm" szczegolnie. Zależy dla kogo. Jak jest zrobione ze smakiem to czemu nie. Ale koniec OT. Co do Devil Eyes to jakiekolwiek by nie były to do sylwetki B5 porażka
-
[ALL B5] Zderzak ala RS4
Na zderzak RS4 są dwie słuszne opcje: 1. Przeróbka ori RS4 jak u Nosba 2. Rieger RS-Look jak u mnie Tyle w temacie A wymysły z laminatu to porażka
-
[ALL B5] Lampy soczewki -białe, czy czarne?
W Audi też dobrze wyglądają pod warunkiem że auto jest dość mocno zrobione, najlepiej w stylu "no-name". A do serii to