Treść opublikowana przez hiszpan123
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie jak by co sprzedam wtryski 440 cc za 300zl . Pol roku temu dalem za nie 550zl i nie doczekaly sie montarzu ---------- Post dopisany at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany at 12:19 ---------- Ktos do mnie pisal na Pw i prosil o nr tych wtryskow bo przez przypadek usunolem wiadomosc prosze o kontakt
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Ktory gwint sprzedajesz ? Ten z regulacjia twardosci?
-
B6 DIVISION
FELGI JAPAN JR3 19x10,5 MAZDA NISSAN NIE TE37 GRID (3789825126) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Chyba zmienie felgi . Macie fotki b6-tek na tym kole? Kaju czyzby 2.5tdi zeszlo na drugi plan ? 1.8t
-
B6 DIVISION
Nie moge wystawic w dziale sprzedarz, mozektos jest zinteresowany , Felgi h&r z dystansami 19" przod chyba "9 tyl 9.5"
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
300 km w b5 powinno za***rdalac:kox:
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
U mnie bylo to tak, moje 1.8t miało 220km i 310 nmi w miare sie to odpychalo, turbina chciała by dmuchąć więcj ale dwumas nie dał rady.Co nie zmienia faktu ze Boostera mody sa duzo bardziej tłuste. Do tego komplet cewek wydech, wyciek na napinaczu ,rozrząd, olej itd . Zrobila sie spora sumka za ktora dorwalem 2.7 ktory 10tys temu byl uszczelniany mial zrobiony rozrzad. Ogolnie swapa nie bylo w planach, taki spontan . Wandej pilnuj tam kumpla niech wypatruje jakiegos rodzynka dla Ciebie
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Dawaj wiecej fotek Panie
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
W przyszlym roku lista modow sie zwiekszy . Tylko dlatego ze jeszcz:grin:e nie stawiam chaty i wlasciwie jeszce nie wiem kiedy sie za to zabiore
-
ODDAM w dobre ręce!!!!! - Czarne 1.8T Quattro-BITCH/LED/SPORTEC/S-LINE/ITP
Teraz sie wydalo kto potrzebuje duzo miejsca na piwko:naughty: Pamietaj piles nie jedz:wink:
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Lakier niema kodu ogolnie mial byc calkiem inny, z braku czasu musialem odebrac felgi z kolorem ktorego nie chcialem, mial byc zloty wyszedl sraczkowaty zolty chce je teaz przemalowac na ciemny chrom lub pospoity srebrny
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
Wiem ze ktos robil na TD04-16t
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Hehe Division mnie zarazil
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Wpadnie nowe serducho
-
A4 B5 1.9tdi /-60mm/18" FLAT FIVE /
Zapewne nie, mam jeszcze jeden komplet foteli na oku ktore mam w planach wlozyc ale na pierwszy plan jest ogarnac b6 zeby wujechala z garazu .
-
A4 B5 1.9tdi /-60mm/18" FLAT FIVE /
Sobotnia praca: - wymiana rozrządu+rolki - pompa wody - chłodnica - napinacz alternatora - pasek klimy+alternatora - wydłubanie katalizatora - zaślepienie EGR+ czyszczenie kolektora - ustawienie konta wtrysku - mycie silnika - uszczelniacz wałka pompy wacum Fot str 1
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Bieniek nagraj jakis filmik jak wydechy graja podczas jazdy .
-
B6 DIVISION
Jakie musza byc stalowki pod hamulce od s4 b5 ?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Jakie parametry musza miec stalowe felgi 16" pod hamulce od s4 b5
-
AUDI A4 1.8t+ Rwd Avant nowe zdjęcia:)
Po za modami silnika reszta kojarzy mi sie z "Dej mu na zimnym'' Zapodaj filmik jak to sie odpycha do 100 albo do 200
-
[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM
Sporo fajnych modow, odbija sie nawet przyzwoicie jak na 2.0 . A co najlepsze siedzi idealnie . Zmieniel bym tylko teraz kolor felg na taki jak mialem przy tych wczesniejszych rs, byl by fajny czarnuch:wink::wink:
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Wandej aktualnie mam 225/35 ale jak widac na fotce opony sa do wymiany i mysle czy wkladac wezsze 215/35, do tego dystans i -1cm nizej czy zostac w tej konfiguracji
-
A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Chodzi o te z rantem ? Mi tez nie pasi wogole ten wzor . Z pomyslem na 20mm dystans i 215 ,35 chodzilo mi o moje felgi.
-
B6 DIVISION
Macie może fotki jak uklada sie 215/35/19 na 9"
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
- A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.
Efekt koncowy pewnie tak szybko nie nadejdzie, :wink:z nowym rokiem trzeba uzupelnic liste planowanych modow bo troche juz zostalo zrobione a jeszce wiecej do zrobienia ---------- Post dopisany 13-12-2013 at 18:54 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2013 at 17:21 ---------- Nie dawno bawiłem sie troche z dystansem i 11" kołem od kumpla . Miałem albo i jeszcze nawet mam plan wlozyc na tyl dystans około 20mm i oponę 215 ,35 . na fotce z moja felgą jest 30mm .Borykam się z tym bo nie wiem czy takie zestawienie jest bezpieczne do dynamicznej niekiedy ostrawej jazdy .Przód jak i tył 7mm nizej.Jak myslicie da to rade ? - A4 B6 2.7 V6 BiTurbo. Sprzedane, do zamknięcia.