Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

misiek95

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez misiek95

  1. misiek95 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Panowie wytłumaczcie mi dlaczego po przesiadce ze zwykłego ori xenonu na bixenon jest taka różnica nawet na krótkich światłach? Czy to wyczyszczenie lamp robi taka różnice, czy sama soczewka zmienia skupienie tego światła czy o co hose?
  2. Ja dach odśnieżam ręką albo zmiotką a na szyby wynosze ciepłą wodę w konewce i nie ma takiej opcji żeby jakoś w ten sposób szyby uszkodzić
  3. a zdążysz bixy ogarnąć? bo chce zobaczyć jak to będzie chodzić
  4. 3M FOLIA ALUMINIUM SZCZOTKOWANE DI-NOC Szer 122cm (3732619168) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Coś takiego? Jak mi się będzie nudzić to sobie też takie machne:kox: koszt jak widze niewielki a efekt jest git- przynajmniej na zdjęciach:wink:
  5. To szczotkowane alu to w jakiej technologii robione? oklejaleś? Wygląda bardzo fajnie
  6. Miałem zmieniarke yatoura podpiętą pod symphony I i działało to bardzo fajnie:wink: Co do jakości, wyglądu nie ma zarzutów. Natomiast zmienianie utworów trwa dosyć długo i to troche denerwuje jak ktoś ciągle klika:kox:
  7. 2 srubki zeby ściągnąć ten plastik obok wajchy do maski i jeżeli bedzie trzeba to 1 śrubka od plastiku na ktorym trzymasz lewą noge. Tam pewnie rozpięło się to złącze i dlatego Ci wycieka. 2 minuty roboty jak na moje oko
  8. Jak szukałem auta to unikałem srebrnego jak ognia, ale patrząc na Twoje auto zaczynam żałować Dokładki robią robote:thumbup1:
  9. misiek95 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    Jest to włożony plastik w plastik i zgrzany. Niby można by to jakoś podzielić i jakoś skleić ale ja bym sie nie podjął czegos takiego:naughty: Ciekawe, czy ktoś to robił
  10. Witam! ostatnio chciałem zabrać się za polerkę swoich wydechów w klekocie ale wżery są na tyle głębokie że nic ciekawego z nich nie będzie. Wpadłem na pomysł aby obie fifki odpowiednio przyciąć aby nie były równolegle do ziemi tylko minimalnie bardziej pod kątem:wink: a potem oczywiście poler na lustro. Co o tym myślicie? Jako że nie lubie prostych wydechów w dieslu to jedyną alternatywą jest coś na wzór a6 c5 bo podobną są większe średnicą. Widziałem kiedyś tu na forum ktoś miał w b5 tak właśnie końcówki zrobione ale za cholere nie moge go znaleźć. Można kupić jakieś zamienniki które wyglądają w miare jak ori?
  11. Przeglądałem wcześniejsze strony tematu i widze że wcześniej to tu sie działo nieźle Ciekawe jak by to można rozkręcić
  12. noo chłopie idziesz piecem ostatnio a spryski i samopoziom też robisz? Bixy od Gwertego?
  13. Po vin raczej nie ale po kodach z naklejki w bagażniku już można coś powalczyć
  14. To nic nie da. Kabelki w lusterku mogą być ale kończyć się w kostce w drzwiach. W ten sposób dowiesz sie tylko czy masz maty grzewcze w lustrach(u mnie tylko z lewej bylo takie). A co do lusterek to szukaj ori. Mając kod lakieru powinieneś dać rade Co do angielskiego lusterka prawego to jeżeli chcesz takie mieć to będziesz musiał rozebrać swoje prawe lustro oraz kupione prawe lustro i przelożyć ze swojego trójkąt na którym lusterko sie składa. Jeżeli tego nie zrobisz to lusterko bedzie pod innym kątem i nie będzie nic widać. Jeżeli chcesz mieć podgrzewane lustra to szukaj takich z matami grzewczymi i zrób sobie instalacje. Jest to banalnie proste a zimą ułatwia życie
  15. jak masz mniejszą niz BRD to nie będzie żadnej cofki i żadnych ciekawych efektów:whistling: na filmiku jest ALH na ori gratach tylko z pełnym przelotem to dziwne, bo na 3 autach w tym moim(miałem na próbe niecały dzień) nie było takiego efektu, u armiego wleciała BRD i cofka sie pokazała solidna ALH jakies podatne sa na cofke, bo u mojej kobity w golfie ALH po samym sofcie duzo lepiej to gada niz w moim AFNie z AWXem Gdybym miał pewność że mój ajm tak zagra na ori gratach i przelocie to ani chwili bym sie nie zastanawiał
  16. Kawał dobrej roboty! Efekt szczególnie na czarnych autach zwala z nóg:kox: Przejrzałem wszystko i jako że przymierzam sie do zajęcia się swoim autem w kolorze czarnej perły mam pytanie. Co to właściwie jest ta kwarcowa lub ceramiczna powłoka? Jak się to nakłada i jaki daje to efekt?
  17. A jest jakiś sposób na to aby skóra nie pachniala skóra tylko czymś przyjemniejszym? bo przesiadlem się z pachnącego materiału i za każdym razem jak wsiadam do auta to szok:naughty:
  18. przod kiedyś próbowałem i bez spawary i szlifiery nie podchodz tył też wątpie
  19. Pomysł git, bo wnętrze by sie przydało troche ożywić ale poszukał bym czegoś mniej w oczy kującego Zostaw ramke wokól biegów i ten panel na samej górze a reszte zerwij
  20. jak masz mniejszą niz BRD to nie będzie żadnej cofki i żadnych ciekawych efektów:whistling: na filmiku jest ALH na ori gratach tylko z pełnym przelotem
  21. Ja też jestem laikiem ale troche poczytałem i ze swoim audio pójde w inną strone niż Ty. Miałem wzmacniacz z subwooferem, miałem jakąś tube w bagażniku ale to tak naprawde zaczynanie od d*py strony. Pierwszy etap to będzie wygłuszenie drzwi, potem wpadną głośniki 16cm na przód (powerbassy lub hertze) które będą zasilone jakimś 4-kanałowym wzmakiem z którego dwa pozostałe kanały zasilą jakiś subwoofer(to jest ostatni etap). Kolega ma to zrobione i jak na moje ucho to naprawde robi robote w porównaniu do mojego ori nagłośnienia (6głośników i sub).
  22. Siema, do sprzedania fotele kubełkowe w krate z mojego auta (foto w wątku z podpisu). Pomyślałem że ktoś z okolic może być zainteresowany:hi:
  23. Swego czasu chciałem takie mieć ale w TDI Ogólnie te auta najczęściej są bardzo zaniedbane ale twoje ewidentnie sie wyróżnia:hi:
  24. Tak to wyszło u kumpla w MK IV Jak dla mnie kosa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.