Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Raczej nie ori. Oryginalnymi felgami się chwalą sprzedawcy na allegro
  2. A ja mam pytanie z innej beczki: co to za certyfikat i po co go wyrabiasz ?
  3. Widzę że to był taki sam golas jak mój Ty chociaż radio miałeś
  4. Na chwilę obecną nie ma go na allegro. Ale odrazu mówię że różni się troszkę od eSowego.
  5. Niepowiem ten projekt mnie też nakręcił. Co do koloru to pomarańcz. Żółty nie będzie robił takiego efektu. Chodzi za mną jeszcze taka kolorystyka felg: http://media.photobucket.com/image/pink%20bbs/barthez6/BBS%20Love/2901598101_c9970ee5d6.jpg?o=11 http://media.photobucket.com/image/pink%20BBS/klg0143/IMG_2177goodsm.jpg Tylko nie wiem czy ten róż nie jest za odważny jeżeli chodzi o felgi. Myślałem jeszcze o innym oczojeb**m kolorze, w którym jeszcze felg nie widziałem. Wtedy byłoby naprawdę oryginalnie
  6. Uprzedziłeś moje pytanie i dałeś na nie odpowiedź. Po tym jak napisałeś że będziesz wnętrze + komorę silnika robił na pomarańcz wyczułem że felga tez pójdzie w ten kolor i o to chciałem spytać. Miałem nosa Tak wogóle to wydaje mi się że celujesz w coś takiego: http://forums.vwvortex.com/zerothread?id=4066808&page=11 Jeżeli tak to szacun Sam myślę o czymś podobnym i taki pomarańcz jak w tym projekcie za mną chodzi. Tylko nie wiem czy do mojego koloru będzie pasował. Ale do Twojej czerni będzie
  7. Tak zmieniło znalazłem firmę i czekam na wykonanie Cena w miarę przystępna ?
  8. Valeo to bardzo dobra firma Wiele jej produktów idzie na pierwszy montaż do Audi
  9. Widzę że na takim zlocie można dobrze wyjść. Wystarczy znaleźć wszystkie zgubione telefony a potem otworzyć komis GSM
  10. Identycznie jak S4 wyglądającego nie było. Pojawiały się zderzaki bardzo podobne, różniące się niewiele.
  11. Szukaj ori, nawet nie myśl o laminacie
  12. One bardziej wyglądają na 19" niż 18"
  13. Takie sobie, nic specjalnego.
  14. Niestety LLTEK wprowadził takie coś do sprzedaży
  15. Jeżeli chodzi o firmę to najlepszy wybór Co do tego czy będą pasowały to przymierzysz a jak nie to zawsze możesz wymienić. Tymbardziej że na stronie pisze że pasują i tym się możesz podeprzeć
  16. Dzięki Ale coś nie możemy się doczekać relacji ze zlotu. Czyżby wszyscy już polegli ?
  17. Pewnie Teraz pasuje zmienić nick na mgr inż. Dibo
  18. Nie do końca. Chodzi o całokształt projektu, żeby był zrobiony ze smakiem. A w przypadku single frame ciężko dobrać resztę żeby pasowała do niego. W konsekwencji wychodzi taki składak i przedni zderzak pasuje do reszty jak pies do jeża Pomijam jakość takich zderzaków która jest Na potwierdzenie tego: na forum są samochody zrobione trochę inaczej niż nakazuje "forumowy szablon" a zostały przyjęte pozytywnie bo całość pasuje do siebie i ma swój styl.
  19. Teraz to już po fakcie
  20. Fajne okolice, udanego zlotu Gdybym dzisiaj nie miał obrony to pewnie byłbym tam z Wami.
  21. Coraz więcej mrówkojadów się pojawia Będzie lans na wsialbo na mieście
  22. Mi się jednak wydaje że R888 bardziej na tor pasuje niż do normalnego uzytku. Wjedziesz taką oponą w nieutwardzoną drogę po deszczu i nie wyjedziesz
  23. R888 do codziennego użytku ?
  24. Było dużo o tych oponach Miałem okazję na nich jeździć i się konkretnie kleją Kuzyn ma takie oponki i podziela moje zdanie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.