Treść opublikowana przez misiek95
-
Dolne listwy drzwi - zamiennik
Temat na forum był poruszany. Źle przylegaly i kolega je zwrócił. Ja dorwalem nowki aso za 350 od gościa z forum także nie warto się w podjebki bawić
-
Rdza a4 b5 dół drzwi?
Więc masz listwy serwisowe z plastikiem w środku. Pozazdrościć. W aso ponad 500 komplet takich
-
Mniejsza moc po wymianie oringów pompowtryskiwaczy :-/
a jeżeli ja mam w granicach 90? podpinam się pod temat bo jak silnik mam zimny to na wolnych obrotach jest niesamowicie słaby... tzn. do momentu kiedy turbo zaczyna pompować nie ma żadnej prawie reakcji na gaz. w praktyce wygląda to tak, że wciskam pedał gazu i zastanawiam się dlaczego nie jedzie a za chwile odpala turbo i urywa mi głowe po minucie jazdy problem znika. czy wymiana oringów na pompkach może coś pomóc? warto się w to bawić?
-
Rdza a4 b5 dół drzwi?
spotkałem się z tym już w paru sztukach audi b5... jak kolege to przeraża, to niech nie zagląda pod te gumowe listwy na dole drzwi:grin:
-
kabel zmieniarki- problem z podłączeniem
Siema:hi: Może mi ktoś powiedzieć do czego służy brązowy przewód idący równolegle z przewodami zmieniarki? Domyślam się, że brązowy to masa ale to może być mylące:decayed: Gdzie to wpiąć? Może ktoś z was się z tym spotkał
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Auto odpalilo i pojechalo pin jest wyjety, wiec Bania może dalej walczyć chociażby vagiem
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Ale Ty masz gwint. Bez tego to nie robota:decayed:
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Arre, nie chce, żeby wystawalo jak u Ciebie... Poza tym co my tu debatujemy nad spasowaniem 16cali w planach jest koło o cal większe, cal szersze i wtedybędę się starał żeby było idealnie ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ---------- Otóż to:naughty:
-
Wymiana radia na nie fabryczne w Audi A4 B5
Nie znalazłem odpowiedniego tematu dotyczącego mojego problemu, więc wciskam to tutaj. Może mi ktoś powiedzieć do czego służy brązowy przewód idący równolegle z przewodami zmieniarki? Domyślam się, że brązowy to masa ale to może być mylące:decayed: Gdzie to wpiąć? Może ktoś z was się z tym spotkał
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
za duze jeszcze wciaz za duze mu wychodzi... przynajmniej z tylu wyjdź mi stąd:disgust: et wychodzi 32
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Sprawdź te 2 błędy
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
śruby kupiłem dłuższe o 10mm na allegro:wink: tył jest minimalnie schowany, jakby zdjęcie było od tyłu to by wyglądało że jest ok a przód sie chowa:decayed: to już moje 3 siłowniki... pierwsze to były harty:grin: drugie nie podnosiły do samej góry no a teraz jest już dobrze:whistling: no i wyglądają fajnie
-
[B5 AJM] Ebonyschwarz avant :)
Satynowe ringi w zegary Dystanse 4x10mm Siłowniki klapy passat b5fl No i osłona pod skrzynie, ale to już każdy wie jak wygląda:decayed: Audio też już na ukończeniu:naughty: ostatecznie padło na blaupunkta gta 480 4x75w i skrzynie jbl 1204br. Robi dym:banan: ---------- Post dopisany at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ---------- sorry za zdjęcia garażowe, ale taka pogoda:facepalm:
-
A4 Diesel
jaki rozmiar opon?
-
Osłona silnika od passata do a4
mam u siebie osłone z passata:wink: kształt pasuje idealnie prawie. z przodu łapiesz 3 śruby do zderzaka, z tyłu musisz mieć blaszke albo coś kombinować... ja mam blaszke i eleganckie śrubki z podkładkami. do nadkoli trytytki
-
[B5 AFN] Niebieski Avant na RH TURBO by Damian_VAG
obserwuje temat bo też rozważam tą felgę polecam ogarnąć kraniki wydechu bo wyglądają tragicznie:decayed: niby szczegoł ale całkowicie zmienia wrażenie ogólne, przerabiałem to u siebie... powodzenia
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
stary to bede po 50 jak bedziesz mial tyle doswiadczenia jak ja to pogadamy narazie to lepiej z krzyza spusc bo cos za malo zadan masz u Stacha chyba... musze z nim pogadac O separatorze masy miałem przypomnieć
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Bo stary już jesteś, w krzyżu łupie w a3 lepiej kubly trzymają. Michalos jak chcesz żeby trzymalo to szukaj kublow w materiale, bo skóra sliska
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Recaro szukaj, kubly też nie trzymają
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Nie szukaj, już ojciec 2 chinole kupił 1 sezon muszą wytrzymać. Dzieki Michalos za linka ---------- Post dopisany at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:00 ---------- Widzieliście to b5 zielone z laminatowym body co jeździ po Jeleniej?
-
[B5 AJM] Niebieski Avant - wersja rozwojowa
Pakuj te koła, ludzie czekają
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
cos sie znajdzie jaki budzet? jak tam ringi? na aucie juz? Budżet się dostosuje, to dla ojca:decayed: ringi na aucie, szybka wypolerowana ale będę musiał je przełożyć do swojej obudowy, bo ładniejsza pytam bo mogę pogonić opony ze starych felg, bo chce na nie zimówki założyć Tyle że ja bym 2 sztuki zabrał.. Jak Ci to nie przeszkadza to podrzuc jakąś cenę na pw
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Arre, potrzebuje 2 opony letnie 205/55/16 nie stare i nie łyse. Zapytasz chłopaków czy coś nie mają w dobrej cenie?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Będę miał kabel to się odezwę na PW i się dogadamy
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
do mnie właśnie jedzie chiński kabelek do commandera, jakoś w tygodniu powinien być a do tego czasu to gadaj z arre, on Ci ogarnie może:wink: