Treść opublikowana przez dydek1
-
B6 DIVISION
Pany, soczewki z a6 c7 podejda do bixa? Duza roznica pomiedzy ta z b8? I czy inny adapter pod nia trzeba zastosowqc czy podejdzie ta pod siczewke z b8?
-
B6 DIVISION
Zle sie dzieje na forum .....Pary sie rozchodza ,,,dziewczyny" drapia sie o 150 zeta ....... Cos na pocieszenie.....Motor nas docenia
-
[B6 AWX] Oem +
Hahahaha iść po popcorn?
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Stąd przeczytałem, że masz TV FREE też założone. Będziesz rezał jeszcze ? Mysle nad tym wlasnie:)
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
Mam tv jedynie na postoju
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
TV to 500+
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Jak zwykle ekspresowa wysyłka od Marcina !!!!! 1 dnia zamawiasz na 2 dzień części u Ciebie !!!!Goraco polecam !!!
-
[ ALL B6 ] 1.9 AWX by dydek1
zderzaki bd zmienione ale to w swoim czasie a listwy na progi juz są ...czekaja na malowanie róznic niezauwazyłem...kata wywaliłem i wpadła strumienica od Andrzeja - Gruchota....czy lepiej się wkreca....niezauważyłem, .ciezko mi to okreslić poniewaz w jednym czasie w wywaleniem kata robiłem program + zmiana wtrysków jest 1BE Spryski mgiełkowe + adapterki Update -RNS-E LED + Climatron B7 8E...BM -Dekory 1NK 2 DIN manual (szczotkowane alu ....POZOSTAŁE LISTWY NIEWIDOCZNE NA ZDJ) ESP , PDC , KUBEK w chromie + adaptery MODUŁ DBTV + WIWA TV FREE + ANTENA + OKABLOWANIE Dodatkowo : -komplet oswietlenia zewnetrznego LED jako postojówki od uzytkownika Tomnik ---> Gorąco POLECAM ! - Dystans alu 15mm na tył - Gałka biegów 5G z A3 S-LINE skóra perforowana - Reczny skóra perforowana a'la RS4 TERAZ PORA NA MONTAŻ
-
B6 DIVISION
Mozecie coś polecic czy kolejny komplet od Tomnika brac??
-
B6 DIVISION
Pany ...kupiłem od Tomnika ośw .zew na postój do bixa h6w....przednie wytrzymały 1 dzień .. swieciły ładnie biało ale krótko.....od razu pokaz sie bład spalonej zarówki Mozecie cos polecic sprawdzonego oraz o odpowiedniej barwie ???
-
B6 DIVISION
Na moje to mają coraz mniej tych części na stanie i dlatego cena idzie w górę, nie tylko stabilizatory, ale różnorakie części do B6/7. A tu proszę, paragonik na wałek, poduchy silnika i jakieś śrubki do wałka: Do tego doszły: szklanki, półpanewki wałka, panewki wału, pierścienie, uszczeliki. Worek siana ... Weź tylko poduchę, łapa sie nie zużywa, a i odbijak pasa przedniego też jakoś mega po doopie nie dostaje w końcu jakis czas do tyłu nr 1 wśród serwisów vw
-
[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
Dobrze ze tylko słuzbowym parkuje na mieście
-
[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
Gruuuuuubo z tematem pojechałeś !! az sie zastanawiam czy u siebie tego nie zrobić hahahah
-
[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
fakt ...zmiana hebli to czasochłonne zajecie....ja meczyłem sie dłuuuuuuugo z odpowietrzeniem + regulacja recznego
-
[ B6 AVB ] AVB+/DRL/CLH/BIX B8/BNS 5.0/gwint HR/320-288/S6C6/wydech 2.5tdi
takze dłuuugo zastanawiałem sie na zóltym poniewaz to ciekawe zestawienie z takim lakierem ale jednak zdecydowalem się na zestaw pod kolor budy ale u Ciebie wygląda to kox!!!
-
B6 DIVISION
mam taką kosteczkęWysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Kaju :* to zabieram szczegóły na pw dogadamy
-
B6 DIVISION
Pany... do czego podłaczamy kubek aby zaswieciło podswietlanie kubka? wlutowac sie w esp? Moze komus sie wala wejscie - wtyczka do kubka?
-
B6 DIVISION
+ 1 Przy zawiasie innym niż 1BA rozpórka była montowana fabrycznie. zdj zamontowanej?
-
B6 DIVISION
Panowie szukam forunowiczow ktorzy maja rnse ledowy z odblokowana funkcja tv free- ogladania tv podczas jazdy. Prosze o kontakt bo mam pare pytan
-
B6 DIVISION
Tylko po co to zakładac?
-
TV w RNSE -> antena
Panowie poszukuje anteny cyfrowej dvb-t do tv w rnse .Z tv chciałbym korzystac takze w trasie.Mozecie cos polecic ,jakie zamawialiscie i gdzie montowaliscie?? Propozycje: ANTENA SAMOCHODOWA DVB-T # WZMACNIACZ + REDUKCJA ! (6107528490) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje. CYFROWA samochodowa ANTENA DVB-T UFO magnes ++45db (4847205302) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.
-
Brembo 6 tłoki
Słuchajcie Dev'a bo wie co prawi kupic 345 , słac do Tomka na odnowe i bd malina
-
B6 DIVISION
Panowie poszukuje anteny cyfrowej dvb-t do tv w rnse .Z tv chciałbym korzystac takze w trasie.Mozecie cos polecic ,jakie zamawialiscie i gdzie montowaliscie?? Propozycje: http://allegro.pl/an...6107528490.html http://allegro.pl/cy...4847205302.html
-
czym usunąć osad ->zaciek z szyby czołowej
Witam.Moje auto stoi w garazu na -2 .W zwiazku z ostatnimi ulewami garaze -1, -2 dostały po d*pie.W zwiazku z powyższym -1 podciekało na -2 i na szybe czołową kapała mi woda z osadem tynkiem itp..Jako ze zauwazyłem to po czasie dopiero dzis mam taka zaschnieta smuge - zaciek na szybie.Dziś wziąłem się za usuwanie tego osadu .Użyłem ocet - zerowy efekt rozcieńczalnik Dragon ,,Nitro" - zerowy efekt tlenek ceru - kolor pomarańczowy --- efekt jest ale idzie jak krew z nosa ..po 3 h polerowania nadal ,,końca nie widać " czy miał ktoś podobny problem i jak go usunał??? Planuje jeszcze zakupić tlenek ceru kolor biały ...ponoc jest najmocniejszy ale to i tak nie jest srodek który mnie zadowala
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
a Twój felunek ile et ma? z dystansem w jakie et końcowe celujesz?