Treść opublikowana przez j4s2c2vr
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Bez rozrzadu to kilka chwil. Zobaczylem, ze sa popekane i musze cos z tym zrobic. Jak rozrzad robilem, to jeszcze nie byly w takim stanie.
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
jutro wymiana pasków...
-
[B5 ARJ] 2.4 quattro V6 sedan laser red Xenon Bose Recaro poliftowa A4
Mod z podświetleniem pod maską bardzo zacny. Zgapię do siebie, może się przydać
-
Avancik z Pomorskiego
To chyba w zależności od centralki alarmowej... przy mniej rozbudowanych chyba nie było... nie mam pewności.
-
Wskaźnik doładowania Jaki?
ja polecam Defi, używam już od bardzo dawna, nawet auto zdążyłem zmienić, a wskaźnik ten sam w mechanicznym masz wężyk bezpośrednio do wskaźnika, w elektronicznym jest jeszcze mapsensorek, który zostaje w komorze silnika, a do wskaźnika tylko kabelki idą...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W przyszłym tygodniu już powinienem się zjawić... "siła wyższa" może nie zatrzyma Chyb a klimat o wiele lepszy niż na parkingu pod ziemią
-
[B5 AFN] Granatowy sedan na gwincie by Path [SPRZEDANY]
Wiem, na spotach na bieżąco śledzę zmiany hue hue
-
Avancik z Pomorskiego
Zbiorniczek na bank do wymiany. Przyciskiem od alarmu, który znalazłeś wyłącza się czujniki we wnętrzu, żeby nie załączały alarmu jak np. ktoś siedzi w aucie a uzbrojony jest...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kurde ja nie dojade. Kobita mi inne atrakcje zapewnila [emoji14]
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Kombinowalem, ale nie wymyslilem jak te blaszki wsadzic... Moze ma ktos foto?
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
są jeszcze weekendowe spoty Audi Spot Wwa... Wtedy godziny są wcześniejsze...
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
jest kilka, ale strasznie ciężko się zgrać.... ja obecnie w Wawie mieszkam i raczej do Piaseczna, to weekendowo wpadam...
-
Dystans Et 35
pokaż foty jak to wygląda na aucie A śruby skąd brałeś? Mam eibaha dystanse własnie też 11mm na przód, a na tył nie wiem ile dać... myślałem o 15mm
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
No to pomyślę o zmianie Albo poczekam jak będzie z przodem i wtedy zacznę kombinować... Teraz po mieście już nie wożę koła zapasowego, a w trasie mogę zamienić koła przód tył w razie czego Dzięki mistrzu, za całe info niezbędne do konwersji hebli
-
Spotkanko w Piasecznie !!! Czwartek g.19:00, parking Kaufland
Dawaj we wtorek na 19 pod Narodowy
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
zaraz będą spamuje już internety patience please master Mała relacja ze zmiany hamowników w Audi A4 B5 na heble z S6 C5 Co potrzeba: - komplet tylnych zacisków z Audi S6 C5 lub Passata W8 - tylne tarcze Audi A8 D2 polift (średnica 269mm, grubość 22mm) - komplet tylnych klocków Audi S4 B5 - dwa adaptery redukcyjne M12x1/M10x1 - 4szt. podkładek 2mm, do zrobienia dystansu, lub jakaś blaszka itp. - dużo cierpliwości oraz dwie ręce sprawne ...Zaczęło się różowo, koło zeszło gładko Obok leżała też wyjęta z opakowania nowa tarcza... Sądziłem, że będzie tak pięknie... Podczas demontażu gratów starych zrobiłem małe spustoszenie w narzędziach typu "made in china"... Dopiero z pomocą przyszły narzędzia made in ZSRR, które do tej pory udawały eksponat muzealny Uff!!! Udało się!! Po zdemontowaniu rupieci wziąłem się, za przygotowywanie osłony tarczy, bo trochę przeszkadzała... Jeśli okaże się, że szpara przeszkadza, to plan jest aby ją zasłonić fragmentem blachy i obspawać. Kroczki były takie: podkładki dospawane dla usztywnienia w trzech miejscach, a następnie ścięcie diaksem tego garbiku po całości. Następnie oczyszczenie szczotą druciana mechaniczne oraz malowanie ocynkiem dla zabezpieczenia. kilka gramów na wadze mniej Małe porównanie gratów biorących udział w modzie: jeszcze porównanie klocuszków oraz test pasowania klocka z S4 do A4 Q. No to składamy... Chwila zawahania, czy spasuje? Kilka zbliżeń na potrzeby fotorelacji, widać np. spasowanie linki awaryjnego oraz przewodu hamulcowego z adapterem . Na ostatnim zdjęciu widać dystanse 2mm z podkładek. Skręcamy i sprzątamy Zbliżenie na drugi zacisk czekający w kolejce, z przykręconym już adapterem (redukującym). No i siedzi... Felgi nie umyte, foto tylko do celów naukowych A takie coś mi z zacisków zostało... po co to jest? UWAGA: Po wykonaniu moda standardowe stalowe 15" można sprzedać Nie włazi na zacisk. Wielkie dzięki dla piterosa, za zainspirowanie tematem i pomoc w zrozumieniu co i jak Testy drogowe wkrótce, bo auto jeszcze inne sprawy ma rozgrzebane
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zawsze mozna zamowic cos i dowioza... A piciu niedaleko tez sie znajdzie. Ja we wtorek bede rowerowo... Bo auto rozebrane troche [emoji14]
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W sumie to nie tylko jego pomysl... trzeba korzystac z pogody
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak to nagle?
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Juz prawie... Dzis wieczorem wrzuce fotorelacje z patentami Co do stanika, to juz maski szukam do podmianki
-
Audi (R)S4 Limo by Savo
masz tamto KW jeszcze? Nie chciałbyś sprzedać ?
-
[B5 AQD]Fake S4 2.8 V6 quattro Recaro xenon czarny sufit hamulce 360mm i pare inych drobiazgów:)
przy masie nieresorowalnej robi różnicę ale hebel wygląda zacnie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
masz mapy parę postów wyżej
-
wiskoza
Panowie, jak się demontuje to ustrojstwo? Muszę u siebie chyba wymienić, bo nie jest w osi i przyciera gdzieś w środku lekko
-
[B5 AQD]Fake S4 2.8 V6 quattro Recaro xenon czarny sufit hamulce 360mm i pare inych drobiazgów:)
liczyłeś ile kg dodatkowych przy takich hamownikach wychodzi?