Treść opublikowana przez hiszpan123
-
B6 DIVISION
A jaki nr maja grile z czarna ramka?
-
B6 DIVISION
W takim razie sprzedam góre i dól nowe za 600. Chetni? ---------- Post dopisany at 19:35 ---------- Poprzedni post napisany at 19:26 ----------
-
B6 DIVISION
Ile w aso kosztuje grile s4 ?
-
[ALL B5] Niebieski avant, najlepszy w mieście ;)
Ziomek jak tam postępy. Przydał by się mały aktual. Pw
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
Piękna, myślę o tym kole tylko ie wiem czy nie będzie u mnie przycierać, jakie masz rozmiar opon?
-
B6 by Armi - sesja s.25
Po modach widzę ze b6 nie bedzie w żadnej kwesti gorsza od b5. Działaj panie działaj. Byc może do zobaczenia w Ostrowie
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Cieżko będzie to wszystko ogarnąc. Jak się nie uda to wlecę s4 moze ktoś z was bedzie chętny ją kupić
-
B6 DIVISION
Znalazł by się ktoś chętny na zimówki cntinental 2x7m i 2x8m z stalówkami . Opony 205.55.16 continantal ContiWinterContact 2011r felgi 16" 7" et 42 wchodzą na 320mm z s4
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Jaka lipa chyba muszę zrezygnować, auto nie pomalowane felg brak trzeba zrobić rozrząd (rolka jęczy) , zmiana hebli i płynu i najgorsze problem z urlopem. Tak to wygląda:facepalm:
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Na tą chwilę wiem że załoze FMICa, wydech i zrobie korekte. Myśle że na jakiś czas starczy Ciekaw jestem sam na jak długo. Wiem jedno ze nie bardzo usmiecha mi sie dłubać przy motorze:kwasny:
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Jest mocno ciekawie zapowiada sie grubo 400-500km:kox:
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Gdybym chciał zrobić tak jak napisałeś, to o ile s4 b5 myślę że będzie łatwo sprzedać bo ma serwis do końca jest bardzo zadbana ma recaro, wydech z kwasu, 4 szyby elek, program itp i nie włożyłem w nią jescze nic, tak w b6 włożyłem sporo kasy i pracy za ktorą nikt nie zapłaci chyba ze sprzedarz na cześci. Po za tym zamiar jest taki ze auto ma zostać u mnie na stałe. To raczej s4 bedzie w najbliższym czasie na sprzedarz. Co do logów to nie bardzo moge je zrobic, s4 ma nie ważne blachy. B6 stoi w Pl, malują się progi DTM, zderzak i za jakies 2 tygodnie wydech z kwasu. Co do wagi jaka może być różnica miedzy s4 b6 a b6 2.7, około 130kg?
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Jak będzie nie ciekawie to zawsze można zalożyć 2 końcowe. Nie widze żadnego problemu. Flayer miałes przesłać jak twoja chodzi na twoim wydechu i kiedy bedziesz sprzedawał ale nie doczekałem sie zadnej wiadomosci.
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Dokładnie tak jak Kamil napisał, takie problemy to nie problem . Oczywiscie zgodzę się ze dochodzą dodatkowe koszty kupe nerwów pomysły o sprzedarzy ale kiedy ogarniasz temat auto zaczyna chdzić jak trzeba zapomninasz o wszystkich problemach. Odnosnie pytania Wampira, najlepiej było by postawić je obok siebie i zrobić kreskę wtedy wszystko było by jasne, s4 ma niby też 310km(program robiony w DE) ale jeżeli chodzi o moje odczucia to jedzie dużo słabiej. Jak eska bedzie przywieziona do PL to zobacze co lepiej jedzie .Czarnuch ma 5s do setki.
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
Możesz opisać czy taka zawiecha nadaje sie żeby raz na jakiś czas pogonić ostrzej auto, mam 2.7 bit i nie wiem czego spodziewać sie po poduchach? Obecnie smigam na Super sporcie który wydaje mi sie trochę za miękki
-
[B7 BRB ] takie se Audi by BUŁA :) pakiet Sline USA ,Air Ride,new wheels Kleeman TS 6
Jaka cena za air? podejdzie do a4 b6 quattro?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
zawsze możesz powiedzieć że przy nagrywaniu poza kadrem stał jakis klekot:wink: a poza tym fajnie brzmi...swoja droga w koncu dystanse załozyłem:decayed: czemu ja juz dawno tego nie zrobiłem to za cholere nie wiem:grin: Całkiem całkiem nagraj filmik jak jest podczas jazdy. Z tyłu masz odwrotnie załozoną opone. Dlaczego?
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Jedzie sie tak samo jak na 19". Opona jest tam 225,35,20. Bryła auta jest nieco wyżej wiec nie trze tak o glebe. ---------- Post dopisany 26-05-2014 at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany 25-05-2014 at 11:51 ---------- Dupowóz i kolejny nabytek s4 b5 fl ---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------
-
[B6 AVF] Czarne A4 Avant 1.9TDI S-line RNS-E itp modzimy ;P
Dam znac jak wróce do PL
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Tak
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Co proponujesz ? Masz jakąś fajną firmę czy spawać co z kwasu gdyby faktycznie kiepsko chodziło? ---------- Post dopisany 25-05-2014 at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany 14-05-2014 at 22:50 ---------- Taka sytuacja 3szt z jednej wioski. Bywaja takie chwile ze policja się gubi która jest która (wtajemniczeni wiedza o co chodzi)
-
[B6 AVF] Czarne A4 Avant 1.9TDI S-line RNS-E itp modzimy ;P
Musowo jakiś spocik musimy ukrecić. Jak co mam gwint na sprzedarz:decayed:
-
B6 DIVISION
Panowie sukam jakiegos fajnego koła w 19" . Mam kilka wybranych wzorów ale na tyle 10" i to z bmw i z tego też tytułu zaczynam myślec coraz to częściej o air ride żeby spokojnie sie poruszać. Oriętujecie się ile trzeba dać za to cudo z montarzem lub bez? Jeżeli ktoś z posiadaczy chciałby wyrazić opinie jak sie na tym jezdzi był bym wdzieczny.
-
B6 by Armi - sesja s.25
Nieżle lecisz panie z modami rozumiem ze na Ostrów lecisz? Miał bym kilka pytań odnosnie air ride. Co raz częsciej o tym myślę. Furka:kox:
-
[B6 ASN] a4 by chrbk 3.0 quattro felgi x5 na aucie
pw