Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

peter22

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez peter22

  1. kupuje takie tylko ze 20 i 10cali szerokie do mojej a8 d3 , szkoda e nie wychodza w 21 calach .
  2. heh dlatego zawsze sam zmieniam sobie hamulce w aucie . Niestety mechanicy nie przykładają się do tego . Ja zawsze na wiertarke zakładam krążek taki druciany i czyszczę wszystkie prowadnice . Wtedy nie ma prawa nic obcierać .
  3. ładnie wyszło . Dużo dymu przy tym setupie ??
  4. na Muchowcu nie skojarzyłem że to twoja audica EHHH. Ładniutko się prezentuje
  5. peter22 odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A6/S6/RS6
    ładna sucz
  6. bo Sid-owi odpadł potencjalny klient . kończ auto i pokaż co ono potrafi . Pozdrawiam i trzymak kciuki
  7. ja już na pasek ulubionych dodałem hehe
  8. no jedziesz z tematem . auto wygląda za***iście . szkoda ze 3.0 biturbo tdi nie wsadziłeś . Ale przy tej wadze auta to będzie rakieta .
  9. chyba ze tak to , to tu masz racje jak będzie robiony cały wydech to nie ma sensu teraz tykać końcówek .
  10. ładnie , jak dla mnie końcówki do wymiany na okrągłe 90 lub 100 ścięte do dołu i wtedy dupka będzie wyglądała 100 razy lepiej
  11. nie ciebie tylko odzież wierzchnią . jak by cię rozbierał to jest wtedy kontrola osobista hehe
  12. tak ale jeśli zrobi ci sprawdzenie odzieży wierzchniej i znajdzie dokumenty to masz jeszcze 500 zł za wprowadzanie w błąd hehe
  13. mniejsze spalanie to nie tylko zasługa skrzyni to są również inne silniki. jeśli masz łopatki przy kierownicy to tez jest fajna zabawa z tipem
  14. no teraz to fura wygląda . mody w dobrą stronę Powodzenia
  15. powiem ci szczerze że na 20 w mojej wcześniejszej a6 jeździło się lepiej niż na 18 . a już między 19 a 20 to nie ma żadnej różnicy . wiec nie rób błędu i kup 20 . Pozdrawiam
  16. 19 to na zime lub do a4 . do a8 szukaj minimum 20 cali
  17. hehe a miało być w tak dobrym stanie . teraz pewnie się czujesz jak byś zrobił program w aucie
  18. siemian oklejaj jeśli tobie się podoba . Nie zwracaj uwagi na to co gadają inni , to tobie ma się podobać . Dla mnie to co pokazałeś jest OK
  19. peter22 odpowiedział(a) na brom temat w Audi A6/S6/RS6
    jak dla mnie rejestracja za nisko , ładne autko powodzenia w modach
  20. nie bo sq5 ma ten sam silnik i po zrobieniu wydechu b. ładnie brzmi ,
  21. super autko , za***isty silnik . piękna kolorystyka wnętrza i na zewnątrz . Jedyne co bym zmienił to większe końcówki wydechów
  22. To dlaczego tu jeszcze nie ma fotek ;o)
  23. Wdać autko naprawione po próbie kradzieży . Teraz to będzie nieźle hamować
  24. peter22 odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A6/S6/RS6
    jak dla mnie a6 c7 bez ledów na przedzie nie wygląda . Powodzenia w modach
  25. co do tarcz to właśnie na forum BMW ludziska się wypowiadali , że brembo i inne tarcze się krzywią , natomiast oryginały daja radę . Nie wiem ile jest w tym prawdy ponieważ jeździłem e61 xd tylko rok . Ale tak jak napisałeś każdemu podoba się coś innego. Moim zdaniem BMw e 60/e61 w M-pakiecie wygląda za***iście , ale niestety wnętrze auta nie nadążyło nad resztą . Miałem fotele komforty bardzo wygodne z pełna regulacją , możesz zrobić naleśniki albo kubły do sportowej jazdy . Jakość skóry też za***ista w porównaniu do fotele z a6 c6 . Podsumowując śmigaj tym co ci się podoba i co lubisz . Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.