Treść opublikowana przez Golem1
-
[ALL] Jakie kapsle do felgi 15'' 8D0601025M??
do tej felgi pasują dekle o numerze 4B0601165J
-
[B6 AVJ] Poszukuję numeru parownika klimatyzacji
Co do zamienników to skontaktuj się z TOM77 i się go zapytaj czy coś ma i za ile.[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 22:15_________________________________________________Nie, chodzi o 10 znak licząc od początku czyli 3 który oznacza że do tego rocznika były takie parowniki znak 9 jak i 12 jest nie istotny dlatego dałem kreski a potem masz resztę numeru, dlatego napisałem ci twój vin u góry i na dole odpowiednik dla twojego parownika żebyś sobie porównał która cyfra której odpowiada.
-
[B6 AVF] poszukuje numeru uszczelki w pompie paliwowej?
Rozumiem że pytasz o pompę paliwową w zbiorniku jesli tak to pierścień uszczelniający to 1J0919133 .
-
[B6 AVJ] Poszukuję numeru parownika klimatyzacji
WAUZZZ8E12A303929 WAUZZZ8E-3-285000 czyli tak jak ci napisałem 103 bez A chyba że mi się coś źle liczy
-
[B6 AVJ] Poszukuję numeru parownika klimatyzacji
Właśnie spisałem ci numery z etki dla rocznika 2002 i ty potrzebujesz parownika nr. 8E1 820 103 i występuje on dla aut do numeru vin WAUZZZ8E-3-285000[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2011, 21:25_________________________________________________natomiat numer jaki podał ci ksiu85 czyli 8E0 820 193P to jest osuszacz.
-
[B6 AVJ] Poszukuję numeru parownika klimatyzacji
8E1 820 103 do >> F>> 8E-3-285000 a od F 8E-3-285001>> to 8E1 820 103A
-
[ALL B5] Czym usunać pozostałości kleju z drzwi po listwach środkowych
Dzięki za radę z tym zmywaczem silkikonowym trzeba będzie wypróbować.
-
[ALL] Polerka kominów!!!
Spoko,czekamy na wyniki bo tez zamierzam się do pomalowania wydechów.
-
[ALL] Polerka kominów!!!
Czy to ta srebrzanka wysokotemperaturowa czy coś innego napisz jak się zachowuje po paru dniach?
-
[B6 AVB] Brak brzęczka.
ja kupiłem ten głośniczek za 3zł i zrobiłem sam.
-
[B6 AVF] Przekłamania prędkościomierza
Też był bym zainteresowany tym tematem bo pary razy już się spotkałem że liczniki po przekładce przekłamywały.
-
[B6 AVB] Brak brzęczka.
Powinien być,prawdopodobnie padł co czasami się zdarza,musisz wymontować licznik i jak ściągniesz tylną osłonę zobaczysz głośniczek,ja u siebie w b5 zamontowałem głośniczek 16omowy z tym że nie wylutowywałem starego tylko podłączyłem przewodami do starego i działa.
-
[ALL B5] Sygnalizator niewłączonych świateł
taki sygnalizator głosowy to faktycznie fajny bajer :kox:muszę poszukać bo dla samej ciekawości bym przeczytał jak to jest zrobione
-
[ALL] Smrodzik z klimy
temat od kolegi Paweu1 co do czyszczenia klimy jest dobry i działa,ja tak zrobiłem według jego wskazówek i mam przynajmniej narazie spokój
-
[ALL B5] Zalecany akumulator 44ah 220A ???
właśnie na krótkich trasach jak włożysz aku o większej pojemności może dojść do takiej sytuacji że aku nie będzie doładowywane co w konsekwencji prowadzi do skrucenia jego żywotności a w zimie możesz mieć czasami problem z rozruchem.
-
[ALL] Czy biodiesel jest bezpieczny dla silnika ?
ja tam leje do siebie tylko ON na dobrych stacjach i jestem spokojny o swój silnik,wiadomo trzeba więcej zapłacić ale normalnie pali i ma moc.
-
[ALL B5] Sygnalizator niewłączonych świateł
tak też mi się wydaje że można wykożystać taką diodę do dwóch rzeczy a do tego cena takiej diody to ok 5zł.
-
[ALL B5] Sygnalizator niewłączonych świateł
do sygnalizacji włączonych świateł,ja użyłem diody takiej atrapy alarmu i podłączyłem pod światła mijania i inny bezpiecznik w którym mam napięcie non stop i działa to tak jak właczę światła to dioda mi gaśnie natomiast jak mam swiatła wyłaczone to wykożystuję ją jako taką atrapę alarmu.
-
[ALL B5] Sygnalizator niewłączonych świateł
wejdź sobie na allegro tak kiedyś znalazłem takie buzery, ja akurat kupiłem sobie taki tylko co mnie informuje o nie wyłączonych światłach ale były takie co miały dwie opcje.
-
[ALL B5] Naprawa urwanej klapy podłokietnika za 4zł
też skożystałem z pomysłu nowala i zastosowałem zawias w podłokietniku,oczywiście wcześniej go pomalowałem na czarny mat i jest spoko.
-
[ALL B6] Wyciągniecie śruby łączącecej wahacze górne
myślę że chyba najlepszym sposobem na tą śrubę jest jej rozwiercenia jak nie chce wyjść, w ASO tak właśnie robią.
-
[ALL] Polerka kominów!!!
i co jak nazywa się ten płyn do malowania wydechów i czy już go stosowaliście? jak możecie to podeślijcie fotki jak wyglądają po zabiegu.
-
[ALL B5] Czy magiel z benzyny podejdzie do TDI
jeśli ci chodzi o przekładnię kierowniczą do A4 z 1995r to jedyne różnicę są dla silników 4-cyl. i 6-cyl. co do kolumny kierowniczej to ograniczenia są do numeru vin.
-
[B5 AFN] Wejście bagnetu oleju - lejek + ??? / pasek klimy
06B260849A
-
Pomysł na złodzieja ?
o tym zabezpieczeniu Zeder słyszałem że jest dobry.