Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

daro84.pl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez daro84.pl

  1. Coś około 10 zł metr
  2. zmiana manetki i kodowanie
  3. Praktycznie każdy motoryzacyjny
  4. daro84.pl odpowiedział(a) na enrike2 temat w Audi A4 B6
    Cena 50 zł plus 30 przesyłka. Jak jesteś zainteresowany to pisz na PW dam Ci namiary
  5. Długo Ci wytrzymały?
  6. daro84.pl odpowiedział(a) na enrike2 temat w Audi A4 B6
    Numer tej osłonki to 8E0971824J prawidłowa nazwa kanał kablowy tylko że to jest numer do audi czyli inny kolor
  7. nie potrzebnie się obawiasz, ciągnij i pójdzie. Może długi czes nie były ruszane i stawiają opór
  8. ja bym obstawiał czujnik pedału hamulca
  9. ma się wsuwać do dołu. Wciśnij ręko i zobaczysz jak powinna działać
  10. odkręcasz tylko dwie śrubki i bez problemu wyjdzie. Jak będziesz to wyciągał to uważaj na małą sprężynkę która jest za tą gruszką
  11. Mam zamiar kupić taki zestaw, co o nim myślicie? używa ktoś? E-PAPIEROS PLATINIUM XCE SOLO 02865 (3241095770) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  12. daro84.pl odpowiedział(a) na enrike2 temat w Audi A4 B6
    jest to eżektor
  13. daro84.pl odpowiedział(a) na ruks temat w Układ Jezdny
    to chyba zwykłe zawieszenie ma wąską tuleje
  14. daro84.pl odpowiedział(a) na ruks temat w Układ Jezdny
    b6 miało też różne grubości sworznia dolnego prostego wahacza i szersze lub węższe tuleje od mocowania amora
  15. Może masz ułamane cięgno a to da się naprawić
  16. Na pewno auto niema takiej mocy jak powinno mieć a dostać tą gruszkę sprawną nie jest łatwo
  17. Warto spróbować. Cena przystępna i wielu osobom może pomóc
  18. zbiornik trzyma jedna śrubka, ja te gumy zostawiałem z podstawą kolektora czyli luzowałem opaski od strony kolektora
  19. Prosta sprawa i na pewno dasz redę. Dwie śruby 12 na dole kolektora z prawej strony, podstawa kolektora lub opaski i wyciągasz oczywiście odpiąć dopływ płynu od przepustnicy i dolot powietrza
  20. daro84.pl odpowiedział(a) na radekjez temat w 2.0
    Jak masz wszystko ok tylko chcesz tą gruszkę naprawić to niema sensu wywalać tyle kasy, poxipol za kilka zł i po sprawie. Ciężko dostać używany kolektor który ma tą gruszkę sprawną ja kupiłem dwa i żaden nie był sprawny jeden miał ułamane cięgno tak jak u ciebie a druga gruszka miała pękniętą bembrane
  21. daro84.pl odpowiedział(a) na radekjez temat w 2.0
    Jak bębrana dobra to jeszcze idzie to zrobić
  22. daro84.pl odpowiedział(a) na radekjez temat w 2.0
    Kolektor zastaw w spokoju a tą gruszkę trzymają tylko dwie śrubki kilka minut i wyciągnięta. Poszukaj na forum bo koledzy pokazywali jak to skleić
  23. Jak mam numer 231 N to musi być dokładnie taki czy może być bez literki
  24. daro84.pl odpowiedział(a) na NiskoiSzerokoAudiA4 temat w 2.0
    Liczymy od strony rozrządu czyli druga od przodu auta

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.