Treść opublikowana przez peter22
-
[ALL] Szukam warsztatu
Zgłoś sie na Mineralną 26 do Witka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja juz odkladam kaske na kolejne mody. Plecam!!!!! Sorki myslałem ze masz TDI
-
[B6 AVF] Problemy po regeneracji turbiny w Turbo Serwis
A jaka teraz moc wyszla na nowym turbo???
-
[B6 AWX] Wykres po czipie
do Witka warto nawet 500 km jechac . polecam wszystkim
-
[B6 AVB] 146HP/335Nm
niezle poszło 100PS lepiej wyszedł niz mój 115PS . Bardzo ładny wykresik Ciekawe dlaczego silniki na A lepiej wychodza niz silniki na B
-
[B6 AVB] 139HP/322Nm by Zastec
sporo falllll na tym wykresie a co do czyszczenia turbo to sie zastanów .
-
[B6 AVF] Problemy po regeneracji turbiny w Turbo Serwis
napisz jak Audi bedzie juz :naughty: po programie
-
[B6 AWX] Wymiana turbo na ... ?
ja bym wsadził od 2.0 TDi 170KM ale nigdzie tego nie ma
-
[B5 AFB] Wykres 2.5 tdi v6
Wsadz to co miałeś
-
[B5 AFB] Wykres 2.5 tdi v6
wywal ten badziew i smigaj do Rogala
-
[B5 AHU] Auto po chipie
u to widze ze duze zmiany sie szykuja w twoim autku , super . masz jakies dojscie do czesci????
-
[ALL B5] Montaż parktronica
ja zakładałem ale bez wyswietlacza nie oszpeciłbym auta jakims badziewnym wyswietlaczem . Miałem tylko na dzwiek i nigdy nie miałem kłopotu z cofaniem. lepiej patrzec w lusterka niz na jakis badziewny wyswietlacz
-
[B5 AFN] Po chipie 145 KM
Ładny wykres , tylko linia od Nm troszke wolniej mogłaby spadać tzn bardziej płasko tak jak przed zmianą programu było. Ale pewnie inaczej sie nie dało.
-
[ALL B7] Turbina 170KM od 2.0 TDI a Silnik BRB
Jka chcesz podnieś moc to napewno intercooler i pompowtryski. pompowtryski i intercooler OK tylko na jakie poprosze konkrety
-
[ALL B7] Turbina 170KM od 2.0 TDI a Silnik BRB
A czy coś jeszcze zmienic przy wymianie turbo????
-
[ALL B7] Turbina 170KM od 2.0 TDI a Silnik BRB
Wielkie dzięki . pozdrawiam
-
[ALL B7] Turbina 170KM od 2.0 TDI a Silnik BRB
Witam wszystkich, mam pytanie czy bedzie pasowała turbina od 2.0tdi 170 KM do silnika BRB tj 1.9 TDI 116 KM.
-
[B5 AFN] WYkresik do oceny
piękny wykres , widze ze stare 110 KM są podatniejsze na zmiane programu niz 115KM :hi:
-
B7 BRB i B6 BFC po chipie
Moze witek wystawi, a ile Ci wyszlo KM i Nm przed i po modyfikacji
-
B7 BRB i B6 BFC po chipie
Fajny silnik, calkiem inny niz ten 2 tdi 140KM. troche zazdroszcze tej mocy ale jak troche uzbieram kaski to zabieram sie dalej za modyfikacje . nikt mi jeszcze nie odpisał czy turbo od 2l 170 KM pasuje do mojego BRB
-
B7 BRB i B6 BFC po chipie
zapytaj witka na prv
-
Dobrzy chiptunerzy
jestem po wizycie u Rogala robił mi dwa autka jestem zaj... zadowolony polecam wszystkim. Witek zna sie na tym co robi i potrafi doradzić. POLECAM wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
B7 BRB i B6 BFC po chipie
i co jeszcze ??? czy od 2 litry tdi 170KM bedzie pasowało????
-
B7 BRB i B6 BFC po chipie
polonista sie znalazł :polew: [br]Dopisany: 16 Kwiecień 2008, 17:35 _________________________________________________jakie fotki cie interesują ???? Narazie są to seryjne autka B6 jest taty i jest to seria tylko po programie Witka , a B7 jest dopiero kupione i tez narazie tylko program u Witka . Dopiero zaczynam :> :>[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2008, 17:52 _________________________________________________Co radzicie zmienic zeby autko lepiej smigało
-
[B5 AJM] modyfikacja na 145KM/350Nm wykres po wizycie w Jetronik'u
Spora moc może Witek sie wypowie co do wykresu.
-
B7 BRB i B6 BFC po chipie
turbo przeładowuje i dlatego był taki wykrs Witek poprawił tyle ile sie dało , Wazne ze teraz ciagnie równo od dołu :tongue4: :tongue4:[br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 17:27 _________________________________________________dzisiaj śmigałem po autostradzie 215 km/h i jeszcze troche było pod pedałem . na starym programie jechałem 205km/h . Super sie teraz jeździ :a4fan: :a4fan: [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2008, 19:51 _________________________________________________mowa oczywiście o BRB