Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Animal

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Animal

  1. Pięknie będzie na tym kole... tylko gdzie zgubiłeś tylne heble?
  2. Dużo rzeźby z włożeniem BiT-a do budy c4?
  3. Piękna jest Body RS4 B5 jest ponadczasowe.
  4. A gdybyś miał porównać Megsa 101 do Rupesa Zephira? Przyznam, że z ta drugą nie miałem jeszcze kontaktu.
  5. To był sklep stacjonarny. Już kilka uszczelek Elringa zakładałem i akurat nic złego się z nimi nie działo. Jesteś pewien, że to przez uszczelkę miałeś ubytki oliwy? Ale co się stało?
  6. Oj tak, Megs 101 zdecydowanie dla mnie numer 1. Szkoda tylko, że właśnie się kończy
  7. Też miałem AWX-a z 2001 roku i tam faktycznie zdarzały się problemy z uszczelkami ponieważ ta od nowszych roczników zwyczajnie nie pasuje. Słyszałem o tym, że konieczna jest wymiana całej pokrywy ale... po kilkunastu minutach wertowania katalogów w kilku sklepach udało się dobrać coś z Elringa. Nie pamiętam tylko konkretnego numeru. Większość sklepów rozkładała ręce ale w jednym udało mi się dorwać prawidłową uszczelkę więc radzę szukać
  8. Animal odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    No to prawdziwy mistrz polerki musiał to robić
  9. Norbas nie reguluje się bip-ów tylko całe pompki a dzięki temu zauważyłem na kompie znaczą poprawę bipów tak - regulację robiłem u Edka a robi się ją oczywiście na zdjętej pokrywie zaworów, żeby mieć dostęp do pompek - kompem tego nie da rady zrobić
  10. Brakuje Ci broka kolego - to jest właśnie to zaślepienie otworu, o którym wspomniałeś. Jest ono konieczne i dobrze, że zajrzałeś do niego bo można to łatwo naprawić. Pytanie gdzie podział się brok
  11. No, no... garść tej detailingowej miłości była naprawdę duża Brawo, bo robota robi wrażenie a samą relację przyjemnie się scrolluje
  12. My to wiemy ale niestety większość ludzi nie i później krążą po internetach jakieś chore teorie
  13. Dokładnie. Ostatnio odbierałem zderzak od najlepszego lakiernika w okolicy. Gościu ma masę klientów i świetne opinie. Uwierzcie, że byłem w szoku widząc jakie auta czekają u niego w kolejce. Co z tego skoro o polerowaniu nie ma zielonego pojęcia a zderzak po wymyciu miał na sobie mnóstwo holsów.
  14. To szukasz rotacji czy DA? Krauss posiada obydwa typy maszyn i obydwa są w porządku chociaż porównać ich do Rupesa czy Flexa za bardzo się nie da. Za to na początek na pewno wystarczą
  15. Matko jedyna, że mnie tu wcześniej nie było
  16. Jak się zdecydujesz oddać koledze auto do "polerki" to chętnie zobaczę rezultaty
  17. Bardzo ładna sztuka no i rzadko spotykana konfiguracja. Gratulacje i powodzonka
  18. Animal odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jest kosa - nic nie zmieniaj!
  19. Krauss też jest niczego sobie. Mam zarówno DA jak i rotację. Na początek na pewno wystarczy a nie kosztuje majątku
  20. Nie wystają już trochę za bardzo?
  21. Aż takie twarde jest to BV? Kurcze na BE jeździłem i było całkiem fajnie chociaż najlepiej było na springach H&R
  22. Chodziło indeks wagowy o ile dobrze kojarzę temat
  23. Nie, nie, nie... Ten zawór umiejscowiony jest zupełnie z drugiej strony silnika. O ile dobrze pamiętam to wpięty jest w obieg układu chłodzenia.
  24. Podłączam się do pytania u mnie ktoś wypiął i zaślepił wężyk dlatego zakładam, że ten zawór jest niesprawny. Pytanie tylko co to tak właściwie jest i czemu służy?
  25. Nie robiłem tego sam właśnie z braku wolnego czasu a poza tym auto było na regulacji pompek dlatego wszystko od razu zleciłem mojemu mechanikowi. Chociaż jak pytałem o przód to mówił, że trochę go odchylił żeby było wygodniej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.