Treść opublikowana przez michu93
-
[B5 AGB] VIAGRA
i tapicerkę pokrowcową.
-
problem z odpaleniem płyty nagranej w nero
Mam taki problem, że przed formatem dysku D zgrałem wszystko co potrzebne mi było na DVD. Elegancko się nagrało. Następnie po formacie chcę włożyć płytę to się ładuje i ładuje, aż w końcu albo plików nie wyświetli, albo wyświeli, lecz cokolwiek dalej chciałbym zrobić na płycie - otworzyć plik np, to już zawiecha. Chciałem skopiować coś to też nie idzie, bo coś tam wyskakuje po jakimś czasie.. wcześniej było ok. co mi poradzicie? [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 20:51_________________________________________________coś gdzieś wyczytałem o zamykaniu płyty, ale nie wiem o co chodzi, nigdy tego nie robiłem i było ok.. chyba, że poprostu nie musiałem tego robić a działo się samo. bo teraz nagrywałem innym nero.
-
[B5 AGB] VIAGRA
aa.. s4 będzie w garażu. No w sumie idealnie przypasuje tutaj to: "Jeździ nią starszy Pan do Kościoła i po bułki." :gwizdanie: poprostu moskal zakochał się w tdi'ku i teraz chce śmigać cały czas polówką
-
[B5 AFN] Audi A4
trzecia fotka nie działa, pomimo to już widzę, że nie ciekawie.. przód lamy... niebieskie podświetlenie? chyba do tego pionka by ci przypasowało, ale w maluchu, nie w a4. gril? jaki? rs, s lub polift. innych nie. i jakie zegary? chyba nie masz na myśli białych tarczy?
-
[ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
jasne, że nie problem
-
[ALL B5] Galeria A4 B5 po agro - tuningu
patrzcie, co dawidek zrobił ze swoim paździerzem
-
[ALL B5] Galeria A4 B5 po agro - tuningu
znaleziono na allegro.pl fajna choinka
-
Nawigacja w telefonie...
hehe, ogólnie używam automapy, którą musiałbym zaktualizować, ale to nie w telefonie. do telefonu wgrałem ovi maps i... na wgraniu się skończyło bo coś nie chce śmigać.
-
Muzyka w naszych autkach
taki progressive'istyczny kawałek wpadł mi dziś w ucho na DI.fm
-
[ALL B5] Galeria A4 B5 po agro - tuningu
- [ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie
my tankujemy w 90% tylko na Bliskiej, reszta to w sumie Orlen minusem jak dla nas jest to, że nr. rejestracyjny ma być na karcie, bo rozumiem, że innego samochodu nie mogę zatankować na tą kartę. Po pierwsze w domu są dwa samochody a po drugie - nie na stałe..- [B5 AGB] VIAGRA
moskal to zbyt rozsądny facet :gwizdanie: dlatego kupił 265-cio konne b5- Nimbus Grau Perl Effekt
biedny nie biedy - co raz bardziej podobają mi się avanciory konkretniej to e39 touring, ale a4 w sumie też niczego sobie jest :gwizdanie:- Nimbus Grau Perl Effekt
wysłałem kumplowi foto i mi napisał: ktoś 20:55:12 ale biedne to audi:/ 20:55:38 swiatła z tylu:/ 20:55:48 jakas naklejka z przodu ale mnie się podoba- [ALL B5] Galeria A4 B5 po agro - tuningu
ive teraz jest na NIE, bo jego fura w temacie się znalazła- [ALL B5] Galeria A4 B5 po agro - tuningu
a tu można robić OT?- [B5 AJM] zdzira na 19kach
fajny sprzęcik- [B5 1Z] A4 TDi
o tak.. kalendarz ale co mi tam, idę pucować swoją, bo przestało padać i jutro może coś się postrzela cyfróweczką- Naklejka AUTOMAT RULEZ
no spoko. w battalionie niektórym pasowało. i tak nic z tym nie organizuję, więc zamykać proszę.- [B5 1Z] A4 TDi
temat czerwonych lampek tylnych odpuściłeś?- [B5 1Z] A4 TDi
nie to co moje ;( jutro postrzelam jakieś fotosy może, ale to nie to samo... ;(- [B5 1Z] A4 TDi
mmm... kosa jak dla mnie zawsze będę to powtarzał- [B5 AGB] VIAGRA
z taką serią do battalionu?- [B5 AGB] VIAGRA
kurde 8 stron przez jeden dzień eska jak eska doprowadzisz ją do ideału jestem ciekaw co z nią będzie- [ALL] Skoda Octavia
ale nie jest tańsze w użytkowaniu? jak tak to źle powiedziałem, lepsze dla kieszeni - [ALL] Klubowa karta zniżkowa na paliwo na orlenie