Treść opublikowana przez marcinch001
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
A co ma amortyzator do wysokości? z przodu ma bo w amorku s-line podstawa sprężyny jest niżej o 0.5 cm niż w amorku z 1BA
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Będzie tak samo . Bedzie tak samo to znaczy ze tez zejdzie te 0.5cm w dol. Czy bedzie tak samo jak na zwyklych amorach? Bo juz nie wiem Bilstein i oryginalny amor s-line mają podporę sprężyny na tych samych wysokościach więc nic się nie zmieni . Ale pucujesz te auto
-
Audi A4 B7 S-LINE 2.0T QUATTRO by LewY
uchwyt da sie wywalić tylko zostaną 2 dziurki , które można czymś zaślepić a co do mocy to wydaje mi się ze lepiej uzbierać kasę i od razu iść grubo bo wydawać dwa razy pieniądze na strojenie to mija się z celem Dzisiaj przyszły heble na tył , oczekuje jeszcze na kuriera który przywiezie downpipe od gregor10 , blow off forge ( tzn podkladke pod DV ) Olej millers 5w40 cfs , filtr bosch Jestem ciekaw jak te tarcze będą się spisywać .
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Będzie tak samo . Będzie tak samo . Ja mam eibach -30 i amorki s-line i siedzi równo .
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Jak zmienisz amorki na oryginalne s-line to przód pójdzie niżej o 0.5 cm
-
A4 B7 3.2 FSI 255 KM AUK QUARTZ GRAY by Rudy
- CZERWONY T5.2
Trochę jeszcze jest luzu- Audi a4 b7 s line 2.0tdi BLB turbo caha, 2x ic,alufelgi z A5 update foto:)
Będą pasować tylko będziesz musiał dystans dać zeby to wyglądało . Wrzucaj 18 cali o wiele lepiej to wygląda . Jak coś to mam na sprzedaż swoje .- a4 b7 2.0tfsi rs4 body,fela rs5 zaczynamy tuningi ;)
Co taka cisza ?- A4 B7 3.2 FSI 255 KM AUK QUARTZ GRAY by Rudy
Tak ostro latasz ze olej wymieniasz co 8 tyś ? Spokojnie możesz wymieniać co 12 tyś- Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
Albo oryginalne albo bilstein b8- Passat B6 CC by Bodek
Też to zauważyłem :-)- Srebna strzała A4 B7 2.0 TDI BKD
Właśnie myślę nad dystansami, musze sprawdzić dokładnie et felgi i coś się dobierze odpowiedniego w nie długim czasie a Co do modzenia, to pewnie do zawsze się coś znajdzie powolutkoubędziemy coś tam działać Żeby nie było,że nic się nie dzieje, to wpadły nowe opony i ogarnięte w miare zaciski, nie proszkowo, ale zawsze lepiej to wygląda niż rdziewuchy A Oponki to uinroyale rainsport 3 225/40. Druga sprawa jakie dystanse najlepiej założyć, do felgi 18 x8 ET 48? Na tył ok 17-20mm- Audi A4 B7 S-LINE 2.0T QUATTRO by LewY
Co to za tarcze ?- Purple Haze Air Force C6 in progress
Lepiej wrzuć więcej fotek .- [B8 CJCA] Schwarz, mydlo i piesek z kiwajaca glowa
Też polecam ten produkt .- [B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Co to za felga i jakie parametry ?- A4 B7 1.8T [BFB] AVANT / 345MM / DP+320CC / STAGE 205KM-326NM / DSMIC / STP k6s/ scq
Wystarczy poszukać a wszystko jest . http://a4-klub.pl/index.php?/topic/270907-etapy-budowy-i-podnoszenia-mocy-w-18t/- Audi a4 b7 1.8T 163km 2007r
Nie . Ja stosuję co wymianę oleju . http://a4-klub.pl/index.php?/topic/285436-jaki-olej-do-18-t/- A4 B7 1.8T [BFB] AVANT / 345MM / DP+320CC / STAGE 205KM-326NM / DSMIC / STP k6s/ scq
- A4 B7 1.8T [BFB] AVANT / 345MM / DP+320CC / STAGE 205KM-326NM / DSMIC / STP k6s/ scq
To sobie poczytaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/285436-jaki-olej-do-18-t/- A4 B7 1.8T [BFB] AVANT / 345MM / DP+320CC / STAGE 205KM-326NM / DSMIC / STP k6s/ scq
Olej Castrol EDGE 5W-30, wcześniej lałem też Motul, filtr powietrza Bosch, oleju Knecht Rozrząd kompletny Conti + pompa wody Hepu. Jednak widziałem w dziale sprzedam propozycję ORI komponentów od kolegi H4mm3R, next time wiem gdzie kupię Odnośnie samej eksploatacji na forum znajdziesz wszystkie info, wystarczy trochę posiedzieć i pogrzebać w tematach. Również witam! Tak się ułożyło, że aktualnie do dyspozycji są 4 sztuki W końcu, to racja, trzeba było wyjść z ukrycia Quattro muss sein, nie widzę innej możliwości, w trakcie roku zbieram klamoty i następna zima 4x4 Kolego nie lej tego oleju , polecam millers albo LM 5W40- Audi a4 b7 1.8T 163km 2007r
Ja zamawiam u kolegi z forum http://pro-choice.pl/xf-longlife-5w40-5l-p-633.html http://pro-choice.pl/engine-flush-p-348.html http://pro-choice.pl/advanced_search_result.php?keywords=KNECHT+LX819 http://pro-choice.pl/advanced_search_result.php?keywords=W+940%2F66- Audi a4 b7 1.8T 163km 2007r
Millers albo LM 5w40 do tego płukanka- Polecane amortyzatory o obniżonym skoku do springów -30mm
A co Ci ma wrzucać , to są numery oryginalnych amortyzatorów s-line . zamawiałem w tym sklepie więc wiem co piszę . W tym sklepie możesz wszystko zamówić znając tylko nr części .Co chcesz się dowiedzieć o oryginalnym amortyzatorze do b7 ? - CZERWONY T5.2