Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
hmmm w czerń powiadasz? noo to może tylny znaczek ... jak go kupię
-
[ALL B5] Czarna Niunia
- Laguna 1.9 dCi 120KM - wasze doświadczenia
z tym ciśnieniem to rzeczywiście, ale to można odłączyc. co do silnika 1.9 to nie wiem, ale znajomy ma 2.2 i śmiga już 2 lata i jest cholernie zadowolony. Tylko olej i filtry oraz paliwo dolewa Nic mu się nie dzieje z tym autem a na 6 biegu na trasie przy ok 120km/h komp pokazuje spalanie lekko ponad 3 litry- [B5 1.8T Quattro] a oto moja laleczka
Za ori tylne lampy z przed liftu za komplet 100-150zł max. Załóżtylne diodowe takie jak te: http://moto.allegro.pl/item888858033_lampy_nowe_audi_a4_94_00_red_led_diody_tuning_w_wa.html Felga 17" by się przydała A reszta to tak jak poprzednicy mówili [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 21:37_________________________________________________p.s. oooo widzę, że odgrzebałem kotleta z przed dwóch lat i widzę, że masz jakieś tam lampki na tył, to może zrób jakąś aktualizację?- [ALL B5] Czarna Niunia
dobrze gada , polać wódki :naughty: jak nie jak tak. Teraz idę skrytykowac twoje auto- [ALL B5] Czarna Niunia
nie, nie... spojler to nie jest dobry pomysł ja mam bo już był, chociaż nie chwaląc się, ten spojler, który mam to chyba najładniejszy do b5 ale nie zakładaj, lepiej dopisz sobie jeszcze zawieche w dół, bo przy feldze 17" się przyda oraz chrom w okół szybek- [ALL B5] Czarna Niunia
no ładne to plany dobre, ale może np zamiast skórki w środku to zainwestuj najpierw w ładną felgę 17", autko lepiej będzie wyglądac a bez skórki też się miło jedzie- Drogi klubowiczu - pomóż w głosowaniu (jedno kliknięcie)
- [B5 AFN] Żółtek
Ładne autko, mimo że żółte. Ale te żółte są na wypasie Zmiany jakie wprowadziłęś na plus, choc tylne lampy lepiej wyglądałyby po II lifcie- [B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
W pierwszym poście zamieściłem nowe, dzisiejsze fotki. Pogoda w miarę ładna, +1st.C wykorzystałem sytuację i umyłem i wysprzątałem autko - od razu lepiej się jeździ [br]Dopisany: 06 Luty 2010, 15:58_________________________________________________jak myślicie - jak to będzie wyglądało? a może wie ktoś kto ma czarną ramkę przy srebrnym aucie?- Audi A4 2.4 V6
nie nie to już nie fajnie by wyglądało- [INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
No to nic, przynajmniej będzie co wytykac palcem- [B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
wizja michała jest koxiarska ale dokładki w ten czas proszą się o farbę lampki się prezentują, tylko te odblaski... i znaczek by sie przydał i polerka tłumika- Audi A4 2.4 V6
hehe, no ładnie łądnie, autko zaje*iste ten kolor co do grila to znaczek mogłeś w chromie zostawic sam się zastanawiam czy nie prysnąc ramki grila na czarno- [INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
Nowak - fota fota fota fota!!!!- [B5 AFN] moje audi
chyba że tak... myślałem o podświetlanych kratkach dosłownie - wuja tak ma i to wygląda katastroficznie :naughty:- [B5 AFN] moje audi
chcesz dostac bana na konto za taki agrotjuning? Daj sobie spokój z takim czymś [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 20:22_________________________________________________a oświetlenie pod nogami to tylko takie jak ja mam byle nie świecziło cały czas- [B5 AFN] moje audi
a gdzie tu ktoś alu widzi> ogólnie ładne autko, ale więcej zdjęc mógłbyś wrzucic, chyba, że jakiś nie widzę- [INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
no właśnie i jak było z ceną?- [ALL B5] Moja V-ka...
jak zrobisz tak jak piszesz wyżej to już będzie elegancko później te listwy chrom- [INNE] TT ( 19" 8.5j /10j / Gwint KW V3 INOX / Audio ) fotki str 46
no nareszcie doczekałeś się (i my też) tej skórki, wygląda naprawdę na dobrze zrobione teraz tylko montażyk- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
dobry drywter nawet deu nexią z niedomkniętymi prwaymi drzwiamy będzie drywtował- [ALL B5] Moja V-ka...
silnik ok, ten zderzak dobrze ze wywalisz ale przy okazji wywal progi, te chromowane listwy na drzwiach, zmien przednie lampy na zespolone, bo te to wyglądają, jakby miały nie wyglądac... ta listwa chrom na bagażniku też do kosza. a tylne lampki nie przyciemniaj tylko załóż po II lifcie po za tym to ok pokaż środek- [ALL B5] Co myślicie o tych felach?
chociażby o te 30mm ja mam -40/-30 i jeździ się elegancko obniż ją bo inaczej troche ją skaleczysz- [B5 ADR] Moja A4-ka
ale po co grzebac i się później martwic? Zalej 10w40 i będzie spokój - Laguna 1.9 dCi 120KM - wasze doświadczenia