Treść opublikowana przez misiek95
-
Rezanie bixenonu
Panowie wytłumaczcie mi dlaczego po przesiadce ze zwykłego ori xenonu na bixenon jest taka różnica nawet na krótkich światłach? Czy to wyczyszczenie lamp robi taka różnice, czy sama soczewka zmienia skupienie tego światła czy o co hose?
-
snieg na aucie
Ja dach odśnieżam ręką albo zmiotką a na szyby wynosze ciepłą wodę w konewce i nie ma takiej opcji żeby jakoś w ten sposób szyby uszkodzić
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
a zdążysz bixy ogarnąć? bo chce zobaczyć jak to będzie chodzić
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
3M FOLIA ALUMINIUM SZCZOTKOWANE DI-NOC Szer 122cm (3732619168) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Coś takiego? Jak mi się będzie nudzić to sobie też takie machne:kox: koszt jak widze niewielki a efekt jest git- przynajmniej na zdjęciach:wink:
-
[B5 AFN] Moja zielona Audi A4 Avant :) Ledy, chromy, bixy, zderzak s4
To szczotkowane alu to w jakiej technologii robione? oklejaleś? Wygląda bardzo fajnie
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Miałem zmieniarke yatoura podpiętą pod symphony I i działało to bardzo fajnie:wink: Co do jakości, wyglądu nie ma zarzutów. Natomiast zmienianie utworów trwa dosyć długo i to troche denerwuje jak ktoś ciągle klika:kox:
-
Tylna wycieraczka, płyn, wyciek
2 srubki zeby ściągnąć ten plastik obok wajchy do maski i jeżeli bedzie trzeba to 1 śrubka od plastiku na ktorym trzymasz lewą noge. Tam pewnie rozpięło się to złącze i dlatego Ci wycieka. 2 minuty roboty jak na moje oko
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
Jak szukałem auta to unikałem srebrnego jak ognia, ale patrząc na Twoje auto zaczynam żałować Dokładki robią robote:thumbup1:
-
Wymiana tapicerki boczków drzwiowych
Jest to włożony plastik w plastik i zgrzany. Niby można by to jakoś podzielić i jakoś skleić ale ja bym sie nie podjął czegos takiego:naughty: Ciekawe, czy ktoś to robił
-
Przycięte końcówki wydechu
Witam! ostatnio chciałem zabrać się za polerkę swoich wydechów w klekocie ale wżery są na tyle głębokie że nic ciekawego z nich nie będzie. Wpadłem na pomysł aby obie fifki odpowiednio przyciąć aby nie były równolegle do ziemi tylko minimalnie bardziej pod kątem:wink: a potem oczywiście poler na lustro. Co o tym myślicie? Jako że nie lubie prostych wydechów w dieslu to jedyną alternatywą jest coś na wzór a6 c5 bo podobną są większe średnicą. Widziałem kiedyś tu na forum ktoś miał w b5 tak właśnie końcówki zrobione ale za cholere nie moge go znaleźć. Można kupić jakieś zamienniki które wyglądają w miare jak ori?
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Przeglądałem wcześniejsze strony tematu i widze że wcześniej to tu sie działo nieźle Ciekawe jak by to można rozkręcić
-
[B5 2.4 benz + lpg] Czarny ALF
noo chłopie idziesz piecem ostatnio a spryski i samopoziom też robisz? Bixy od Gwertego?
-
Lusterka zewnętrzne wymiana
Po vin raczej nie ale po kodach z naklejki w bagażniku już można coś powalczyć
-
Lusterka zewnętrzne wymiana
To nic nie da. Kabelki w lusterku mogą być ale kończyć się w kostce w drzwiach. W ten sposób dowiesz sie tylko czy masz maty grzewcze w lustrach(u mnie tylko z lewej bylo takie). A co do lusterek to szukaj ori. Mając kod lakieru powinieneś dać rade Co do angielskiego lusterka prawego to jeżeli chcesz takie mieć to będziesz musiał rozebrać swoje prawe lustro oraz kupione prawe lustro i przelożyć ze swojego trójkąt na którym lusterko sie składa. Jeżeli tego nie zrobisz to lusterko bedzie pod innym kątem i nie będzie nic widać. Jeżeli chcesz mieć podgrzewane lustra to szukaj takich z matami grzewczymi i zrób sobie instalacje. Jest to banalnie proste a zimą ułatwia życie
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
jak masz mniejszą niz BRD to nie będzie żadnej cofki i żadnych ciekawych efektów:whistling: na filmiku jest ALH na ori gratach tylko z pełnym przelotem to dziwne, bo na 3 autach w tym moim(miałem na próbe niecały dzień) nie było takiego efektu, u armiego wleciała BRD i cofka sie pokazała solidna ALH jakies podatne sa na cofke, bo u mojej kobity w golfie ALH po samym sofcie duzo lepiej to gada niz w moim AFNie z AWXem Gdybym miał pewność że mój ajm tak zagra na ori gratach i przelocie to ani chwili bym sie nie zastanawiał
-
Moje prace
Kawał dobrej roboty! Efekt szczególnie na czarnych autach zwala z nóg:kox: Przejrzałem wszystko i jako że przymierzam sie do zajęcia się swoim autem w kolorze czarnej perły mam pytanie. Co to właściwie jest ta kwarcowa lub ceramiczna powłoka? Jak się to nakłada i jaki daje to efekt?
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
A jest jakiś sposób na to aby skóra nie pachniala skóra tylko czymś przyjemniejszym? bo przesiadlem się z pachnącego materiału i za każdym razem jak wsiadam do auta to szok:naughty:
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
przod kiedyś próbowałem i bez spawary i szlifiery nie podchodz tył też wątpie
-
[ALL A3] 8l FL 1.8TQ czyli mala czorna diablica... mala sesja strona 3
Pomysł git, bo wnętrze by sie przydało troche ożywić ale poszukał bym czegoś mniej w oczy kującego Zostaw ramke wokól biegów i ten panel na samej górze a reszte zerwij
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
jak masz mniejszą niz BRD to nie będzie żadnej cofki i żadnych ciekawych efektów:whistling: na filmiku jest ALH na ori gratach tylko z pełnym przelotem
-
jak zrobić żeby to ładnie grało w Avancie?
Ja też jestem laikiem ale troche poczytałem i ze swoim audio pójde w inną strone niż Ty. Miałem wzmacniacz z subwooferem, miałem jakąś tube w bagażniku ale to tak naprawde zaczynanie od d*py strony. Pierwszy etap to będzie wygłuszenie drzwi, potem wpadną głośniki 16cm na przód (powerbassy lub hertze) które będą zasilone jakimś 4-kanałowym wzmakiem z którego dwa pozostałe kanały zasilą jakiś subwoofer(to jest ostatni etap). Kolega ma to zrobione i jak na moje ucho to naprawde robi robote w porównaniu do mojego ori nagłośnienia (6głośników i sub).
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Siema, do sprzedania fotele kubełkowe w krate z mojego auta (foto w wątku z podpisu). Pomyślałem że ktoś z okolic może być zainteresowany:hi:
-
AUDI A6 C4 2.8 174KM quattro Smok 1 by MartineZ
Swego czasu chciałem takie mieć ale w TDI Ogólnie te auta najczęściej są bardzo zaniedbane ale twoje ewidentnie sie wyróżnia:hi:
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Tak to wyszło u kumpla w MK IV Jak dla mnie kosa
-
ShadowLine/Q3.0V6TDI/282KM-554NM/RSgrill+cupra/black lights/4xUlter 90mm/BOSE/Carbon5D/RECARO alcantara/H&R -45mm/19"x9"et33 S5
Piękna może kiedyś też sobie taką sprawie