Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
o dach z VT na pierwszej stronie :gwizdanie: a ja czaję te 5 zdjęć na tej stronie i myślę sobie " o co im chodzi.."
-
[ALL] Czym skleić deske rozdzielczą
dokładnie tak ładnie posklejasz a od temperatury nie puści
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
takie jak ty masz to napewno nie ale takie z rs6 to robią robotę
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
o jaki daszek chodzi?
-
[INNE] mk3 USA by krzywy
no nie źle nie źle, widząc takie autka chciałbym moje mk2 doprowadzić do takiego stanu
-
[B5 AKN] black Q!
czasami jest się fajnie pobawić jest regulacja na tempomacie, więc można zwalniać i przyśpieszać. bynajmniej ja się lubie tym bawić
-
[B5 AKN] black Q!
ja bym odrazu tempomacik dołożył
-
[ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
Panowie - narazie nie ma żadnych zapisów. Jest ankieta, która ma pokazać zainteresowanie. Wydaje mi się, że jeszcze w tym tygodniu powinny być zapisy. Wtedy możecie "prosić" o sztukę, dwie.
-
[B5 AKN] black Q!
zawsze jakiś opisik się przyda - rok, przebieg, silni, co i jak itp. wnętrze dobre ogólnie na wypasie - jak to 2.5 :gwizdanie:
-
[B5 AEB] Brązowe 1,8T :)) Gwint + 18' Keskin KT1!
kolorku pozazdrościć najładniejsze kolory to mój i twój (no i jeszcze coś ) mody tak jak koledzy wyżej doradzają. a jak założysz chlapacze to dostaniesz bana na forum
-
[B5 AKN] black Q!
bardzo fajna brakuje relingów i te ledy są lipne i widzę wydech z a6? daj no jakieś lepsze focisze [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 19:04_________________________________________________i wydaje mi się, że w polerce ten wydech wyglądał by zayebiście
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
1, 4 lub 5
-
Nawigacja w telefonie...
nie pamiętam na co. ale nic nie robię w tym kierunku, bo starszy używa teraz nokii a ja mam paździeżowate eldżi.
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
lusterka i klamki w kolor - jak najszybciej
-
Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą
a czemu to? bo każdy ma swój gust też uważam, że materiałowe lepsze.
-
Lalka 100% :D
ja miałem Philips Blue Vision i świeciły tak: żadnego niebieskiego światła, tylko ładne białe. więc kolego chyba ty masz co innego. i to, że siedzisz za kierownicą nie znaczy, że możesz sobie wkładać w światła co chcesz, bo ciebie to nie razi
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
a nie da rady zrobić, żeby te kierunki miały jakąś homologację jako światła dzienne?
-
[ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
to jak coś to pierwszy porszawkę zamawiam :gwizdanie:
-
[ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
każdy będzie trzymał nagrodę przez ile? tydzień?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
poszukaj na allegro, wiszę te lampki za 199zł chyba. dropsone - taborety kox a chrom mam nadzieję, że ori?
-
Lalka 100% :D
przyzwoita zbyt niebieskie hidy jak dla mnie.. jeśli uważasz, że uciekło koni trochę to zrób logi, może poprostu coś jest nie tak
-
problem z odpaleniem płyty nagranej w nero
co nagrać. jak przy formatowaniu wszystko straciłem. jedną płytę udaje mi sie otwierać, albo muszę długo długo czekać aż coś się włączy. druga nie działa dalej.
-
[B5 AGB] VIAGRA
łee to będzie konkretnie
-
[B5 1Z] A4 TDi
no wysłałem foto, ale nie martw się - nie zakwalifikuję się do pierwszej piątki
-
[B5 AGB] VIAGRA
tak na poważnie, to jakbym już sobie kupił esę (ale nigdy nie kupię raczej) to bym ją sprowadził do stanu zupełnie stockowego. znaczek 1.6 na tylną klapę. a pod maską program + inne dłubania mechaniczne. :gwizdanie: