Treść opublikowana przez Marcin Gugu33
-
Szarpie, przerywa itp
ponoć reset ECU zrobi to całkowicie - a klemy miałem odpięte przy rozrządzie przez 3 dni.
-
Regulacja / montaż - ślizg / zderzak - przód
Kolego @soulmaster3m jakieś fotki z zabiegu miałeś?
-
Dolne listwy-jakie kupić?
i co jakie zamienniki polecacie do B5?
-
[a4 b5] szukam kogoś z pomorskiego kto pomoże spasować zderzaki !
możecie odświeżyć fotki, bo zderzaki leżą jak chcą..
-
[ALL B5] Regulacja zderzaka przedniego
Kolego @Labiel wiem, że kupę lat, ale odświeżyłbyś foto? było by pomocne.
-
Szarpie, przerywa itp
jak zresetować kompa w VAGu 311 i co może źle wpłynąć po takim zabiegu? mam LPG to jakieś parametry przestawi ?
-
Z Audi na Łopla
Dobra fura - myśląc o tym Oplowskim 2.0 T Signum mi sie zawsze podobał! Ale astra też ładna, pokaż jak tam sie u Ciebie zmieniła?
-
Bandaż termoizolacyjny a turbo
pokażcie jak to docelowo wygląda te osłony lub bandaże na aucie
-
Świece dla APU
czy przy kupnie nowych Ngk pfr6q platynowych - mam szczelinomierzem ustawić 0,8mm ?? czy nowe są odpowiednio ustawione? posiadam LPG
-
Malowanie uchwytów drzwi - jaka farba
i co zrobione plastiki?
-
Wymiana płynu wspomagania
dzięki, zamówiłem 2l zobaczymy co tam wypłynie - bo zauważyłem różnice pomiędzy kumpla ADRem a moją, te same koła a u niego palcem można kręcić, a teraz wrzuciłem 18 to juz w ogóle
-
[B5 ABC] Wykrzyknik na tablicy (!) brak błędów na vagu
u mnie ten sam problem, na VAGu brak błędów i u mnie bez świecenia kontrolki ABS. ale np. podczas jazdy gdy zatrzymam sie na światłach i znowu ruszam to ponownie piszczy i ciągle mruga.
-
Wielki problem! 3 sygnały i wykrzyknik na fisie do tego napis bremse,
Witam, mam ten sam problem. Po odpaleniu silnika cisza, ale gdy tylko rusze po kilku metrach wyskakuje wykrzyknik [przez chwile] i trzy sygnały dźwiękowe - i kontrolka ciągle mruga, aż do zatrzymania sie, i powtarza sie ta sama sytuacja przy ruszaniu. Auto stało 10h Najpierw było tak gdy dynamicznie wciskałem gaz w podłogę to ten komunikat i sygnały dźwiękowe. Wtedy auto stało 24h. Teraz od razu po ruszeniu jak wyżej opisałem. Płyn był dolewany 3 tyg temu, i aku podłączyłem ale po 30 min pokazywało FULL.
-
Montaż FMIC do A4 B6 1.8T
To zrób manualna i fotorelacje bo też będę modził i raz a porządnie [emoji4] Tapatalk
-
Wymiana płynu wspomagania
ile potrzeba by przepłukać układ i zalać nowy?
-
1.8T ANB - błedy sonda
Tak, co prawda nie aż tak szybko ale znacznie lepiej - dziwne tylko że Lpg przy tych zmianach przełącza się zdecydowanie później.. Tapatalk
-
1.8T ANB - błedy sonda
sorki - wymieniony i juz działa poprawnie teraz walcze z Logami w wątku 1.8T ANB prośba LOGI
-
1.8T ANB prośba LOGI
Hehe na "początek" [emoji23] Jestem właśnie po wymianie lub diagnozie kilku rzeczy : - czujnik temp g62 - sondą lambda - szczelność układu - SAI off - cewki zapłonowe - uszczelka pokrywy - zawór DV kontrola - termostat - cieknącą pompa cieczy + kpl rozrząd przy okazji + paski klimy, altka i pompy. - odpowietrzenie układu chłodzenia - świece konrola Przy okazji rozrządu zwróciłem uwagę na: - intercooler (płukanie) - Przepustnica - przemyta - SAI - usuniete wszelkie rurki - Pokrywa zaworów - brak śladów łańcucha- czyszczenie Tapatalk
-
1.8T ANB prośba LOGI
Turbo jeszcze w listopadzie wyglądało tak jak na fotce. Z tą uboga mieszanka to jechać do fachowców lpg ? Tapatalk
-
1.8T ANB prośba LOGI
Gorąca cześć tak wyglądała tydzień temu jak skrecałem rozrząd. Tylko te świecie NGK mają 14k ale to 15zl szt widzę że poprzednik zaszalał Tapatalk
-
1.8T ANB prośba LOGI
ok ale miałem ostatnio problemy z szarpaniem i był błąd Wypadania zapłonu na cyl 4 - wiec zmieniłem cewki 4 z 3 i później błąd na 3 - kupiłem używkę Beru i jest ok ale raz na LPG znowu trochę zaczęło szarpać ale brak błędów o Wypadaniu zapłonu tylko te co przed Log'ami, a na Log niby spalanie stukowe pokazuje sie, groźne to juz wartości? coś sprawdzić mogę? a te nie równe przyśpieszanie i słaba moc?
-
1.8T ANB - błedy sonda
Wymieniony razem z pompą Tapatalk
-
1.8T ANB prośba LOGI
Witam, proszę o analizę logów. 1.8T ANB, seria, skrzynia Tiptronic, LPG, świeżo po rozrządzie - miewam problemy z wypadaniem zapłonów i ewidentnym nierównym przyspieszaniem. Problemy których się domyślam lub wstępnie sprawdziłem: - zawór DV - gorąca cześć chyba ma pękniecie i klapka ma luzy i telepie schodząc z obrotów - 3 dni temu zmieniłem cewkę, bo było wypadanie zapłonu ale jeszcze raz na LPG odczułem szarpnięcia Błędy przed LOGami, które pojawiły sie po 2 dniach od ostatniego czyszczenia błędów: 18010 - Power Supply Terminal 30: Voltage too Low P1602 - 35-10 - - - Intermittent 17536 - Fuel Trim: Bank 1 (Mult): System too Lean P1128 - 35-10 - - - Intermittent LOGI 1. STATYCZNE GR 000 -LPG http://vaglogi.pl/log-000_IMu2k0Z.html -PB http://vaglogi.pl/log-000_ZGN0pYU.html 2. STATYCZNE GR 033 robione 10 sek LPG i 20 sek PB - http://vaglogi.pl/log-033_a84sX4.html (wykonane po dynamicznych) - http://vaglogi.pl/log-033_5i1Npb.html (wykonane po usunięciu błędów i przed logami dynamicznym) - http://vaglogi.pl/log-033_qMn8EH.html (wykonane przed usunięciem błędów i przed logami dynamicznym) 3. DYNAMICZNE GR 003 i 020 PB - http://vaglogi.pl/log-003_020_6j67C.html 4. DYNAMICZNE GR 002 i 033 LPG - http://vaglogi.pl/log-002_033_G115E2h.html 5. DYNAMICZNE GR 115 i 118 PB - http://vaglogi.pl/log-115_118_vHKCw.html 6. DYNAMICZNE GR 120 PB -http://vaglogi.pl/log-120_rp68ce.html 7. Dynamiczne ale nie mam pewności na jakich paliwach.. - 003 i 020 chyba PB http://vaglogi.pl/log-003_020_19r85.html - 002 i 033 chyba PB http://vaglogi.pl/log-002_033_1cKjHW5.html (5200RPM) i http://vaglogi.pl/log-002_033_01BBv.html (5500RPM) - 002 i 033 chyba PB http://vaglogi.pl/log-002_033_OQlZr.html - 002 i 033 chyba LPG http://vaglogi.pl/log-002_033_UMyVi.html
-
Lampka sygnalizacji awarii układu hamulcowego
no i jak w temacie?
-
[B5 ADP] Mrugająca kontrolka hamulca
A u mnie najpierw był mrugająca i piszczy kontrolka hamulcow gdy raptowne przyspieszanie i tak od 3tys/obr piszczało. Teraz przy każdym ruszaniu auta. ??