Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gutterman

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gutterman

  1. Podpinam sie bo tez jestem zainteresowany i przymierzam sie na ten silnik ( głownie dla tego ze v6)
  2. Gutterman odpowiedział(a) na 135GL temat w 1.6
    Tak przy spokojnej jezdzie ale nie po miescie 8 L to takie zaokrąglenie
  3. Gutterman odpowiedział(a) na 135GL temat w 1.6
    Sidney To 8L nawet u mnie po mieście jest nie osiagalne. 8L poza miastem przy prędkości 110, w mieście wiadomo 10L i czasem moze byc mało przy dynamicznej jezdzie. Przy spokojnej jezdzie 90km/h poza miastem ok 7-7,5 L
  4. Gutterman odpowiedział(a) na 135GL temat w 1.6
    jak by palil 8 to wtedu jest OK
  5. Gutterman odpowiedział(a) na 135GL temat w 1.6
    Tutaj mała pojemność nie idzie w parze z oszczędnością. Jak miałem uszkodzony przepływomierz to 14L(benzyny)/100km potrafił spalic. A teraz przy spokojnej jezdzie ok 8L. Podłacz pod VAG'a moze tez masz cos z przepływomierzem lub sonda Lambda ?
  6. Rozrząd co 60 tys Ja jak kupiłem mojego miał w zeszłym roku 149 tys. Nie widziałem żadnej naklejki żeby był rozrząd robiony wiec myślę albo jakis cofany albo cos, ale lepiej zmienić. Za rozrzad razem ze swiecami i kablami dałem 1200 zl. Na oryginalnych czesciach przejechał 150 tys. Chwała Bogu ze sie zdecydowałem na zmianę tego rozrządu bo w jednym miejscu pasek juz był naderwany . U mnie tez sprzęgło w AHL bierze bardzo wysoko ale jeszcze sie wstrzymam do wiosny albo jakiś objawów
  7. zmieniam całe koła z oponami. jutro zobaczę.
  8. tez się tego obawiam . Ktoś może ma jeszcze jakies sugestie ??
  9. Tak jak w temacie mam problem a mianowicie po 2 tygodniach od założenia zimówek 195/65/15<- (letnie takie same) zauważyłem przy wyk skrętów np wyprzedzanie, zmiana pasa ruchu, czy nawet wyk jakiegoś gwałtowniejszego ruchu kierownica powoduje takie "pływanie samochodu" cos takiego jak by w oponach bylo bardzo mało powietrza (ale mam dość, przod 2.3 tyl 2.5) Nie wiem czym jest to spowodowane jest to odczuwalne powyżej 60-70 km/h. Cale zawieszenie miałem wymieniane 5 tys km temu wraz z końcówkami i drążkami, zrobiona geometria. Może to wina starych opon które sie poddają przy manewrach?? Jutro jadę zmienić bo prawie na kołkach sa. POMOCY:kwasny:
  10. A może po prostu masz gdzieś waz załamany od wspomagania i pompa nie może przepchnac. Znajomy kiedyś tez miał taki problem
  11. Mam problem z wyświetlaną temp na zegarze i na klimie. Dzisiaj rano wsiadłem i normalnie, jeździłem trochę, odstawiłem auto, wieczorem wsiadam patrze i temp zarówno na zegarze (temp. zew) jak i na klimie w °F a wcześniej w °C. Czy ktoś może mi powiedzieć jak to sie stało i jak to naprawić
  12. a moze cos z kablami masz ?? Albo z dolotem
  13. A obroty nie faluja ?? Tylko ido w gore potem normalnie ??
  14. Jak mi padła przepływka to obroty falowały na wolnych potrafił zgasnać. Po odłączeniu kostki falowanie ustawało. Tak wiec albo padł ci czujnik cieczy, albo cos nie tak z przepustnica, bądź lambda. Przyczyn falowania jest dużo w tych silnikach.
  15. sprawdź przepływomierz u mnie tez tak bylo
  16. Gutterman odpowiedział(a) na Gutterman temat w 1.6
    Rozrzad ma 20 tys wiec szkoda zmieniac. Ale dzieki za kosztorys.
  17. Gutterman odpowiedział(a) na Gutterman temat w 1.6
    a orientujesz się jaki jest koszt mniej więcej takiej wymiany u mechanika ??
  18. Gutterman opublikował(a) temat w 1.6
    3tys km temu zmieniłem olej z Mobil Super™ 3000 X1 5W-40 na Motul 8100 X-Cess 5W-40 (olej zmieniam co 10 tys). Przez te 3tys km zniknęlo mi z miarki juz ok połowa. Na mobilu tez brał na 10tys dolałem ok 1.1l. To była moja druga wymiana w tym aucie oleju. Ogolnie jezdze w trasie 130km w jedna i spowrotem w ciagu tygodnia. Ogólnie ty wydaje mi sie ze bierze olej tylko przy wysokich obrotach ale pewien nie jestem. Niewiem czy mam sie bac czy te silniki tak maja. Nie ma nigdzie widocznych wycieków! pocenie i owszem ale nie leci nigdzie. Pomocy:kwasny:
  19. ja te febi po 65zl
  20. Ze wzgledu na cene zdecydowałem sie na FEBI
  21. Musze wymienic drazki kierownicze i prosze o pomoc w wyborze. Jakiej firmy wybrac drazki.
  22. Odłacz wtyczke od przepływomierza (jezeli posiadasz) i zobacz w tedy jaka reakcja u mnie pomogło i juz wymieniłem i wszytko chodzi tylko ze w silniku AHL
  23. Jakie zawieszenie polecicie do 600zl Master sport ,WERTTEILE czy jakies inne
  24. Jesli ktos spotkal sie z takimi objawami to proponuje odlaczenie kostki od przeplywomierza i spr reakcji silnika. U mnie pomoglo i teraz musze ogarnac nowa przeplywke:/
  25. ilu pinowe jest lewe lusterko el. bez podgrzewania w w/w aucie Dzieki za pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.