Treść opublikowana przez j4s2c2vr
-
PowerBass słabo gra
może kabelki na odwrót podłączyliście
-
Naprawa Symphony
Siemano! Czy mamy może na forum jakiegoś elektronika, który ogarnąłby niewłączające się Symphony? Podobno podczas jazdy się wyłączyło i już nie dało się włączyć. Przy próbie włączenia słychać jakby napęd CD się cały czas wzbudzał, wyświetlacz martwy i nic więcej się nie dzieje. Bezpiecznik ok. Żadnych ciał obcych w organizmie też nie znalazłem, ale nie ogarniam takich rzeczy, a może radyjko dało by się wskrzesić jakoś... hmm Help!
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Zaciski ogarnięte W piątek zaczynam uzbrajanie na aucie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja jestem jak najbardziej zaaaaa I moim zdaniem powinniśmy się tam na stałe przenieść w sezonie letnim. Jak by się aura miała psuć, to zawsze można wsiaść w bryczki i przejechać gdzieś w kolumnie albo luzem PS. Poszukasz w wolnej chwili tych gratów? Zamek maski i lejek dolotu? Jak znajdziesz, to pomyśl na co byś się chciał wymienić
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Czemu? Myślę, że nie będzie tragedii. Dziś już wpadły kratki na przód, także auto znowu wyglada zwyczajnie Na tylna boczną szybe bagażnika dałem naklepke klubową, dla lepszego rozpoznawania w tłumie innych b5 na ulicy
-
Takie tam B5 quattro... :)
no to grubo akumulator dodatkowy będzie w bagażniku czy nie? jakiś altek dodatkowy ??
-
Takie tam B5 quattro... :)
Jaki masz tam przekrój kabla?? To już spawalnicze są czy nie jeszcze ??
-
Kluczyk (Immobiliser?)
Może ktoś opisać krok po kroku jak to robić, nie chciałbym pozbawić się kluczyka, który działa, a mam do zakodowania dwa dodatkowe Dobra juz sobie poradzilem... Z pinem Vagiem to 2 minuty roboty i juz mam 3 kluczyki dzialajace
-
[B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
Trzymam kciuki
-
Zwiększanie mocy 1.8 T AEB
Chyba niepotrzebnie zaczyna się dublowanie tematu: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/1306-b5b6b7-modyfikacje-18t-turbo/ Rozumiem, że ciężko cały przeczytać, bo mody na bieżąco nie oczyszczali, ale tam naprawdę wszystko jest... polecam.
-
SPOTY RADOMSKIE
Projektantka chyba potrafi igły i nici używać... niech Ci zrobi
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Ja bym się przejmował.... pewnie będą ładne do pierwszej dziury :/ Później zrobi się precel
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Heh... Recycling pelna geba... Z tego zestawu u mnie został guzik chromowany i przełącznik od kontrolki
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Na seryjnym jeszcze... Laga nie czuje zadnego w porownaniu do smica
-
A4 B5 TDI by a4-freunde
Lambo bierz
-
Black Hole vol 2 AWX|GTB|FIRAD|~280PS-500NM
patrząc na ostatnie foty zaczynam żałować, że zrobiłem ciemne wkłady lamp przednich
-
A4 B5 AFN+ by mapper
mi tam mój bez kratek się nie podoba... chyba zrobię na jakimś patencie, żeby jednak były
-
[B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
- [B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
nooo mam wersje proline, czy jakoś tak... muszę zmierzyć rurki, możliwe, że mają 60mm, bo dość solidnie wyglądały jak kiedyś zaglądałem... Nie wiedziałem, że była różnica w średnicach wydechu..- [B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Generalnie jest turbo hybryda k03s i fmic, większe wtryski czekają na dzień czipa, w planach jeszcze tip, ale leży i czeka na sylikony... zastanawiam się, czy opłaca się zająć tłumikiem przed czipem, czy można spokojnie po ogarniać... Kasa idzie na inne rzeczy teraz- [B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
Pany jak myślicie wywalać środkowy wydech przed czipowaniem ? Da to parę kuniów i niutów, czy lepiej zostawić? Obecnie mam DP i reszta seria do końca.- [B5 AFN] Granatowy sedan na gwincie by Path [SPRZEDANY]
Super kolor, no i polerka sprawiła, że auto młodsze się zrobiło :]- [B5 APR] 2.8 quattro przed lift 1998 czarny kombi
Wczoraj trochę bliżej mogłem na spocie się przyjrzeć... No jak na przedlifta, to wyposażenie chyba maksymalne z możliwych Zazdroszczę szyberdachu Plany słyszałem zacne... Powodzenia w realizacji Obczaj graty... http://a4-klub.pl/index.php?/topic/328274-ZAWIESZENIE-GWINTOWANE-AP--B5-QUATTRO- [B5 ADR] Mój Avant, LZ5L, Zender 18, 40/40
Dzięki za naklejkę i przejażdżkę Koniecznie musisz zrobić coś z tą zawiechą, bo nie jest dobrze... Dla swojej spokojnej głowy przynajmniej, no i lepszego komfortu przy pokonywaniu wszelkich nierówności Ciekaw jestem efektu jaki będzie po zmianie wydechu, bo przydałoby się powalczyć z tym dziwnym rezonującym dźwiękiem. Good Luck !!- [B5 AQD]Fake S4 2.8 V6 quattro Recaro xenon czarny sufit hamulce 360mm i pare inych drobiazgów:)
jaka tam tarcza pod to wchodzi? - [B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam