Treść opublikowana przez iceman__89
-
Stuki z kompresora klimatyzacji przy wciśniętym ECON
A ja u siebie wymieniłem te gumki i dalej jest problem:kwasny: Więc teraz spróbować wymienić też ten łącznik sprzęgła czy coś jeszcze innego? Bo już to świerszczenie mnie irytuje:kwasny:
-
Nie działa wentylator klimy
sprawdź najpierw wentylator na krótko dając na wtyczkę 12V- jeśli działa to musisz szukać dlaczego nie daje napięcia na wtyczkę, a jeśli nie dziala to wymiana szczotek lub całego wentylatora:/ Na szczęście nowe nie są już takie drogie bo sprzedawałem ostatnio klientowi za ok 180-200zl
-
leci ciągle gorące powietrze od kierowcy
Sprawdź najpierw czy masz gaz jeśli nie to nabij klimę i po sprawie, a jeśli gaz jest to masz do wymiany czujnik G65 czyli tak zwany prestoat. Ewentualnie sprawdź jeszcze czy wszystko ok z kablami i wtyczką
-
jak przerobic schowek na klimatyzowany Prosze o POMOC
A mam pytanie do tych co tak przerobili schowek, a mianowicie czy na ściankach nie osadza sie wilgoć i nie skrapla się w środku?
-
Polecane opony zimowe
Najkorzystniej jest kupić pod koniec lata bo we wrześniu lub październiku hurtownie zawsze podwyższają cenę
-
[ALL B7] Problem ze wskazaniem temperatury
Prawdopodobnie zaciął się silnik od klapy albo przestał działać. Spróbuj Vagiem zrobić nastawy podstawowe- u mnie jak na razie poskutkowało
-
Do wymiany jeden górny wahacz !!! czy wystarczy wymienic tylko ten jeden ?
Możesz wymienić tylko jeden pod warunkiem, że ta długa śruba trzymająca oba nie bezie zapieczona i obejdzie się bez palnika
-
Bagaznik
To lepiej żebyś nie musiał nigdy skorzystać
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
Ja używam płynu Sylen i jestem bardzo zadowolony bo nie śmierdzi i nie zostawia żadnych śladów na szybie także polecam innym
-
jakie swiece zarowe
Na pierwszy montaż założone są świece beru ale można założyć ngk za połowe ceny i też będzie ok
-
kolory b6 i b7
z tego co wiem szary kolor w b7 to achat
-
Trzesie podczas jazdy
stawiam na dwumase raczej
-
Porównanie kierownicy S-Line ze zwykłą
a wtyczka od poduszki itd. pasuje od B8 bez problemu?
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Mój rekord jak na razie to 1100km na baku a średnio w jeździe mieszanej to 880-950km
-
[B7 BPW] Kierownica powietrza intercoolera
myślę, że tak bo intercooler jest w tym samym miejscu
-
Porównanie kierownicy S-Line ze zwykłą
Mi się wydaje, że chodzi tu raczej o wygląd... no chyba, że jest inna średnica ale raczej wątpie
-
skrzypi i wyje pompa? przy skręcaniu
Używkę pompy znajdziesz za 200-300zł + płyn G00400M2 42zł + robocizna/ew wymiana samodzielna to wtedy czteropak:wink: ... Niestety u mnie w B7 musiałem odsuwać przód bo nie odkręcisz koła od pompy ale w B6 może obejdzie się bez tego bo jest inny wentylator
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
Pytałem się kolegi z ASO VW i kazał mi do mojego b7 lać G00400M2 i nic nie kombinować
-
Jęczy pompa przy skręcie w lewo - Proszę o pomoc
nieaktualne już. Wymieniłem pompę wspomagania i jęczenie minęło:decayed:
-
Problem ze stukaniem zawieszenia
wiesz u mnie też drążek miał od wymiany ze dwa miesiące i nawet nie brałem go pod uwagę bo nie założyłem jakiegoś badziewia. A jego uszkodzenie zauważyłem przez przypadek jak już zabierałem się do wyjęcia amortyzatora
-
Grill B7 przód - czy ktoś wie jaki mam ? wymiana na inny od sline ?
A co trzeba zmienić żeby założyć taką atrapę z miejscem na tablicę rejestracyjną?
-
Pompa wspomagania marki Lauber
Daj sobie spokój z Lauberem lepiej kup używkę ori. Pełno tego na allegro. Sam kupiłem oryginalną używkę pomimo tego, że pracuje w sklepie z częściami. Zamienniki pomp w autach grupy VW nie bardzo się spisują:/
-
Jęczy pompa przy skręcie w lewo - Proszę o pomoc
A masz może zdjęcie tej uszkodzonej poduszki? Bo mam u siebie ten sam objaw ale jak wymieniałem amortyzatory to poduszki okazały się w takim samym stanie jak nowe więc zostawiłem stare
-
[A4 b7] Problem ze wspomaganiem
zawór zwrotny maglownicy lub pompa wspomagania. zacząłbym od zaworu bo koszt w ASO to 24zł
-
Problem ze stukaniem zawieszenia
U mnie kolego były to drążki kierownicze. Byłem na szarpakach ze trzy razy i nic dopiero po rozpięciu końcówki ze zwrotnicy był wyczuwalny luz na drążku góra-dół a nie osiowy, który jest wyczuwalny na szarpakach