Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. Temat na forum był poruszany. Źle przylegaly i kolega je zwrócił. Ja dorwalem nowki aso za 350 od gościa z forum także nie warto się w podjebki bawić
  2. Więc masz listwy serwisowe z plastikiem w środku. Pozazdrościć. W aso ponad 500 komplet takich
  3. a jeżeli ja mam w granicach 90? podpinam się pod temat bo jak silnik mam zimny to na wolnych obrotach jest niesamowicie słaby... tzn. do momentu kiedy turbo zaczyna pompować nie ma żadnej prawie reakcji na gaz. w praktyce wygląda to tak, że wciskam pedał gazu i zastanawiam się dlaczego nie jedzie a za chwile odpala turbo i urywa mi głowe po minucie jazdy problem znika. czy wymiana oringów na pompkach może coś pomóc? warto się w to bawić?
  4. spotkałem się z tym już w paru sztukach audi b5... jak kolege to przeraża, to niech nie zagląda pod te gumowe listwy na dole drzwi:grin:
  5. Siema:hi: Może mi ktoś powiedzieć do czego służy brązowy przewód idący równolegle z przewodami zmieniarki? Domyślam się, że brązowy to masa ale to może być mylące:decayed: Gdzie to wpiąć? Może ktoś z was się z tym spotkał
  6. Auto odpalilo i pojechalo pin jest wyjety, wiec Bania może dalej walczyć chociażby vagiem
  7. Ale Ty masz gwint. Bez tego to nie robota:decayed:
  8. Arre, nie chce, żeby wystawalo jak u Ciebie... Poza tym co my tu debatujemy nad spasowaniem 16cali w planach jest koło o cal większe, cal szersze i wtedybędę się starał żeby było idealnie ---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ---------- Otóż to:naughty:
  9. Nie znalazłem odpowiedniego tematu dotyczącego mojego problemu, więc wciskam to tutaj. Może mi ktoś powiedzieć do czego służy brązowy przewód idący równolegle z przewodami zmieniarki? Domyślam się, że brązowy to masa ale to może być mylące:decayed: Gdzie to wpiąć? Może ktoś z was się z tym spotkał
  10. za duze jeszcze wciaz za duze mu wychodzi... przynajmniej z tylu wyjdź mi stąd:disgust: et wychodzi 32
  11. Sprawdź te 2 błędy
  12. śruby kupiłem dłuższe o 10mm na allegro:wink: tył jest minimalnie schowany, jakby zdjęcie było od tyłu to by wyglądało że jest ok a przód sie chowa:decayed: to już moje 3 siłowniki... pierwsze to były harty:grin: drugie nie podnosiły do samej góry no a teraz jest już dobrze:whistling: no i wyglądają fajnie
  13. Satynowe ringi w zegary Dystanse 4x10mm Siłowniki klapy passat b5fl No i osłona pod skrzynie, ale to już każdy wie jak wygląda:decayed: Audio też już na ukończeniu:naughty: ostatecznie padło na blaupunkta gta 480 4x75w i skrzynie jbl 1204br. Robi dym:banan: ---------- Post dopisany at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ---------- sorry za zdjęcia garażowe, ale taka pogoda:facepalm:
  14. misiek95 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    jaki rozmiar opon?
  15. mam u siebie osłone z passata:wink: kształt pasuje idealnie prawie. z przodu łapiesz 3 śruby do zderzaka, z tyłu musisz mieć blaszke albo coś kombinować... ja mam blaszke i eleganckie śrubki z podkładkami. do nadkoli trytytki
  16. obserwuje temat bo też rozważam tą felgę polecam ogarnąć kraniki wydechu bo wyglądają tragicznie:decayed: niby szczegoł ale całkowicie zmienia wrażenie ogólne, przerabiałem to u siebie... powodzenia
  17. stary to bede po 50 jak bedziesz mial tyle doswiadczenia jak ja to pogadamy narazie to lepiej z krzyza spusc bo cos za malo zadan masz u Stacha chyba... musze z nim pogadac O separatorze masy miałem przypomnieć
  18. Bo stary już jesteś, w krzyżu łupie w a3 lepiej kubly trzymają. Michalos jak chcesz żeby trzymalo to szukaj kublow w materiale, bo skóra sliska
  19. Recaro szukaj, kubly też nie trzymają
  20. Nie szukaj, już ojciec 2 chinole kupił 1 sezon muszą wytrzymać. Dzieki Michalos za linka ---------- Post dopisany at 08:43 ---------- Poprzedni post napisany at 08:00 ---------- Widzieliście to b5 zielone z laminatowym body co jeździ po Jeleniej?
  21. Pakuj te koła, ludzie czekają
  22. cos sie znajdzie jaki budzet? jak tam ringi? na aucie juz? Budżet się dostosuje, to dla ojca:decayed: ringi na aucie, szybka wypolerowana ale będę musiał je przełożyć do swojej obudowy, bo ładniejsza pytam bo mogę pogonić opony ze starych felg, bo chce na nie zimówki założyć Tyle że ja bym 2 sztuki zabrał.. Jak Ci to nie przeszkadza to podrzuc jakąś cenę na pw
  23. Arre, potrzebuje 2 opony letnie 205/55/16 nie stare i nie łyse. Zapytasz chłopaków czy coś nie mają w dobrej cenie?
  24. Będę miał kabel to się odezwę na PW i się dogadamy
  25. do mnie właśnie jedzie chiński kabelek do commandera, jakoś w tygodniu powinien być a do tego czasu to gadaj z arre, on Ci ogarnie może:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.