Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

michu93

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez michu93

  1. o dach z VT na pierwszej stronie :gwizdanie: a ja czaję te 5 zdjęć na tej stronie i myślę sobie " o co im chodzi.."
  2. dokładnie tak ładnie posklejasz a od temperatury nie puści
  3. takie jak ty masz to napewno nie ale takie z rs6 to robią robotę
  4. o jaki daszek chodzi?
  5. no nie źle nie źle, widząc takie autka chciałbym moje mk2 doprowadzić do takiego stanu
  6. czasami jest się fajnie pobawić jest regulacja na tempomacie, więc można zwalniać i przyśpieszać. bynajmniej ja się lubie tym bawić
  7. ja bym odrazu tempomacik dołożył
  8. Panowie - narazie nie ma żadnych zapisów. Jest ankieta, która ma pokazać zainteresowanie. Wydaje mi się, że jeszcze w tym tygodniu powinny być zapisy. Wtedy możecie "prosić" o sztukę, dwie.
  9. zawsze jakiś opisik się przyda - rok, przebieg, silni, co i jak itp. wnętrze dobre ogólnie na wypasie - jak to 2.5 :gwizdanie:
  10. kolorku pozazdrościć najładniejsze kolory to mój i twój (no i jeszcze coś ) mody tak jak koledzy wyżej doradzają. a jak założysz chlapacze to dostaniesz bana na forum
  11. bardzo fajna brakuje relingów i te ledy są lipne i widzę wydech z a6? daj no jakieś lepsze focisze [br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 19:04_________________________________________________i wydaje mi się, że w polerce ten wydech wyglądał by zayebiście
  12. nie pamiętam na co. ale nic nie robię w tym kierunku, bo starszy używa teraz nokii a ja mam paździeżowate eldżi.
  13. lusterka i klamki w kolor - jak najszybciej
  14. a czemu to? bo każdy ma swój gust też uważam, że materiałowe lepsze.
  15. michu93 odpowiedział(a) na adam_ptb temat w Audi A4/S4 B6
    ja miałem Philips Blue Vision i świeciły tak: żadnego niebieskiego światła, tylko ładne białe. więc kolego chyba ty masz co innego. i to, że siedzisz za kierownicą nie znaczy, że możesz sobie wkładać w światła co chcesz, bo ciebie to nie razi
  16. a nie da rady zrobić, żeby te kierunki miały jakąś homologację jako światła dzienne?
  17. to jak coś to pierwszy porszawkę zamawiam :gwizdanie:
  18. każdy będzie trzymał nagrodę przez ile? tydzień?
  19. poszukaj na allegro, wiszę te lampki za 199zł chyba. dropsone - taborety kox a chrom mam nadzieję, że ori?
  20. michu93 odpowiedział(a) na adam_ptb temat w Audi A4/S4 B6
    przyzwoita zbyt niebieskie hidy jak dla mnie.. jeśli uważasz, że uciekło koni trochę to zrób logi, może poprostu coś jest nie tak
  21. co nagrać. jak przy formatowaniu wszystko straciłem. jedną płytę udaje mi sie otwierać, albo muszę długo długo czekać aż coś się włączy. druga nie działa dalej.
  22. łee to będzie konkretnie
  23. michu93 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    no wysłałem foto, ale nie martw się - nie zakwalifikuję się do pierwszej piątki
  24. tak na poważnie, to jakbym już sobie kupił esę (ale nigdy nie kupię raczej) to bym ją sprowadził do stanu zupełnie stockowego. znaczek 1.6 na tylną klapę. a pod maską program + inne dłubania mechaniczne. :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.