Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. hehe na 15" raczej i jeszcze kratka w zderzaku była
  2. http://www.motofakty.pl/artykul/benzyna_czy_diesel.html poczytajcie komentarze a tu cytat w "techniki jazdy"
  3. p.s. jakby ktoś znał jakieś kawały o lagunie albo jakąś stronkę z dowcipami o nich to neich mi przyśle na PW EOT
  4. pokaż fotke z boku to zobaczymy czy chromy są ori
  5. czyż nie jest ładniej?
  6. Lepsze to niż obwisły suty Tdi style chciałbyś taki mieć
  7. eee do benazyny może byc, ale do diesela - tak jak ma SmS
  8. nooo, yyy no tak tak głupio wyszło, bo nigdy nie malowałem
  9. lampki tylne diodowe te z wyglądu po II lifcie
  10. o karwa fa :polew: lepiej było kupić 125p słyszałem, że w 125p po 1998 roku też były problemy z klimą, bo tam był trzystrefowy -przód, tył i bagażnik i z reguły te dwa pierwsze wysiadały.
  11. na biało nie wyglądałaby ta felga ładnie raczej. Ładnie byłoby wtedy, gdyby ta felga była pełna
  12. choinka już jest, od lat ta sama a żółta.. hmm zastanawiam się nad cytryną
  13. hmm, możee. i zamawiam transmiter z mptrójki na kasete do radia będzie szpan na wsi
  14. no załóż kratkę prawą w zderzak blenda jak kto lubie - jest to jest chrom z grila ładnie ściągniesz i wyczyścisz i ramkę możesz na czarno pryskac, bo ostatnio jest moda na takie coś a plany dobre
  15. a do czego to będzie pasowac nawet wunderbauma nie mam żółtego
  16. no więc właśnie... a może pod kolor auta? na srebrno? tylko znowu z felgami by się zlewało... hehe co do grila to chyba go przemaluję w tym tygodniu
  17. jeszcze myślę nad zaciskami, tylko nie wiem czy czerwone będą pasowały do srebrnego auta
  18. no oblukałem cała gałkę od góry od dołu i nie wiem co i jak... może wrzsucę jakąs fotkę to mi pomożesz[br]Dopisany: 07 Luty 2010, 13:26_________________________________________________no dobra, po kłopocie... jaka to jest hujowizna w tym golfie, taka opaska z twardej gumy/miekkiego plastiku tam jest i to na zaciski jakieś tam jest i to trzeba wypychac... dajcie spokój... to kolejny dowód na to, że vw to vielka wiocha dzięki za pomoc wszystkim. Można zamykac
  19. to dobrze a co felgi będą na czarno?
  20. to teraz nich mi jeszcze ktoś powie jak oddzielic gałkę biegów o mieszka?
  21. to jest ta ludzka mentalność...
  22. no to jak cena śmieszna to może na handel i niech kupi a4?
  23. lekka gleba nie zaszkodzi, mówię ci starszy ma 41 lat i stwierdził, że jeździ się elegancko, super się drogi trzyma i dużo lepiej wygląda. A w komforcie nie ma dużej różnicy takie -30 to napewno nie zaszkodzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.