Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. A co ma amortyzator do wysokości? z przodu ma bo w amorku s-line podstawa sprężyny jest niżej o 0.5 cm niż w amorku z 1BA
  2. Będzie tak samo . Bedzie tak samo to znaczy ze tez zejdzie te 0.5cm w dol. Czy bedzie tak samo jak na zwyklych amorach? Bo juz nie wiem Bilstein i oryginalny amor s-line mają podporę sprężyny na tych samych wysokościach więc nic się nie zmieni . Ale pucujesz te auto
  3. uchwyt da sie wywalić tylko zostaną 2 dziurki , które można czymś zaślepić a co do mocy to wydaje mi się ze lepiej uzbierać kasę i od razu iść grubo bo wydawać dwa razy pieniądze na strojenie to mija się z celem Dzisiaj przyszły heble na tył , oczekuje jeszcze na kuriera który przywiezie downpipe od gregor10 , blow off forge ( tzn podkladke pod DV ) Olej millers 5w40 cfs , filtr bosch Jestem ciekaw jak te tarcze będą się spisywać .
  4. Będzie tak samo . Będzie tak samo . Ja mam eibach -30 i amorki s-line i siedzi równo .
  5. Jak zmienisz amorki na oryginalne s-line to przód pójdzie niżej o 0.5 cm
  6. marcinch001 odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Trochę jeszcze jest luzu
  7. Będą pasować tylko będziesz musiał dystans dać zeby to wyglądało . Wrzucaj 18 cali o wiele lepiej to wygląda . Jak coś to mam na sprzedaż swoje .
  8. Tak ostro latasz ze olej wymieniasz co 8 tyś ? Spokojnie możesz wymieniać co 12 tyś
  9. Albo oryginalne albo bilstein b8
  10. Też to zauważyłem :-)
  11. Właśnie myślę nad dystansami, musze sprawdzić dokładnie et felgi i coś się dobierze odpowiedniego w nie długim czasie a Co do modzenia, to pewnie do zawsze się coś znajdzie powolutkoubędziemy coś tam działać Żeby nie było,że nic się nie dzieje, to wpadły nowe opony i ogarnięte w miare zaciski, nie proszkowo, ale zawsze lepiej to wygląda niż rdziewuchy A Oponki to uinroyale rainsport 3 225/40. Druga sprawa jakie dystanse najlepiej założyć, do felgi 18 x8 ET 48? Na tył ok 17-20mm
  12. Lepiej wrzuć więcej fotek .
  13. Co to za felga i jakie parametry ?
  14. Wystarczy poszukać a wszystko jest . http://a4-klub.pl/index.php?/topic/270907-etapy-budowy-i-podnoszenia-mocy-w-18t/
  15. Nie . Ja stosuję co wymianę oleju . http://a4-klub.pl/index.php?/topic/285436-jaki-olej-do-18-t/
  16. To sobie poczytaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/285436-jaki-olej-do-18-t/
  17. Olej Castrol EDGE 5W-30, wcześniej lałem też Motul, filtr powietrza Bosch, oleju Knecht Rozrząd kompletny Conti + pompa wody Hepu. Jednak widziałem w dziale sprzedam propozycję ORI komponentów od kolegi H4mm3R, next time wiem gdzie kupię Odnośnie samej eksploatacji na forum znajdziesz wszystkie info, wystarczy trochę posiedzieć i pogrzebać w tematach. Również witam! Tak się ułożyło, że aktualnie do dyspozycji są 4 sztuki W końcu, to racja, trzeba było wyjść z ukrycia Quattro muss sein, nie widzę innej możliwości, w trakcie roku zbieram klamoty i następna zima 4x4 Kolego nie lej tego oleju , polecam millers albo LM 5W40
  18. Ja zamawiam u kolegi z forum http://pro-choice.pl/xf-longlife-5w40-5l-p-633.html http://pro-choice.pl/engine-flush-p-348.html http://pro-choice.pl/advanced_search_result.php?keywords=KNECHT+LX819 http://pro-choice.pl/advanced_search_result.php?keywords=W+940%2F66
  19. Millers albo LM 5w40 do tego płukanka
  20. A co Ci ma wrzucać , to są numery oryginalnych amortyzatorów s-line . zamawiałem w tym sklepie więc wiem co piszę . W tym sklepie możesz wszystko zamówić znając tylko nr części .Co chcesz się dowiedzieć o oryginalnym amortyzatorze do b7 ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.