Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dibo

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Dibo

  1. Skoro turbo Ci się wysrało to od razu kombinuj z AWXem i resztą gratów na moc
  2. Najpierw zastanów się czy będzie to do B5 pasowało
  3. Tylko jak mu turbo dorezać
  4. Tył RS4 to jest temat na przyszłość. Chodzi o to że mam kilka koncepcji na wygląd końcowy i chcę wybrać jedną i powoli ją realizować
  5. S4 aż tak bardzo nie różni się od seryjnego i dużo osób na forum go ma. A RS4 w sedanie ma tylko jedna osoba
  6. Co myślicie o tylnym zderzaku RS4 ? http://i67.photobucket.com/albums/h299/Lovindeer/WhiteRS4saloon2.jpg http://i67.photobucket.com/albums/h299/Lovindeer/WhiteRS4saloon3.jpg http://i67.photobucket.com/albums/h299/Lovindeer/WhiteRS4saloon4.jpg Zastanawiam się nad nim, ale na tej białej jest strasznie "pampuchowaty" i psuje zgrabny tyłek A4. Z drugiej strony na tej granatowej wygląda kozacko : http://i67.photobucket.com/albums/h299/Lovindeer/audiRS4hotness.jpg Znalazłem jeszcze takie zdjęcia: http://i6.photobucket.com/albums/y224/docurley/RS4%20B5%20Sedans/img_3086.jpg http://i6.photobucket.com/albums/y224/docurley/RS4%20B5%20Sedans/img_3095.jpg
  7. Ładny samolot się zrobił Jutro obadam na żywo
  8. :polew: Może zrobimy zakup grupowy to będą zniżki
  9. A ja czujniki cofania Masz może szablon tego znaczka dope z anielicą i diablicą ? Bo może bym coś takiego wyrezał
  10. Serię z dokładką malniętą w kolor
  11. Przy okazji z tyłu bym wyrezał zderzak RS4 bo ten co mam teraz jest oklepany
  12. To jakoś bardziej widzę
  13. Tylko jakoś nie widzę tego cięcia zderzaka pod spryski
  14. To chyba lepiej od razu założyć zderzak RS4, jak jechać to po całości
  15. Zderzak zrobiony, szkody nie były tak wielkie jak wydawało mi się wieczorem Ale dalej szukam zderzaka od RSa, bo zależy mi na spryskach żeby z xenonem nie było problemu.
  16. Odświeżę trochę temat. W tamtym tygodniu doszedł LPG Power Przy obecnych cenach benzyny to była dobra decyzja Dodatkowo przyszły nowe graty: licznik z FISem + manetki. Wszystko czeka na montaż. Dzisiaj wracając wieczorem do domu nadziałem się na zająca i Rieger nie wytrzymał Z jednej strony pękł i nie będę z takim zderzakiem jeździł. Dlatego szukam zderzaka od RS4 w dobrych pieniądzach. Jak macie jakieś namiary to będę wdzięczny (PILNE !!!). Ale za było: "nu pagadija zajac"
  17. Może Młody ? On ma szczęście do takich rzeczy
  18. Jeżeli chcesz kupić taniej zimówki to proponuję na zimę zakupić jakieś 16" i na to naciągnąć 205/55/16 Podejrzewam że mogą być droższe od 235/45
  19. Nosb, moskal
  20. A ja bym się na B7 nie zamienił Według mnie to najbrzydsze A4 jakie do tej pory wyszło
  21. I będzie dzisiaj leciała w telewizji na TVP1
  22. Z samym S4 też jest podobnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.