Treść opublikowana przez chopin
-
KUPNO SILNIKA 2.0tdi - CZY DA SIĘ UNIKNĄĆ LOTERII ?
no ciekawie sie robi
-
Brak kontaktów z telefonu na fisie.
jak nie samsung to powinien śmigać bez problemu
-
Wałek rozrządu i szklanki po braku smarowania.
jest gdzieś chyba temat o swapie , czy propozycja rozwiązania tego problemu
-
HID w przeciwmgielnych.
wydaje mi sie że te CREE będą lepsze , bo w tych drugich jest napaćkane tych diodek a im wiecej tym wieksze prawdopodobieństwo że się zaczną pokolei wypalać. Ja miałem taki postojówki na podajże 9 małych diodek i po 2 miesiącach połowa przestała świecić co mnie strasznie wku.... BARDZO denerwowało
-
Brak kontaktów z telefonu na fisie.
poko myśle o Tobie cały czas i sie zastanawiam jeszcze co może być nie tak , musze dorwać jakiegoś szajsunga do łapy żeby zobaczyć co i jak z tym udostepnianiem, jaki Ty masz model ? kurczaki co wy macie za telefony zmienić no coś normalnego nie koreańskiego i będzie działać ! :P:P
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
no właśnie , wczytać się troszeczkę
-
Car audio do B5 dla laika
dokładnie i i przed lutowaniem oczyść końcówki kabli jeśli je tarmosiłeś w łapach bo dużo łatwiej cyna złapie jak będą odtłuszczone pisze bo nie wszyscy o tym wiedzą a się później bulwersują że im cyna nie chwyta :P:P
-
Car audio do B5 dla laika
może dla was nie bedzie różnicy , ale przede wszystkim ten cieńszy może się zacząć grzać
-
Wałek rozrządu i szklanki po braku smarowania.
łukaszoo sory za lekki ot ale tak z ciekawości : czy badałeś vagiem ? co pokazuje za błędy w takim wypadku ?
-
Brak kontaktów z telefonu na fisie.
poko myśle o Tobie cały czas i sie zastanawiam jeszcze co może być nie tak , musze dorwać jakiegoś szajsunga do łapy żeby zobaczyć co i jak z tym udostepnianiem, jaki Ty masz model ?
-
Car audio do B5 dla laika
nawet ni próbuj tego podłączać ! mają być takie same i koniec , jedź zwrócić i powiedz panu żeby sie zainteresował doszkalaniem
-
Brak kontaktów z telefonu na fisie.
no z nazwami na sim to faktycznie limit znaków , ale przecież nie to jest najważniejsze
-
Car audio do B5 dla laika
kurcze trzeba ten temat przenieść do zrób to sam :D:D
-
Szwankującą nawigacja Navigation Plus
no właśnie tak myślałem że jest tak samo , sorki za OT
-
Brak kontaktów z telefonu na fisie.
adadur nie wprowadzaj w błąd - ja miałem moduł D i czytał kontakty na fisie TYLKO ZAPISANE NA SIM ! Wcześniej jeszcze rozparuj tel. Jak już bedziesz miał na simie zobacz jeszcze ustawienia kontaktów i udostępniania (czy jakieś tego typu) ponieważ po sparowaniu tel z audi UHV , moduł musi Cię zapytać czy wyrażasz zgode na udostępnienie kontaktów z telefonu do pamięci modułu ! jeśli nie ma takiego komunikatu to coś nie pryka prawidłowo ! Przerobiłem to u siebie na nokii , iphonie 4 i htc sensation z androidem , w niektórych trzeba było zezwolić na udostępnienie. Pompon co do Twojego problemu jeśli chodzi o kontakty na RNSE to możesz mieć za stary moduł który nie obsługuje tej funkcji. Musisz sprawdzić jaki moduł masz i czy jest w wersji Hi. A ja mam w RNSE kontakty i z sima i z telefonu. więc to wcale nieprawda że tylko w pamięci telefonu. Rezałem wszystko z Dominem więc jak ktoś nie wierzy mi to proszę się zgłosić to największego wymiatacza w tym temacie.
-
Szwankującą nawigacja Navigation Plus
airbob rozwiń się proszę na ten temat , ponieważ nie jestem jedynym chetnym na takie czyszczenie a dużo by nam to ułatwiło i pomogło żebysmy czasem nie uszkodzili naszych pięknych rnsków
-
Czyszczenie soczewki lasera RNS-E?
Broń Boże od takiego serwisu!!! I takie mieliście procedury od producenta co do czyszczenia optyki, LUDWIK I CIEPŁA WODA ... ??? Mam nadzieję, że nikt o zdrowym umyśle nie uwierzył w to co napisałeś. Powiedz jeszcze, że odklejaliście soczewkę z głowicy na potrzeby jej umycia , a następnie ją przyklejaliście, ustawialiście focus, screen,prąd i całą resztę... Do czyszczenia każdej optyki używa się w 99% przypadków (nawet w fotografii) tylko IZOPROPANOLU - Izopropanol. Brak poprawnego odczytu zawartości płyty bierze się zazwyczaj z 3-ech przypadków, zakurzona soczewka ( i tu czyszczenie izopropanolem pomaga o ile emisja diody laserowej jest właściwa, zawsze należy przeprowadzić pomiar), utrata emisji lasera (odrobinę ale na krótki czas pomaga regulacja emisji diody), wypalona soczewka (to najczęstsza przyczyna w połączeniu z utratą emisji diody laserowej) Pzdr for ALL. p.s. napisałeś "pracowałem" ciekawe czemu już tam nie pracujesz:)... serwis padł czy inny powód ??? oby więcej takich konkretnych forumowiczów no w takich przypadkach gdy chodzi o elektronike i zaawansowane podzespoły to racja , chociaż chałupnicze metody w przypadku np bixów które parują , są skuteczne
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Pixi ma SII i mu wszytko chodzi
-
Car audio do B5 dla laika
jak już robi audio żeby dobrze grało to na jakiego pena ? przy takim sprzęcie to ucho można nacieszyć jedynie z dobrego audio-cd. przynajmniej ja tak mam a jestem muzykiem dźwiękowcem. Jak słysze mp3 to mnie skręca ...
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
marcuso czytaj uważnie , nie mówiłem absolutnie że KAŻDY , tylko że każdy z androidem a to spora różnica . BB przecież nie ma androida tylko swój system operacyjny.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Martinus możesz mieć z tym lekki kłopot bo moduł troche za stary i w wersji low więc nie pójdzie. musisz kupić nowy moduł i powinien zassać od razu sam.
-
Car audio do B5 dla laika
im większa średnica głośnika tym bas jest lepszy, wiec jak już modzisz to myślę że 30 było by ok,wszystko zależy od chęci
-
Car audio do B5 dla laika
rób jak najwięcej zdjęć z tego co działasz żeby pokazać później innym jak sie demontuje tapicere w Twoim modelu, jak wyglądaa wytłumianie itp. Dużo osób o to pyta i nie wie jak sie za to zabrać , jeśli już modzisz to fotostory bardzo się ludziaszkom przyda
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A ja mam w Bixach takie H6W i też z allegro no i roczek śmigają i jest git:kox: Błędów oczywiście brak:wink: zależy pewnie kto ile jeździ i ile świeci , ja auta używam na okrągło w trasy i trochę go wytelepie na polskich wspaniałych dziurach więc zależy pewnie od użytkowania. Aydaho kup i zamontuj jak bedzie prykać bez zarzutu to będzie was już dwóch i obalicie moją teorie i moje niemiłe doświadczenia z tymi lampkami może też producencik conieco poprawił i bedzie banglać
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
tylko przemnóż siebie przez każdego nowego forumowicza który się loguje i ma ten sam problem i zadaje dokładnie takie same pytania, dlatego tych stron sie robi tyle jak każdy zamiast przeczytać pyta o to co juz jest w wątku co najmniej kilka razy , a starszych wyjadaczy może to już troszkę irytować