Treść opublikowana przez michu93
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
e tam, duże ryzyko. ludzie mają licznikowe 180kkm a nie wiedzą, że mają tak naprawdę 400kkm i jeźdżą kowi, ładne zdjęcia ci wychodzą choć na tej ostatniej fotce samochód mógłbybyć bardziej na boku czy robisz fotki? tył chyba mógłby jeszcze wyżej stać :gwizdanie: dodałem cię do znajomych na imageschack
-
[ALL B5] Zmiana anteny dachowej na płetwę
te nie ori to jest taki okrąg wysoki na 1cm, a ori są po prostu uwypuklone.. z tego co widziałem dzisiaj na allegro.
-
Co to za nutka?
dokladnie to Morgan Page feat. Lissie - Longest Road (Deadmau5 Remix) [br]Dopisany: 06 Maj 2009, 21:11_________________________________________________a może ktoś ma ten kawałek: Roland Klinkenberg - Mexico Can Wait (Global Underground) ? Dokładnie o tą wersje mi chodzi - to jest z setu Armina okolice 300. Tutaj jest na YT - pierwszy kawałek Nie mogę znaleźć nigdzie, żeby go ściągnąć.
-
[B5 AHH] Zamiast quattro RWD
noo to jest dobre
-
MOja niunia 2,6 v6 QUATTRO
Ive tak jak wyżej piszą, ale nawet te dokładki przy ten feldze nie robią żadnej roboty... a to "dziecko w aucie" nie przeszkadza ci, że jest tak centralnie na środku szyby? chyba że się nie oglądasz za siebie :gwizdanie:
-
Avant by Paziu .. .. 200 000 tys na blacie .. 17" xenon
no ja mam z 15-20 minut, no ale więcej nikogo tu nie ma.. jakby były jakieś ulotki do rozdania to napewno wiare by się zwerbowało
-
[B5 1Z] A4 TDi
a ile za tą osłonę? na pw[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 20:12_________________________________________________ale to nie jest ta z wlotem powietrza, prawda?
-
Strefa Śmiechu
tak oto się parkuje w Ostrowie Wielkopolskim, ustrzelone furki dziś, podczas jednego spaceru perfidnie
-
[B5 1Z] A4 TDi
no ja mam żółte zaciski, ale haku nie będę malował, żeby nie było, że ściągam od ciebie
-
[INNE] [100 C4] Kolor felg
to jest rewelacja ale musi być meeeeega gleba.
-
[INNE] [100 C4] Kolor felg
o tym mówię
-
[B5 1Z] A4 TDi
bzdura :gwizdanie:ja mam -80/-70 a on przecież dużo wyżej od ciebie nie stoi najlepiej niech zmierzy
-
Avant by Paziu .. .. 200 000 tys na blacie .. 17" xenon
tyle was tutaj z okolic wrocka a z oleśnicy nikogo nie widać.. tak samo jak i z Ostrowa Wlkp
-
RS4 Cantona
nie wytrzymały ciśnienia
-
[B5 1Z] A4 TDi
tam jest więcej niż -30. tyle to jest u mnie z tyłu. tutaj jest minimum -40,-45 jak dla mnie slepy - skąd pomysł na żółty hak holowniczy? mnie się podobają takie żółte akcenty
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
jakoś mi nie pasował.. nad półką w pokoju wygląda lepiej
-
Ceny paliwa marzec 2026
Odolanów Prywatna stacja ON 4.27
-
[INNE] [100 C4] Kolor felg
przy różnych projektach kolory dodają smaczku, są takim detalem przyciągającym uwagę właśnie na felgi i zawias
-
Dobra energia
nie jest źle wczoraj byłem we wrocku to tam dopiero gryzą a u nas nie gryzą komary, nie raz całą noc się na stawie przebalowało - w stawie i obok..
-
[ALL B5] Zmiana anteny dachowej na płetwę
a może da radę skombinować takie kółeczko z napisem GPS jak mają nowe modele? ale wtedy do kompletu by się navi przydała
-
[ALL B5] Zmiana anteny dachowej na płetwę
dokładnie... a tak ogólnie to w marketach są po 9.99 michu93 masz 17 lat i samochodem jezdzisz? a gdzie jest napisane, że ja jeżdżę?
-
[INNE] [100 C4] Kolor felg
najlepiej wrzuć fotkę aktualną auta i pokaż felgę jaką chcesz założyć i ktoś ci profeske projekt zrobi
-
[ALL B5] Zmiana anteny dachowej na płetwę
dokładnie... a tak ogólnie to w marketach są po 9.99
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
jak ma dobrą kamere w tel albo ogólnie to może pokazać ale może też pokazać jak to trzęsie
-
[INNE] Kolejny Boberkowy projekt - Lupo GTI
teraz pokaż jak to gra bo wygląda fajnie