Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dydek1

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dydek1

  1. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Rzeczywiście cena kosmos
  2. fabrycznie 20 %...w wiekszosci to było pakowane do a4 .....a dla mnie to ciut za mało
  3. 2 str do tyłu zdj z boku wyglądaja jak skopcone
  4. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    oki Panowie a numer macie?
  5. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie potrzeba mi numeru gabki co idzie pod pokrywe :
  6. Artur ,czym i ile % masz tutaj szybki skopcone?
  7. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jakos w połowie lutego wejdzie w zycie
  8. Dokladnie..dodatkowo sam,, kabelek" tv free do Leda to 3 stowki..... W zwyklym rnse robisz do vcdesem POMONTOWANE + Zmieniarka + Info na Fisie Moze wala sie komus.... Poszukuje zapalniczka obracana soul -stan bdb nr 8E0 863 284 E 5PR zdj pogladowe: MODY NOWOROCZNE AERO B7 CZARNY SUFIT + LEDY 5500 od Tomnika (Jeszcze raz dziekować ) AMBIENTE Uruchomienie TV + ustawienia
  9. Kolejna paczka dotarła błyskawicznie!!! Podziekował Marcin
  10. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie,zawór n75 od afn bd pasował do 1,9 1Z? to jest to samo?
  11. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie padło mi łozysko w wiatraczku w rnse i udaje świerszcza ....moze wala sie komus taki wiatraczek lub wie jaki zamiennik wrzucic itp bo podobno w aso tego niedostane
  12. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ,na środku skrzyzowania zapaliło mi sie na raz esp,swiece i autem samo jedzie bez gazu na 1 biegu 10km/h .....tryb awaryjny??...zgasiłem ...odczekałem ...zapaliłem to samo.....
  13. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie ....po tym jak otworze auto i rnse sie budzi -> wiatrak zaczyna pracowac przez pierwsze 2 min pracuje strasznie głosno.Dzwiek bardzo wysoki (taki a'la ,,swiergot") ....po czym pracuje cicho .....Sytuacja powtarza sie gdy rnse jest juz schłodzone (tzn gdy auto troche postoi nie uruchamiane bądz nie otwierane) Spotkał sie ktos z czyms takim??
  14. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    zakupiłem warto
  15. Planuje zmienic sub + wzmak na bose w sedanie i tylko wzmak mnie zastanawia bo doczytałem w tym temacie ze sub jest p&p bez żadnej zabawy przy wzmaku z koncówka E (końcówka 2007 r) przychodzi kostka 32? oraz czy do stage I potrzebuje ori wiazke bose od wzmaka do rnse?? I czy przy stage I potrzebne jest kodowanie rnse?
  16. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jaki wybrac? A jak z podłaczeniem?
  17. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie: wzmak w seryjnym nagłośnieniu a BOSE jest taki sam??? Audi Sound System : 8E5 035 223 (wzmacniacz LIMUZYNA) a BOSE: 8E5 035 223 A/B/C (wzmacniacz LIMUZYNA) co oznaczaja końcówki nr? Jaka wybrac? Ponadto zauwazyłem że wystepuja takze końcówki D jaki i E ?? Czy różnia sie one jedynie systemem chłodzenia? Planuje zmienic sub + wzmak na bose w sedanie i tylko wzmak mnie zastanawia bo doczytałem ze sub jest p&p bez żadnej zabawy
  18. dołaczam sie do pytania: czy wymiana w sedanie subwoofera + wzmiacniacz na BOSE jest p&p???
  19. Dobra rolka i dokładka z cupry ożywiły look eski
  20. gała z a3 + mieszek zamow sobie od kogos z forum jak juz tak bardzo chcesz czerwona nić ....a to badziewie wybij sobie z głowy chłopie
  21. dydek1 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ile taka przyjemnosc za uzbrojony zdesio s4? jak mozesz daj cynk na pw
  22. dydek1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    sam nie chciałbym sie w to bawic ...wolałbym oddac lampy by ktos to przełozył itp
  23. dydek1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    no moze cos lepszego juz pojawiło sie na rynku.....soczewka z a6 c7 ? czy cos innego?
  24. dydek1 odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Mam lampy bix z soczewka b8 (nie pamietam jaka mam przetwornice ) Co polecalibyscie aby ten zestaw zastapic? Do kogo udezyć i jakie koszta?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.