Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tasior87

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tasior87

  1. Coś udało Ci się znaleźć nowego czy ratowałeś się używkami ??
  2. No właśnie się wpatrzyłem w te twoje zaciski bo pierwotnie myślałem, że to tylko kwestia wywiercenia płytkich otworów do wklejenia magnesów. No nic kiedyś przy okazji zrobi się taki bajer.
  3. Gdzie takie lego idzie dostać? Widziałem ostatnio takie serie z BMW i nie wiem czy to fejk czy jakieś zestawy limitowane.
  4. Przy drugim podejściu udało mi się je od Ciebie otrzymać Jesli chodzi o zaciski to żałuje tylko, że wcześniej nie przypominałem sobie o blaszkach, które montujecie na front zacisku.
  5. Kolejny mały up w temacie. Rok się kończy, a z planów jak zwykle mało co wyszło - za dużo innych ważniejszych tematów było na głowie. Jedyne co mi się udało to pozbierać parę ciekawych gratów. - kiera S4 B6 + nowy znaczek ASO - skóra do odświeżenia - relingi w chromie - nowe odboje przedniego zderzaka ASO - aktualne mają zaspawane tuleje do regulacji zderzaka - nowa odma ASO - na zapas - nowy trójnik dolotu ASO - na zapas - heble na tył z S4 B6 - udało się znaleźć po długich poszukiwaniach ori TRW, pomalowane i zregenerowane czekają na montaż, do tego klocki FERRODO - nowe zawieszenie BILSTEIN B12 - czekam na wiosnę
  6. No nie będzie. Tym bardziej drożeć będą takie sedany.
  7. Fiu fiu. Oby S4 nie poszło całkowicie w odstawkę.
  8. Ładnie to siedzi? Silniczek jest p&p ale pozycję 0 ma z prawej strony. Dzięki temu można zamontować nowsze ramię. U mnie w temacie możesz zobaczyć. AUDI Q5 8R A4 B6 B7 ramię wycieraczki tył tylnej pióro 8R0.955407 Kuźnia Raciborska • OLX.pl WWW.OLX.PL 60 zł: 60 zł: ORYGINALNE RAMIĘ WYCIERACZKI TYLNEJ do: AUDI Q5 8R. Idealnie pasuje do AUDI A4 B6, B7-...
  9. Zdradź jeszcze sekret co to za daszek na klapie. Polecam jeszcze zmianę tylnej wycieraczki wraz z silniczkiem na tą z Q5.
  10. Gwint kozak. Sam na takiego polowałem ale nic się nie trafiało. Co to za daszek masz założony na klapie? Jak dla mnie to na klapie brakuje mi OOOO.
  11. Dobra reklama dźwignią handlu Faktycznie dobrze wyglądają.
  12. Efekt nie będzie długotrwały, a możliwe, że gałka się będzie kleić do ręki. Sam malowałem wieki temu fotele i kierę. Niby mleczko miało wystarczyć ale te malowane elementy zestawem colourloka trzeba zabezpieczać lakierem bezbarwnym o którym nie mówią bo do niego trzeba już mieć pistolet. Wcześniej nawet nie mieli bezbarwnego w ofercie dla zwykłych Kowalskich.
  13. Pokryłeś to bezbarwnym czy tylko tym ich mleczkiem ?
  14. 13.05.2023 r. - 317456km W sobotę znalazłem w końcu chwilę na zabranie się za wymianę hokeja (mocowania) dyfra. Przeleżał chyba z rok zanim się za to zabrałem. W obecnym ukręciły mi się 2 śruby od wieszaka wydechu. Na szybko było to przewiercone i wstawione inne nakrętki ale to nie po mojemu. Wpadł: - używany hokej w bdb stanie - śruby montażowe ASO x2 W garażu znalazłem jeszcze nowe poduchy ASO pod silnik z Ryśka. Leżą już z pół roku. Pasuje się zabrać i za nie.
  15. Sufit masz czarny? Jak tak to dorwałeś jakiś fajny materiał zbliżony do ori?
  16. To też do dyfra? Co jest w nim lepszego od innych Ravenoli bo nie patrzyłem jeszcze na karte charakterystyki? Olej z ASO będzie lepszym rozwiązaniem?
  17. Na moc przyjdzie kiedyś pora. Teraz jest plan na zawieszenie, koło i heble. Oczywiście parę gratów czeka na montaż ale nie ma czasu się za to zabrać. Rozglądaj się za jakimś spotem i dawaj znać.
  18. A do dyfra?
  19. A ten EPX to jest mineralny czy syntetyk bo nie mogę znaleźć info.
  20. Odgrzebię dosyć mocno kotleta w temacie oleju do dyfra. Aktualnie planuje zmienić olej w S4 B5 i Ravenol pokazuje mi taki olej: RAVENOL VSG SAE 75W-90 - RAVENOL - Oleje do skrzyni biegów, oleje silnikowe, płyny ATF, MTF Żeby było ciekawiej to już do A4 z V6 pokazuje taki olej: RAVENOL EPX SAE 90 GL-5 - RAVENOL - Oleje do skrzyni biegów, oleje silnikowe, płyny ATF, MTF Czyli to co jest zapisane w książce. Co polecacie ??
  21. Dobra nie zaśmiecam dzięki.
  22. A widzisz. Myślałem, że to jeden ch... ciul. Oznaczenie to samo 01H ale u mnie pokazuje o 0,5l mniej i jest już proponowany VSG.
  23. Dałeś mi do myślenia bo miałem do skrzyni i dyfra zalać VSG. Swoją drogą trochę dziwne, że nie pokazuje na stronie przy doborze tego EPX.
  24. Ten EPX to jakiś lepszy? Bo widzę, że na stronie jest polecany do skrzyni i dyfra VSG.
  25. VSG lałeś do skrzyni, a EPX do dyfra??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.