Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 1Z] A4 TDi
zaciskole mogłoby być bardzie widać, ale widzę, że idziesz w rost - tylna felga
-
[ALL B5] Vulcan Schwarz Perlefekt 2.8 Quattro
ciekawe czy się regulamin czytało :gwizdanie: i to chyba nei jest wątek do pytań. bebeto coś się dzieje z tym autkiem? [br]Dopisany: 04 Listopad 2010, 16:41_________________________________________________p.s. czy ja tu widzę zderzak przód usa?
-
s4 b5 sedan
rh turbo to już oklepana felga. poszukaj czegoś rasowego i chciałbym zobaczyć te obrysów ala usa..
-
[B5 AGB] VIAGRA
i tu sie okazuje ze malo wiesz wiem, że mało, dlatego się wypowiadam o tym co wiem a inni mnie uświadamiają
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
ja bym tu widział wkońcu avusa trzeciego i do tego jakiś dystans jakby dało radę
-
[B5 AGB] VIAGRA
chyba nie wiesz co mówisz widziałem różne programy o kradzieżach i w każdym jest najważniejsze, że jeśli auto nie uruchomi w ciągu chyba pół minuty to daje sobie spokój a jak już uruchomi i mu zgaśnie to odrazu w nogi
-
[B5 AGB] VIAGRA
a co wam nie pasuje w tym alarmie? pewnie do tego ma odcinkę. dobrych alarmów nie idzie wmontować w scyzoryk z tego co wiem
-
[B5 AGB] VIAGRA
nie no siedziałem myślałem, że syf ma taki. a swoją drogą to czemu jej nie ma na forum?
-
[B5 AGB] VIAGRA
no u ciebie w evce za to wyglada jak w Toi-Toiu :kox: :kox: taki śmietnik?
-
[B5 AGB] VIAGRA
może przy obijaniu dechy obije i tunel
-
[ALL B5] Fotele kierowcy i pasażera
nie wiem, ja smarowałem kiedyś tawotem.
-
[ALL B5] Fotele kierowcy i pasażera
nasmaruj szyny i będzie git
-
[B5 1Z] A4 TDi
tak nie uzbieram 10 kafli nawet a co do 90 a 115 to sam wiem, że jest duża różnica pomimo, że mam większy sentyment do 1z właśnie dzisiaj starszy zakupił b5 2000r ale 110KM w avancie i też idzie aż miło
-
[B5 1Z] A4 TDi
mówię o bodajże podświetlanych przyciskach małych plakatówek? niestety ale mnie nie będzie chyba jeszcze stać na a4 nawet przedlifta ;(
-
[B5 1Z] A4 TDi
slepy a czy to nie twoja audi miała zawędrować do mnie za jeden mały patent? poczekaj do wiosny to może się na nią skuszę
-
s4 b5 sedan
mm esa w sedanie coś bym tam zmienił ale mimo wszystko jest megaa
-
Strefa Śmiechu
Perreo Intenso FAIL
-
[B5 1Z] A4 TDi
i co, ucieka zieloną?
-
[B5 1Z] A4 TDi
slepy z białego graty przerzuca. wiecie - szyberdachy i te sprawy.. :gwizdanie:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
podjechał dosyć blisko i samo przeszło, jak rdza :gwizdanie:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
haha b6 narazie jest paskud, ale znając cię to coś z tego będzie
-
[ALL B5] [ALL B5] Moja Audiczka MTS -40 17" S4 Black Projekt Zakończony!
pierdzielisz.. nie jest najgorzej. Miałem niżej i się jeździło, ale fakt faktem, że napewno lepiej wymienić z amorami bo nie dobija tak jak na seryjnych. Mimo wszystko wolałbym kasę teraz odłożyć i uzbierać na zestaw lub gwint
-
[ALL B5] Montaż podświetlenia nóg po otwarciu drzwi
no i pochwal się fotosem wkońcu slepy..
-
[B5 1Z] A4 TDi
no to pokaż foty a te fotele to chyba nie kubły, nie? szkoda..
-
[ALL B5] Pierwsze 1.9 TDI 110KM UPDATE
coś tanio cię to wyszło. z tego co wiem to kompletna tapicerka to koszt od 4-6tyś. mi osobiście marzy się brązowa skórka a co do znalezienia kubełków to wydaje mi się, że stan nie ma znaczenia skoro i tak szły by do obszycia. Z jakiegoś zajechanego angola.