Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcinch001

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcinch001

  1. Załóż eibach pro-kit -30
  2. Teraz z daleka jest wrażenie jak byś nie miał wogóle tego znaczka .
  3. Znaczek audi w przednim grillu zostawił bym srebny . Bixy i od razu agresywniej .
  4. Napisz jakie oznaczenie amorków przód tył
  5. Kolego oryginalne amorki do zawieszenia 1BE są firmy monroe
  6. Jest dobrze ja bym tak zostawił .
  7. S Fajnie te dokładki w carbonie wyglądają i nie szpecą śruby które to trzymają .
  8. Powodzenia w modach . Bezawaryjności
  9. Kolego kup nowe jeżeli chcesz dłuzej pojeżdzić autem . Nie oszczędzaj na bezpieczeństwie.
  10. Kolego nie przesadzaj z tym Szczecinem ze takie drogi dziurawe .
  11. Ładnie to wygląda tylko pewnie się rysuję i wszystko na tym widać .
  12. Wiezialem gdzies koni str.t, koles wola za nie 1200,-Ciekawe czy to warte grzechu, poza tym nawet nie wiem jakie sa oryginalne :-P Wysłano z X10i Oryginalne 1BE to monroe nr 8E0413031DF
  13. Moze oryginalne .407 zł sztuka na przód
  14. Wyciągnij te odboje z osłon wtedy Ci powiem .
  15. 18 to minimum w B8 ładuj 19 bo bedziesz załował .
  16. Fajne autko . Bezawaryjności .
  17. Jak chcesz oryginał to poniżej link do sklepu http://www.getem.pl/sklep/towar.1403.emblemat.znaczek.audi.s-line.8n0853601a.html
  18. Panowie twardość w dużej mierze zależy od amortyzatorów a mniej od spręzyny .
  19. A jak z grzecznosci nie zaprzecze:D Jak tylko wloze sprezyny obnizajce umyje i nawoskuje auto to zrobie porzadna sesje i wrzuce fotki tylko tutaj jest maly problem eibach czy h&r eibach podobno jest bardziej miekki ale paru chlopakow mialo negatywne opinie ze krzywo siadl inni ze w ogole a znowu h&r podobno twardy i to bardzo a na 20 calach komfort juz mi spadl i boje sie ze jak wsadze h&r to bede plakal Moze ktos was doradzi cos na temat sprezyn obnizajacych chce zejsc docelowo -20mm bo patrzec nie moge na tego "a5 allroad" mam tylko takie zdjecie przodu na zimowych felgach ale niebawem bede mala sesje robil to wrzuce foto z przodu ze bedzie widac wszystko:) Tak jeszcze na koniec ciekawostka jak wiadomo mocy nigdy ze wiele:D To co jest juz brakuje wiec na lato lekkie mody chce wrzucic wydech supersprinta + icka i dolot bo tam juz jest cieplo i finalnie wskoczyc na 340km+ nie wiem jak z nm tutaj cos pomyslimy zeby lekki zapas zostawic bo juz 2 raz sprzegla docisku i dwumasy nie chce robic:D Chociaz po duzej czesci sam sie przyczynilem bo mieszkam w gorach i jak snieg spadl to Q trzeba bylo wykorzystac i troche sprzeglo dostalo po pupie Kolego twardość zależy od amorka a mniej od sprężyny .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.