Treść opublikowana przez Marcin Gugu33
-
Vectra C GTS 3.2 V6 Automat
jak bezawaryjnie to szkoda
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Siema - pracuje ktoś z mppsem? jest w stanie usunąć SAI i drugą sondę?
-
Laser red avant! 1.8T
Wpadły Flat Five 18 8.5 et45 jaki dystans potrzebny? no i standardowo ramiona z passka B5 FL - pytanie: po stronie kierowcy niżej nie mogę, bo element zaznaczony na biało o maskę by dotykał przy otwieraniu - a ramie jest widoczne ze środka. pomiędzy wycieraczkami zaznaczyłem tor na niebiesko jak płyn mi po szybie z wiatrem leci do góry - też tak macie? prawą wycieraczkę zmienię później na większa bo ma 48 cm a lewa 53 cm
-
[B6 AVJ] Problem z mieszanką błąd 17544
a jak sprawdzałeś tego szczelność?
-
1.8T anb kody błędów
ok postaram sie zrobić szczelności ale pewnie nie za szybko, to sonda za katem do wymiany? czy jechać do gazowników ?
-
Vectra C GTS 3.2 V6 Automat
z racji tego że zobaczyłem kolege w temacie budowania - przypomniały mi sie twoje projekty b5 a tu widze GTS teraz w rękach ładnie już ogarnięty
-
1.8T LPG trójmiasto.
Witam, wczoraj usunąłem błędy, przełączyłem już wcześniej na PB i dziś zrobiłem 61km (2x30km) i bez zgaszania na parkingu od razu podłączyłem kompa. z czytałem błędy - bez kasowania (foto) przeszedłem w silnik i po wszystkich grupach na Vag'u i zrobiłem video jak zachowują się parametry - śnieg sypie, więc na logi nie miałem szans. Grupa 32- Lambda 3.8% i 1.6 % Grupa 33 - Lambda -1.6 do 0.8% i 0.115 do 0.690 V Grupa 34 - B1-S1 - OK Grupa 36 ~ 0.490V B1- S2 - OK Grupa 37 - System OK Grupa 46 - Lambda Factor 0.033 , Cat B1 OK
-
1.8T anb kody błędów
Witam, wczoraj usunąłem błędy, przełączyłem już wcześniej na PB i dziś zrobiłem 61km (2x30km) i bez zgaszania na parkingu od razu podłączyłem kompa. z czytałem błędy - bez kasowania (foto) przeszedłem w silnik i po wszystkich grupach na Vag'u i zrobiłem video jak zachowują się parametry - śnieg sypie, więc na logi nie miałem szans. Grupa 32- Lambda 3.8% i 1.6 % Grupa 33 - Lambda -1.6 do 0.8% i 0.115 do 0.690 V Grupa 34 - B1-S1 - OK Grupa 36 ~ 0.490V B1- S2 - OK Grupa 37 - System OK Grupa 46 - Lambda Factor 0.033 , Cat B1 OK
-
1.8T ANB - błedy sonda
Witam, wczoraj usunąłem błędy, przełączyłem już wcześniej na PB i dziś zrobiłem 61km (2x30km) i bez zgaszania na parkingu od razu podłączyłem kompa. z czytałem błędy - bez kasowania (foto) przeszedłem w silnik i po wszystkich grupach na Vag'u i zrobiłem video jak zachowują się parametry - śnieg sypie, więc na logi nie miałem szans. Grupa 32- Lambda 3.8% i 1.6 % Grupa 33 - Lambda -1.6 do 0.8% i 0.115 do 0.690 V Grupa 34 - B1-S1 - OK Grupa 36 ~ 0.490V B1- S2 - OK Grupa 37 - System OK Grupa 46 - Lambda Factor 0.033 , Cat B1 OK
-
Laser red avant! 1.8T
Ja mam w kodzie wyp- bez relingów dachowych. Tapatalk
-
1.8T LPG trójmiasto.
Te 3 błędy są od kilku msc a czujnik temperaty i ten kolejny błąd to zmienię są lub nie. Czujnik temperatury g62 jutro zmieniam. Tapatalk
-
Odma - co i jak?
Ja staram się jak najmniej ale jednak codziennie coś tam wpada z małych przebiegów. Poprzednia właścicielka ciągle w mieście. Mogę coś więcej zaradzić, wyczyścić wymienić itp? Korek wlewu oleju czysty- na bagnecie brązowy olej. Tapatalk
-
Laser red avant! 1.8T
Flaty możliwe że wlecą zestaw zimowy został taki jaki dostałem bo stal okropnie przeżarta a czau nie było na to - docelowo te 16 alu będą na kolejną zime a teraz szukam letnich alu. Jedynie szkoda mi opon bo oba komplety na gwarancji. jasne że lepiej pasuje do avanta ale skoro nic nie targam to nie zamierzam wrzucać. hałasu wystarczająco jest
-
1.8T ANB szarpanie gdy odpuszczam i dodaje gaz
Witam, mam takie objawy: Szarpanie podczas jazdy gdy odpuszczam gaz i jak dodaje- podczas jazdy. Jakiś luz? Poduszki skrzyni czy silnika? Czuć bujanie auta przy dodaniu gazu na postoju. Jak sprawdzić zweryfikować?
-
1.8T LPG trójmiasto.
Panowie - w Gdyni nic sie nie zmieniło? gdzie warto pojechać na strojenie 1.8t? może ta sonda to od LPG?
-
Odma - co i jak?
teraz od 1,5kkm mam 5W40 valovline a był castrol 10w40 i robiłem płukanke LM
-
Laser red avant! 1.8T
-
Jak Myc Auto Po Woskowaniu?
siema kupiłem pianownice Marolex axel 3L i na 2l wody wlałem pianę ADBL yeti 1 nakrętkę. To była moja pierwsza przygoda i wręcz fatalna.. wrzuciłem dysze high-czyli najgęstsza piana i wielki uj.. pompuje co 10-15 sekund i prawie ciągle w miejscu muszę poprawiać bo tak rzadko sypie.. 15 minut łażenia w koło auta bo juz suche sie robiło.. pianownica zepsuta czy co?
-
Odma - co i jak?
u mnie wczoraj wpadło czyszczenienie benzyną ekstrakcyjną- poleciałem razem z całą rurką do tego trójnika gumowego. co można w tej sprawie zrobić więcej?
-
1.8T anb kody błędów
Witam, od czego zacząć? 1.Czujnik temperatury g62 2. druga sonda- (czy może emulator)? 3. Wtedy dopiero podjechać do lpg sprawdzić? A może przepływka ? Duże spalanie 45lpg na 255km
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
Szukam b8 mało problemowego i raczej do miasta więc benzyna w automacie. Jeśli polift to ten 1.8? Jeśli przed lift to jaki silnik? A czy do b8 jest coś pod LPG ?
-
Laser red avant! 1.8T
Nie ten sens. Po to pytam by sprawdzić opinie, ale nie ukrywajmy - gdy próbujemy zrobić coś inaczej niż rzesza - mówimy że wiocha. Nie robię tu spojlerów,parapetów pstryczkow itp. Pytam ew. o zmianę koloru lampy. Ale już spoko. Tapatalk
-
Laser red avant! 1.8T
Albo zrobię jak wszyscy Tapatalk
-
Laser red avant! 1.8T
Znam już twoje zdanie [emoji28] ale spójrz czerwony lakier i na biało koła, lusterka? Ja tu tylko szukam pomysłu czegoś innego. Na czarno to źodyn problem - nawet plastiLak czarny mat leży ale szukam czegoś innego [emoji3] Tapatalk
-
Laser red avant! 1.8T