Treść opublikowana przez Animal
-
SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Następca A4 już jest! Niebawem temat w odpowiednim dziale choć w sumie mógłbym pisać dalej w tym temacie bo to tak naprawdę A4 po duuuużej dawce botoksu
- B6 DIVISION
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Ty się tu pierdołami chwalisz a tam u Ciebie takie zbrojenie trwa
-
B8 TrOOOOp
Dzięki, w międzyczasie sobie przypomniałem ?
-
B8 TrOOOOp
Panowie kto na forum może sprawdzić i potwierdzić historię serwisową auta?
-
B6 DIVISION
Panowie kto na forum może sprawdzić i potwierdzić historię serwisową auta?
-
[B7 3.0TDI ASB] Czarny Mocny Diesel by pksmlody
Bardzo zdrowe podejście do tematu - ogromny szacunek za to
-
SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Dzięki, czuję że się przyda trochę szczęścia w poszukiwaniach ? 3.0 byłoby fajne ale nie napalam się. Jak trafi się fajne i przede wszystkim zadbane 2.0 to też nie będę wybrzydzał Jak widać po moim przykładzie są jeszcze ludzie, którzy są gotowi dołożyć trochę grosza ale kupić zadbane auto a nie tylko pisać, że za taką kasę można mieć B8. Moja zeszła szybko i muszę przyznać, że zainteresowanie było większe niż sam się spodziewałem.
-
SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Jak już wspominałem pod uwagę brałem wiele marek i różnych modeli ale obecnie jestem niemal pewien, że będę szukał C6 po lifcie. Ewentualnie Superb II chociaż Skoda wyglądem swojego wnętrza trochę mnie odstrasza. Myślałem o B8 ale przedlift mnie nie kręci i uważam, że A4 jest trochę za małe a na polifta raczej mnie nie stać. Zobaczymy co będzie. Daję sobie jeszcze kilka dni na przemyślenia a potem ruszę na poszukiwania
-
SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Szkoda, szkoda ale takie już jest to życie i trzeba się godzić z pewnymi kompromisami. Rozważam wiele marek i modeli ale serce każe mi zostać przy Audi. Zobaczymy co się trafi ale tak czy inaczej temat no forum się pojawi... zobaczymy tylko w jakim dziale
-
SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Auto sprzedane - temat do zamknięcia ?
-
SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Trochę jedno i drugie ale raczej inne auto bo przy 2 dzieci to jest za małe a poza tym dojeżdżam do pracy 100km w jedną stronę 3 razy w tygodniu więc przydałby się diesel
-
SPRZEDAM [BWE] Akoya silver sedan by Animal - Quattro/ S-Line / Bix / 19" / Bose / RNE-E / Home link / DRL+CLH...
Dawno nic nie pisałem a auto trochę się pozmieniało w tym czasie. Niestety z racji, że moja sytuacja życiowa diametralnie się zmieniła w ostatnim czasie to jestem zmuszony wystawić auto na sprzedaż. Wszystkie informacje w ogłoszeniu: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-s-line-quattro-manual-rns-e-bixenon-bluetooth-od-pasjonata-ID6AoQGk.html?action=show&id=6034667472&utm_source=serviceletterManageAd&utm_medium=email&utm_campaign=diplayLink#xtor=EREC-55-[id1]-20180612-[diplayLink]-5783101@1-20180612205753 Jak ktoś szuka bogato wyposażonego sedana z mocnym silnikiem w bardzo dobrej kondycji to na pewno nie będzie zawiedziony
-
Oil presser
Roboty trochę z tym jest ale jak uda Ci się sprzedać moduł pompy z wałkami to wyjdziesz z całą operacją na "0" albo i zarobisz a problem z ciśnieniem już nie będzie Cię dotyczył
-
Konserwacja opon
Ostatnio przerzuciłem się na Black Mambę od Good Stuff i jest całkiem fajna.
-
[B6 AWX] Czarny sedan, work ongoing
Pięknie się tu dzieje
-
3.0TDI Q/ H&R/ USA/ Tuba Q5/ F1/ Cupra
Ponadczasowe koło. Bardzo dobrze leży
-
Oil pressure 2.0t fsi bwe 2006r
1 KOLO WALU KORBOWEGO - 06A1052093 SRUBA - N907040072 SRUBA - N909450021 NAPINACZ - 06A1151301 POMPA OLEJOWA - 06A115105B1 PIERSCIEN USZCZELNIAJACY - N02822221 LANCUCH - 06A1151251 ELEMENT BLOKU - 06B103623P1 PRZEWOD SSACY - 06B115251 Wszystko znajdziesz w temacie na forum
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
za***iście siadło i muszę przyznać, że sam chciałem kiedyś taki wzór ale wyszło inaczej
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Całkiem fajne parametry chociaż szkoda, że nie 9J
-
[BRB+]Srebrny Resorak/S-line/Koło 19"/Eibach Sportline/Hebel320-288mm/Tunel USA/Bose/Kiera B8.5/153KM<>330Nm/
Bez foty na aucie się nie liczy
-
8E MaPi 1.8TQ -> LC&HL&P'n'B & K03H & 525cc & Gwint & Fmic & Pompei S5 9J & Bix & Sline & Quattro Swap & VFIZ
Miałem podobne przejścia w tamtym roku z Fuldą. Felgi proste a nowe opony skakały jak szalone i nikomu w okolicy nie udało się ich wyważyć więc przy 100-120km/h było wyczuwalne drganie na kierownicy. Szlag mnie trafiał ale przejeździłem sezon. W tym roku założyłem te same opony na te same felgi tylko w jeszcze innym zakładzie wulkanizacyjnym i co? Wszystko jest idealnie a felgi dobrze wyważone i z dużo mniejszą ilością ciężarków. Kolega, który zakładał opony przyznał, że z jedną walczył i przestawiał oponę względem felgi dwa razy ale mimo tego, że felga już nie była idealnie prosta to udało się wyważyć i jeździ się super.
-
S4 B5 Avant 2001r. S4ntorinblau by Tasior
Ładna sztuka a po małych poprawkach i ogarnięciu wyznaczonych planów będzie naprawdę świetnie. Powodzenia
-
Air'ed DELFINEK by Karol, quattro,345/288 ,Veemann 19x9.5, 219KM/401Nm
Zdecydowanie nadają się do klubowego kalendarza!
-
B7 Avant AWX Quattro
Kawał dobrej roboty! Podobno ma jeszcze trochę śniegu spaść więc będzie frajda z moda