Treść opublikowana przez daro84.pl
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Słabo szukasz bo są dwie. W tym progu i u góry
-
Ocena kontroli stanu zawieszenia
Ja bym się tymi badaniami tak nie sugerował. Kiedyś badałem to tył pokazywał 54% po roku pokazało ponad 70%. Zaciekawiło mnie czemu takie cuda wychodzą wiec postanowiłem je wyciągnąć i od razu trafiły do kosza
-
B6 DIVISION
Wiecie czy można dostać taką gałeczkę z A3 w kolorze swing?
-
Włączniki świateł i zagwostka - ktoś mądry wytłumaczy ?
Pin 4 dajesz na 11 a 16 na 14, ale niech ktoś potwierdzi bo nie jestem pewien
-
B6 DIVISION
I ja mam bez grzanych dupek temp. od 16 stopni
-
Walka z ustawieniem rozrządu
W 2.0 też można na kanale 93 sprawdzić? Ile powinno być?
-
Podłokietnik...
Jakieś dwa tygodnie temu Pisz do kolegi R7 JAREK to chyba on miał
-
Podłokietnik...
Wygląda na swing Ktoś tu na forum miał do sprzedania podłokietnik swing, ale chyba w skórce
-
Podłokietnik...
Zobacz czy przypadkiem nie masz łapy bo ja nie miałem podłokietnika a łapa była. Mam do sprzedania podłokietnik tylko że trochę jaśniejszy od swing ,ale na pewno bardziej będzie pasował niż czarny
-
Duże spalanie LPG
Lovato
-
Duże spalanie LPG
Średnie spalanie 10L
-
Zmiana galki biegow
Też mam do wymiany i zastanawiam się na obszyciem
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Już wpadła Varta 60 ah. Oprócz pełnego pakietu podświetlenia i grzanych dupek więcej udziwnień niema. Pytałem o Centre to powiedział że już nie mają bo ostatnio dużo reklamacji mieli
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Mam u siebie 62ah 540A i szykuje mi się wymiana. Brać coś większego czy taki wystarcz?
-
Zestaw naprawczy mocowania przedniego reflektora
Miałem coś takiego przykręcone i trzymało bardzo dobrze. Jak jesteś zainteresowany kupnem to pisz na PW
-
Luz na krzyżaku kolumny kierowniczej
Magiel ma regulacje
-
audik 80 czy audik a4
właśnie że jest zadowolony bo się z nim widziałem. Przebieg normalny przy 20-letnim aucie. Jak ktoś chce to może wierzyć w te świeżo sprowadzone z przebiegiem 150 tysi
-
[B7 ALT] jak sprawdzić czujnik położenia wału, bład 16706 i 16705
Jaki klucz potrzebny będzie do odkręcenia tego czujnika?
-
audik 80 czy audik a4
moja 80 b4 miała ponad 300.000 km z tego 150 na gazie i nie wieżę że nie cofana, można liczyć że 400 tysi miała i nic się nie działo. Teraz żałuje że sprzedałem
-
B6 DIVISION
chłopaki mam pytanko, pompa wspomagania 120 bar od 2.5TDI podejdzie do 2.0 ALT?
-
Czy przyczyną może byc czujnik wału ?
możesz powiedzieć dokładniej jak sprawdzić magnesem?
-
Trójkątne maskownice.
Mam na zbyciu prawą stronę. Jak zainteresowany to pisz na PW
-
osłona kabli cewek
Z tego co pamiętam to nazywa się to kanał kablowy około 40 zł w ASO
-
B6 DIVISION
---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:38 ---------- [/color] Skąd wiesz że ja nie mam:grin: