Treść opublikowana przez michu93
-
[ALL] Rezygnacja z ubezpieczalni
zawarłeś umowę na rok czasu z ubezpieczalnią poprostu i nic chyba z tym nie zrobisz..
-
[ALL B5] Kupno dywaników welurowych
na forum są fajne dywaniki, trochę droższe, ale wg. mnie lepszy materiał no i z fajnym logo http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=188507.0
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
hehe to pewnie tak napewno jest nie porównywalnie
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
bardzo ładne autko podoba mi się montaż anteny cb, już nie wspominając o materiałowych recaro
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ADR z 1995r - średnio wychodzi tak 9l benzyny, nawet nie całe bym powiedział. Styl jazdy raczej normalny - nie narwany ale nie emeryt.
-
[B5 AFN] zielony avant
co Ty pieprzysz jak el. regulacja musi być? Właśnie jej nie powinno być Jak zobaczą że ma regulację w aucie to oznacza że nie ma samopoziomu Ładne auto Rób program hmm łoo
-
[B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18
w ostrowie wszystko tak robię pewnie ja w ostrowie się tylko uczę, także nie mam styczności z mechanikami zbytnio
-
[B5 AEB] turbo quattro on ATS Motorsport 9x18
ładna sztuka tłumik troszkę wisi chyba, ale po za tym fajnie się prezentuje pewnie nie źle się odpycha ale na mieście jeszcze cię nie widziałem.. a trochę już tam czasu spędziłem
-
Spoty wrocławskie
ooo może tak. ale to wstępnie tylko pytam, za jakiś miesiąc wpadnę na spota na 100%, może nie sam wtedy można by gości zwinąć
-
[B5 AJM] B5 AJM Diesel + Tip-Tronic :) Zwyczajna A4 a cieszy :)
no tak
-
[B5 AJM] B5 AJM Diesel + Tip-Tronic :) Zwyczajna A4 a cieszy :)
Czemu kłują w oko?? Co z nimi nie tak? Weisz jakos nie obyty jeszcze jestem w tych sprawach itp. też nie wiem o co chodzi
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
daszki za***iste a co z listwami?
-
Spoty wrocławskie
Co jeszcze... może frytki do tego ?? w czymś problem? przecież mógłby się ktoś taki czasami znaleźć..
-
Spoty wrocławskie
panowie - ma tu ktoś sprzęt do mierzenia decybelóff w aucie?
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
oj jest grubo piękny germanik zrób foto przodu z naprzeciwka
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
to bardzo dobrze, tylko żeby to wiochą nie trąciło
-
[B5 AAH] A4 2.8 V6 Quattro, Recarosy, zenki i fele s4, bose, ledy, kiera
zarzuć jeszcze ładną końcówkę na tłumik
-
[B5 AFN] zielony avant
samopoziom to pół biedy, el regulacja chociaż musi być ale na spryski raczej zwracają uwagę.
-
[B5 AFN] zielony avant
jeszcze boczne migacze na białe lub dymione i przedni gril a tylne lampki na polifty pamiętaj, że jak chcesz xenon założyć to musisz dołożyć spryskiwaczne
-
[B5 AJM] B5 AJM Diesel + Tip-Tronic :) Zwyczajna A4 a cieszy :)
no nareszcie - diesel + tiptronic tylko uważaj bo zaraz wlecą dawidki i inne co cię wyśmieją z takiego połączenia wg. mnie jest bajeczka zrób mody jakie planujesz z jak będziesz śledził forum to napewno nie jeden mod jeszcze przypadnie ci do gustu
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
nie będę powtarzał tego co wyżej już zostało napisane.. ale jeszcze ten chrom nad szybami - bo chyba dobrze widzę, że coś tam jest.. i ten bałagan w środku.. wszędzie coś wisi i ta kamizelka pod kierą jeszcze p.s. dobrze widzę, że przednia maska jest z polifta? no ale jak zadbasz o nią, to może bym później kox
-
[B5 AGB] Moja Eska Avant
całkiem fajnie się prezentuje dopieścisz ją po swojemu i będzie ok
-
Nimbus Grau Perl Effekt
też odniosłem takie wrażenie :gwizdanie:
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
niech mu ktoś zrobi VT z dope albo turbo na d*pie
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
przekox mmm