Treść opublikowana przez Dibo
-
[ALL] Co sądzicie o tych felgach Rial ??
Chyba Advanti
-
[B5 AHU] Gleba czy wtryski, prośba o poradę
Skoro turbo Ci się wysrało to od razu kombinuj z AWXem i resztą gratów na moc
-
[ALL B5] Lusterka z kierunkami - od jakiego auta założyć?
Najpierw zastanów się czy będzie to do B5 pasowało
-
Paliwo po pięć złotych!
Tylko jak mu turbo dorezać
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Tył RS4 to jest temat na przyszłość. Chodzi o to że mam kilka koncepcji na wygląd końcowy i chcę wybrać jedną i powoli ją realizować
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
S4 aż tak bardzo nie różni się od seryjnego i dużo osób na forum go ma. A RS4 w sedanie ma tylko jedna osoba
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Co myślicie o tylnym zderzaku RS4 ? http://i67.photobucket.com/albums/h299/Lovindeer/WhiteRS4saloon2.jpg http://i67.photobucket.com/albums/h299/Lovindeer/WhiteRS4saloon3.jpg http://i67.photobucket.com/albums/h299/Lovindeer/WhiteRS4saloon4.jpg Zastanawiam się nad nim, ale na tej białej jest strasznie "pampuchowaty" i psuje zgrabny tyłek A4. Z drugiej strony na tej granatowej wygląda kozacko : http://i67.photobucket.com/albums/h299/Lovindeer/audiRS4hotness.jpg Znalazłem jeszcze takie zdjęcia: http://i6.photobucket.com/albums/y224/docurley/RS4%20B5%20Sedans/img_3086.jpg http://i6.photobucket.com/albums/y224/docurley/RS4%20B5%20Sedans/img_3095.jpg
-
[B6 AVB] A4 S LINE Pakiet RS4 19" RNS E 193 320/300 mm BRD AL 188KM/380Nm
Ładny samolot się zrobił Jutro obadam na żywo
-
Paliwo po pięć złotych!
:polew: Może zrobimy zakup grupowy to będą zniżki
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
A ja czujniki cofania Masz może szablon tego znaczka dope z anielicą i diablicą ? Bo może bym coś takiego wyrezał
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Serię z dokładką malniętą w kolor
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Przy okazji z tyłu bym wyrezał zderzak RS4 bo ten co mam teraz jest oklepany
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
To jakoś bardziej widzę
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Tylko jakoś nie widzę tego cięcia zderzaka pod spryski
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
To chyba lepiej od razu założyć zderzak RS4, jak jechać to po całości
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Zderzak zrobiony, szkody nie były tak wielkie jak wydawało mi się wieczorem Ale dalej szukam zderzaka od RSa, bo zależy mi na spryskach żeby z xenonem nie było problemu.
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
Odświeżę trochę temat. W tamtym tygodniu doszedł LPG Power Przy obecnych cenach benzyny to była dobra decyzja Dodatkowo przyszły nowe graty: licznik z FISem + manetki. Wszystko czeka na montaż. Dzisiaj wracając wieczorem do domu nadziałem się na zająca i Rieger nie wytrzymał Z jednej strony pękł i nie będę z takim zderzakiem jeździł. Dlatego szukam zderzaka od RS4 w dobrych pieniądzach. Jak macie jakieś namiary to będę wdzięczny (PILNE !!!). Ale za było: "nu pagadija zajac"
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Nowak potwierdził
-
[B5 AGB] A4/S4 Prosie stajl :) zderzak RS4 , 19" RH, bi-xenon , gwint h&r itp
Dokładnie RH AH Turbo
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Może Młody ? On ma szczęście do takich rzeczy
-
Polecane opony zimowe
Jeżeli chcesz kupić taniej zimówki to proponuję na zimę zakupić jakieś 16" i na to naciągnąć 205/55/16 Podejrzewam że mogą być droższe od 235/45
-
Rozklejenie LAMP przednich malowanie środków
Nosb, moskal
-
[ALL B5] Przód S4 czy RS4? Ankieta
A ja bym się na B7 nie zamienił Według mnie to najbrzydsze A4 jakie do tej pory wyszło
-
Youngtimer'y, auta z duszą, kultowe klasyki
I będzie dzisiaj leciała w telewizji na TVP1
-
[ALL B5] Przód S4 czy RS4? Ankieta
Z samym S4 też jest podobnie