Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BeyerBrown

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BeyerBrown

  1. BeyerBrown odpowiedział(a) na Kranczer temat w 3.0
    Wg. ELSY wymiana alternatora jest dużo prostsza niż w np. 1.8T Tak naprawdę jedynym "poważnym" problemem do ogarnięcia są węże idące do chłodnicy... które wystarczy poluzować z mocowań i odchylić! Po kiego grzyba demontować przód to nie wiem, chyba tylko do nabicia rbh na rachunku
  2. Ja tam nie zauważyłem by kąty przesunęły się o więcej niż 1-2st. Spróbuj zamienić miejscami czujniki położenia wałka i zobacz czy błąd i podejrzany odczyt się przeniesie.
  3. Błąd wałka i wypadanie zapłonu sugerowałby problemy z rozrządem... jakie masz wartości w bloku 093 ECU?
  4. BeyerBrown odpowiedział(a) na fitmann temat w 3.0
    Wymień przy okazji świece. Kup poza ASO bo są o połowę tańsze a jak podjedziesz na wymianę cewek to poproś serwis by je przy tej okazji zamontowali Zużyta świeca bardziej obciąża prądowo cewkę...
  5. Ja to widzę inaczej: bo na forum odpisuje się w wolnej chwili a dzwoniąc to nie wiemy czy komuś akurat nie trujemy d...py To, że potem jest "sto pytań do..." to inna bajka
  6. BeyerBrown odpowiedział(a) na fitmann temat w 3.0
    Dzwoń albo podjedź do najbliższego ASO, powinni Ci to sprawdzić na poczekaniu.
  7. Co za niefart...
  8. Rozmowa zajmuje co najmniej kilka minut a napisanie dwóch liczb na forum kilka sekund... taka tam luźna uwaga
  9. Złodziejstwo w biały dzień! Masz jakiś rachunek, paragon? Jak nie po dobroci to bym walczył z nimi na drodze prawnej...
  10. BeyerBrown odpowiedział(a) na KBM temat w Audi A4 B6/B7
    Żywotność akumulatora można znacznie przedłużyć za pomocą inteligentnej ładowarki np. CTEK'a - w zestawie mają specjalne złączki przykręcane do zacisków aku na stałe, które umożliwiają szybkie i bezpieczne podpięcie na noc. Ładowarka jak tylko doładuje aku przechodzi w tryb podtrzymania. Nie mówię, że codziennie należy go w ten sposób traktować, ale raz na tydzień/miesiąc (w zal. od tego czy robimy krótkie czy długie trasy) byłoby w sam raz Grzana przednia szyba widzę wywindowała amperaż, bo ja mam też podobne bogate wyp. seryjne i jak wspomniałem w fabryce dali "tylko" 80Ah No to teraz wszystko jasne, bo o przeprowadzce słyszałem już przed wakacjami i jak kolejny raz zamawiałem/odbierałem jakąś pierdołę (na szczęście ostatnio w dwa tyg. się wyrabiali) i znów słyszałem, że to przez przeprowadzkę są te opóźnienia to się zastanawiałem ile kuźwa oni będą się przeprowadzać?! Na raty czy jak... Audi całą linię produkcyjną B6/B7 wywiózł do Hipszanii w kilka tygodni... !
  11. BeyerBrown odpowiedział(a) na KBM temat w Audi A4 B6/B7
    Ja miałem ori 80Ah a teraz mam 100Ah Varty. Zasugerowałem się tym co podpowiadał konfigurator na stronie Bosch'a (95Ah). Teraz uważam, że nie ma co poprawiać fabryki... na szczęście alternator mam 140Ah, więc mam cichą nadzieję, że wyrabia się z doładowaniem aku i zasilaniem elektroniki pojazdu. Dział serwisu a dział części to w przypadku Poznania dwa różne personele a nawet dwa różne budynki (stojące obok siebie)
  12. BeyerBrown odpowiedział(a) na bzykbtr temat w 3.0
    Filtr znajdziesz pod małą plastikową osłoną pod podwoziem, przed prawym tylnym kołem. Sprawdziłbym też regulator ciśnienia na listwie wtryskowej... i w ogóle jakie ciśnienie masz w układzie paliwowym. Ale jeśli na LPG też się to dzieje, to problem może również leżeć gdzie indziej, sprawdziłeś szczelność dolotu i regulator podciśnienia (stan membrany) w układzie odpowietrzenia silnika? PS. Jak jechać to od razu do specjalisty co zna ten silnik Tym bardziej, że z Płońska daleko nie masz
  13. BeyerBrown odpowiedział(a) na Kranczer temat w 3.0
    Tak myślę, że skoro masz luz pomiędzy kółkiem napędzającym a wałkiem rozrządu to powinieneś zaobserwować to w grupie 093 jak pływa Ci wartość odchylenia kątowego na tym wałku, sprawdzałeś może?
  14. Dziwny przypadek... najważniejsze, że już wszystko działa Hmmm, ktoś mi powie co daje kodowanie xxx1x (outside temperature: active)? U mnie zarówno na 0 jak i na 1 jest tak samo, tj. wyświetla mi temperaturę na FIS-ie po przekręceniu stacyjki... w jakich innych przypadkach ta funkcja ma zastosowanie?
  15. Koła wykrzywione jak w dociskanym z góry resoraku
  16. No ten co obok stoi na foto to niestety nie EVO... ale i tak fajny
  17. BeyerBrown odpowiedział(a) na bzykbtr temat w 3.0
    1. Świece. Są włożone dedykowane do ASN-a? 2. Był wykonany telefon do ASO z pytaniem czy cewki były wymieniane (jest na nie akcja serwisowa) 3. Wizyta u gazownika była? 4. Jak na wszystkie powyższe pytania odpowiedziałeś twierdząco to warto by było rozważyć podjechanie do Sulejówka za Wawą, tam swoją siedzibę ma polecany na forum wybitny kardiochirurg, wieść niesie, że ma doktorat z leczenia ASN-ów PS. W tym silniku (jak i wielu innych) nie wszędzie są stosowane uszczelki... miska np.oryginalnie jest uszczelniona właśnie silikonem Jak przed zapalaniem trzeba odczekać chwilę to może pompa paliwa niedomaga... i to może tylko ona jest przyczyną szarpania? Albo zapchany filtr paliwa..
  18. Myślałem, że powiesz, że tego pachnącego jeszcze nowością wiśniowego Lancera co stoi obok No tak, lampy z B7 sporo nadrabiają, tylko cholernie ciężko je dorwać w rozsądnych pieniądzach a zamienników nie ma na rynku, nawet w katalogu Hella, producenta ori. A w ASO stoją po 700zł/szt I jeszcze trzeba uważać, podczas zakupu używek, by nie nabyć tych od angola, bo przeciwmgłowe i cofania będą wtedy po niewłaściwej stronie W B6 nie ma tego problemu
  19. https://drive.google.com/file/d/0B0dJexHLU-b8ZkhEWjZfR19wYXc/view?usp=sharing To która dupka ładniejsza?
  20. BeyerBrown odpowiedział(a) na Kranczer temat w 3.0
    Spróbuj nagrać ten filmik, może któryś z forumowych doktorów od silników osłucha i postawi wstępną diagnozę
  21. Próbowałem już tego, nie działa. Doczytałem gdzieś, że w nadwoziach cabrio to niestety nieco inaczej funkcjonuje... ktoś może to potwierdzić (mający cabrio w wersji na EU)? BTW. +16 blokuje klapę bagaja pow. 5km/h i odblokowuje możliwość otwarcia (wbudowaną weń klamką) DOPIERO po otwarciu drzwi kierowcy lub pasażera. Co za łoś kiedyś napisał (i każdy to powiela), że zamek klapy odblokowuje się gdy prędkość spadnie znów poniżej 5km/h To by totalnie nie miało sensu stojąc np. w korku A +32 nie blokuje bagażnika Za to +1 podobno wydłuża cykl działania syreny alarmu A może kolejność ma znaczenie: najpierw kodowanie, potem adaptacja. ?
  22. Pas przedni, z wyjątkiem błotników i maski jest taki sam jak w sedanie i kombi Pas przedni = lampy, kły (odboje), aluminiowa belka zderzaka, zderzak, wzmocnienie przednie (te z chłodnicami i wentylatorami), maska, błotniki. Zderzak pasuje zwykły jak i S-line. To samo tyczy się grilla. Choć maska wg. ETKI jest dedykowana do cabrio (8H0 xxx xxx), to obiło mi się o uszy, że różnica pomiędzy nią a wersją przeznaczoną do limuzyny/avanta (8E0 xxx xxx) tkwi w zawiasach. Ale tej rewelacji nie jestem w stanie zweryfikować.
  23. BeyerBrown odpowiedział(a) na WojOrm temat w 3.0
    Prowadzisz jakiś wątek w dziale Moje Audi? Chętnie bym popatrzył na końcowy efekt
  24. BeyerBrown odpowiedział(a) na WojOrm temat w 3.0
    Ja wlałem Pb98 z Auchana Tanie i dobre jak widać Wcześniej miałem Pb95 miles ze Statoila w tej samej cenie A co z linią boczną? W sedanie i kombiaku przez całą długość auta idzie wytłoczenie... wymieniałeś też poszycie?
  25. A pod popielniczką szukałeś? Tak podpowiada mi ELSA... "Czujnik przyspieszenia poprzecznego jest wrażliwy na silne wstrząsy. Jeśli czujnik spadł na podłogę, nie ma już pewności, że czujnik będzie funkcjonował prawidłowo. Nie wolno już stosować tego czujnika." Uważaj zatem na używki...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.