Treść opublikowana przez misiek95
-
Padające pompowtryski ? Pomocy !?
Lepiej pod jakim względem? Jak to na-? przecież idealna wartość to chyba 0. Czy ustawienie kąta synchronizacji może mieć wpływ na spalanie? dobra, poczytałem troche z tego co chłopaki pisali na forum passata, to dla każdego auta idealny kąt synchronizacji może być troche inny. Jutro zaczynam eksperymentowanie, bo pali ten mój AJM jak smok Nie wiem tylko, czy kąt synchronizacji może wpływać na korekcje pompek?
-
[ALL B5] by Daduś
mógłbyś zrobić jakieś zdjęcie okolic przedniej popielniczki? też chciałem ją wywalić ale nie wiedziałem jak to będzie wyglądać. Interesuje mnie czy jest tam w środku jakaś dziura czy jak to wykończyłeś?
-
Jaka kierownica, gałka zmiany biegów do B5 ?
czy taką poduszke można włożyć do normalniej sportowej kiery a4 b5? bo może bym sobie podmienił fajna jest
-
Gdzie macie gaśnicę?
dobre pytanie, też sie zastanawiałem tyle że ty masz sedana. Ja swoją owinąłem w szmate żeby nie latała i włożyłem w jeden z boczków bagażnika
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
na tescie dziala czyli wskaznik jest ok... brakuje CI gdzies sygnalu z aku zobacz ktory pin wez kabelek podepnij z jednej do aku z drugiej pod ten pin i bedziesz wiedzial co jest los Tylko ze wskaźnik nie leży w pozycji 0. Podnosi się do pionu jak odpalam a potem milimetr opada i tak już zostaje. Pomierze dla pewności, ale wątpię żeby brakowało sygnału Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
No na teście działa, a tak normalnie nie chce. Będę miał czas to zajrze tam i zobaczę jak to wymienić. To niedziela na Mercurym? Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Mam na oku -40 ale innej firmy. Jak się nie przyzwyczaje to będę znowu przerzucal sprężyny Powiedz mi, czy w moim liczniku można wymienić sam voltomierz? Obejdzie się bez lutowania? Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
uu ktos tu gleba sie chce pochwalic ;P Weź przestań już mnie wk***ia gorszy beton niż u Alana na gwincie Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
-
Taka Granatowa A4 B5 SPRZEdana!
Co do el. szyb to ja sobie dywan podniosłem od tyłu do przodu. Sprężyny -40 i dobrze się na nich lata ---------- Post dopisany at 13:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ---------- Widzę że zmieniałeś fotele , masz może przednie swoje stare bardziej mi chodziło o firme i o to czy są twarde. Bo mój weitec trochu twardy:decayed: fotele poszły od razu na allegro w komplecie:wink:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Trzeba by jakiegoś spota zmontować, nie?
-
Taka Granatowa A4 B5 SPRZEdana!
powiedz kolego co to za spężyny tam wrzuciłeś i jak Ci sie na nich lata co do el. szyb to wszyscy dywan szarpią w całości, Ty widze tylko go odchylałeś. Nie wiem co trudniejsze:naughty: btw. mam takie same buty:grin:
-
Springi -40/-40
Ma ktoś jakieś doświadczenia związane ze sprężynami apex? Chodzi mi o twardość. Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
-
Springi -40/-40
Powiedzcie mi Panowie, czy są jakieś springi -40 które komfortem jazdy są zbliżone do 1be? Bo mój weitec strasznie twardy. Kolegi KW V1 jest dużo wygodniejszy Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
mam w tym samym miejscu DRL'e:naughty: dobrze świecą na żywo? bo na fotach jakoś blado
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Amortyzatory są 1ba i nie pracują tak jak powinny. Dziwnie się zachowuje na nierównościach Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
To są Rainsporty, one tak mają być. Przód super a tył średnio bo amorki 1ba. Ogólnie twardo Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
-
Springi -40/-40
Amorki zasadniczo nie wpływają na wysokość ale ostatnio tu na forum chłopaki pisali ze jak Amorki wydymane są to będzie niżej. Ile w tym prawdy to nie wiem Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
-
Springi -40/-40
Oponka 205/55/16. Felga ma et chyba 45, dystans 10mm Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
-
Springi -40/-40
weitec -40, springi używane amorki 1be, tył 1ba. zmierze jak wjade do garażu później bo na podwórku mam wszędzie spadki i nie chce kogoś w błąd wprowadzić
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
najpierw podziwiaj wnętrze:decayed: dobra, masz wszystko z telefonu...
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Po korekcie troche mnie wciągnęło forum KA no i zamówiłem kolejne kosmetyki, m.in. nielsen finesse na plastiki i apc nielsena dzisiaj zabrałem się za wnętrze i jak zacząłem zmywać wszystko apc to myślałem że farba z plastików mi płynie:facepalm:, porobiły sie zacieki i wszystko zmieniło kolor a okazało się że to syf, plak, kurz itd. myślałem, że mam czysto w środku a tam normalnie muł wszędzie był fotki z telefonu, słabe strasznie:thumbdown: No i wpadły springi Weiteca -40. Siadło równo, wszystko pięknie ale amorki z tyłu musze znaleźć jakieś o skróconym skoku bo są 1ba i jeździ się średnio:decayed: fotki później
-
Springi -40/-40
Dobra, zaraz ci pomierze Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
-
Springi -40/-40
Sprężyny wygniecione? niech wam będzie zaraz auto oplukam i zrobię cos telefonem Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
-
Springi -40/-40
Ja wrzuciłem wczoraj springi Weiteca używki - 40 i siadlo bardzo fajnie, równo Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka
-
[B5 AJM] EbonyBlack by OficeR
Lampki zabezpiecz czymś żeby znowu nie zaszły. Podobno nawet dobry wosk do lakieru daje rade Wysłane z mojego MT11i przy użyciu Tapatalka