Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Golem1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Golem1

  1. Skoro masz jego adres to może masz jakiegoś znajomka lub jakiś klubowcz z okolic może podjechać do kola i się coś dowiedzieć co z nim jest grane.
  2. U mnie miałem podobną sytuację opadały mi szyby o jakieś 2mm i jak byłem na myjce o woda mi lekko zaciekała do środka,założyłem sobie owiewki na przednie i tylne szyby i problem został usunięty,niektórzy uważają że owiewki to wiocha ale u mnie się sprawdziły i jestem zadowolony.
  3. zgadza się przy tak małej ilości benzyny w stosunku do ropy nic się nie będzie działo,może troszeczkę większe obroty ale nie sądze to stosunkowo mała ilość, oby w przyszłości nie zalewać bo to źle dla pompy paliwa która umieszczona jest w baku.
  4. Rozumiem że przed wymianą dobrze ci trzymał, więc skoro za parę dni nie ułożą się to proponuję ściągnąć zaciski jeszcze raz i sprawdzić czy wszystko jest tam prawidłowo pozakładane i jak działa ręczny po zaciągnięciu.
  5. Ja tydzień temu wymieniałem klocki z tyłu u siebie i po złożeniu wszystkiego reczny działał mi jak przed wymianą więc może u ciebie potzreba chwili aby się dobrze dopasowały na chyba że próbowałeś wkręcać tłoczek na zaciągniętym recznym i dopiero póżniej go zwolniłeś.
  6. Ogólnie w B5 za otwieranie dzrzwi odpowiada pompka centralnego
  7. Najpierw sprawdź czy to przekaźnik,odkręć dolną osłonę pod kierą i przynajmniej u mnie tak było miałem dwa przekaźniki 370 jeden na głównej płytce drugi na dodatkowej od sterowania wentylatora chłodnicy i podmień sobie i zobaczysz czy to to,możesz także podłączyć przekaźnik pod 12V i sprawdzić omomierzem i tak:Biegun 85 – (- minus) Biegun 86 – (+plus) Podłączamy omomierz do biegunów 30 + 87 = 3,6 przy załączonym przekaźniku, przy wyłączonym = 1,5
  8. Sprawdź sobie przekaźnik pod kierownicą jeśli dobrze pamiętam to jego numer 380, jeśli nie działają ci kierunki światła przeciwmgielne,wycieraczki i nadmuch klimy to 100%ten przekaźnik. Zle ci napisałem za wycieraczki,kierunkowskazy,dmuchawa itp. –przekaźnik nr. 370 – 8D0 951 253( zastąpiony przez)7M0 951 253A znajduje się on w pozycji 2 na głównej płytce przekaźników.
  9. W dziale warsztat są filmiki i zdjęcia jak rozebrać i wyczyścić lampy.
  10. Golem1 odpowiedział(a) na danu44 temat w 1.9TDI
    Zgadza się pompa wodna w AFN-ie napędzana jest paskiem wielorowkowym tym samym pasku co alternator i pompa wspomagania.
  11. Wyciągnij radio i zobacz czy na obudowie nie masz zapisanego czasami tak się zapisuje dla potomnych ale nie wszyscy tak robią,jak nie ma to niestety musisz iść do magików to ci rozkodują.
  12. Z tego co się oriętuję to podejdą ci AHU,AFN jeśli chodzi bez żadnych przeróbek.
  13. no to fajnie wiktorek że wszystko jest OK i auto ci działa.
  14. Też polecam ten zestaw co pokazał okruchos,posiadam identyczny wymieniałem u siebie klocki z tyłu i poszło rewelka więc mogę polecić a i cena jest przystępna.
  15. No można było ale tak jak było wspominane podepnij się najpier pod vaga może on coś cię nakieruje co dalej.
  16. w niektórych nowszych samochodach zaleca się przy wymianie akumulatora zrobić podtrzymanie pamięci wpinając je pod gniazdo zapalniczki,dzięki demu unikniesz rozkodowanego radia nie musisz przeprowadzać adaptacji abs/esp i czujnika skrętu a niekiedy zablokowania immo,musisz podłączyć się teraz pod vaga i zobaczyć co tam jest grane,ktoś tu pisał na forum że u niego podobna wymiana aku zakończyła się w serwisie kodowaniem komputera oby u ciebie wszystko było OK,napisz do kolegi Sztomela on się zna może ci coś doradzi.
  17. czester50,wysłałem ci zamek do klapki zamontowany w kawałku klapki gdzie jest on osadzony żebyś zobaczył sobie jak go dobrze zamontować, nie próbuj rozkładać klapki bo jest ona zgrzewana góra z tapicerką z dołem i możesz połamać dolną część,co do zamontowania zamka to wprowadź te wypustki w otwory w klapce ale zwróć też uwagę żeby sprężynka była w swoim miejscu jak go dociśniesz do sworznie od zamka same wpasują cię do mocowań w klapce,popróbuj na tym kawałku co ci wysłałem powinno ci się udać bez żadnego problemu.
  18. a już myślałem że jakieś wadliwe są i się nie dopytałem,to praktycznie wszystkie tarcze mogą ulec pokrzywieniu jak ostro będziesz hamował a następnie wjedziesz gwałtownie do kałuży z rozgrzanymi tarczami,dzięki za info
  19. Golem1 odpowiedział(a) na deliryk temat w Audi
    Chyba że masz do AC wykupioną tzw. drobną szkodę to wtedy ubezpieczyciel pokrywa koszty do 500 lub coś takiego dokładnie nie pamiętam, natomiast najważniejsze jest to że skorzystanie z tej szkody nie wpływa ci na twoje składki AC czyli nic nie tracisz.
  20. Skoro masz w schowku to zakładaj ale ja osobiście polecam ori.
  21. Ostatnio u siebie wymieniałem tarcze i klocki ATE na tył i u mnie wszystko jest OK,co jest przyczyną że tarcze ATE się krzywią?,wcześniej o tym nie słyszałem i zaczynam się zastanawiać nad moim wyborem.
  22. Golem1 odpowiedział(a) na Tosik temat w Audi A4 B5
    do tego są stuka na nierównościach a także przy zwiększaniu prędkości i zmniejszaniu oczywiście gwałtownym.
  23. Golem1 odpowiedział(a) na Tosik temat w Audi A4 B5
    Ja ostatnio u siebie w AHU wymieniałem,odkręciłem śruby od tulei które mocują ją do belki z dwóch stron opuściłem belkę i wybijałem te simerbloki młotkiem jeden wyleciał po dwóch uderzeniach, drugi trochę mocniej się trzymał ale też poszedł,przed wybijaniem zwróć uwagę tylko jak osadzone są stare żeby nowe włożyć w ten sam sposób.Robota zajęła mi około godziny.
  24. Zgadza sie w AFN pompa wodna jest na jednym pasku z alternatorem i pompą wspomagania,więc jak zprowadziłeś auto do mechaniora to niech wymieni ci pasek z napinaczami pompę wodną no i uszczelkę pod głowicą,powinno być dobrze.
  25. A w Pruszkowie ciągle na Orlenie 4,99

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.